Įkraunama...
Įkraunama...

Keune produktai plaukams II

man keune labai tpatika ypac plauku dazai 1517
Atsakyti
QUOTE(blondynka @ 2009 07 02, 19:19)
O pati maisai daziukus? man irgi labai stiprus plauku pigmentas. Buk gerute, atsiusk plaukuciu foto man i AZ, ir koki aktyvatoriu dedi, nes gal cia bus mano sviesa tunelio gale su tuo plauku dazymu. dazau su Keune 1517, bet vis tiek tokia i ryzuma gaunuosi  doh.gif

man tas pats, nusidaziau 1517 tai saknys ryzokos plaukai pilki doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gussste23 @ 2009 07 07, 11:49)
man tas pats, nusidaziau 1517 tai saknys ryzokos plaukai pilki doh.gif

Na as vakar taip pat isbandziau situs daziukus,nu rezultatas thumbup.gif ,dar niekad po plauku dazymo taip nesidziaugiau,pirma karta daziau namu salygomis, ir labai gerai isejo,tokia perlo spalva,jokio ryzumo,nors pigmenta turiu siaubingai stipru! doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mabel @ 2009 07 08, 20:06)
Na as vakar taip pat isbandziau situs daziukus,nu rezultatas thumbup.gif ,dar niekad po plauku dazymo taip nesidziaugiau,pirma karta daziau namu salygomis, ir labai gerai isejo,tokia perlo spalva,jokio ryzumo,nors pigmenta turiu siaubingai stipru! doh.gif


o koki aktyvatoriu stiprumo naudojot?ir kur pirkot daziukus? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(wenita @ 2009 07 08, 20:25)
o koki aktyvatoriu stiprumo naudojot?ir kur pirkot daziukus? ax.gif

Zodziu maisiau du numerius 1571 ir 1000 saknims naudojau 9% emulsija,o galams 6%,pirkau Kaune,Mickeviciaus gatveje mirksiukas.gif
Atsakyti
tai nezinot, kur gauti KEUNES meginuku? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mabel @ 2009 07 08, 21:41)
Zodziu maisiau du numerius 1571 ir 1000 saknims naudojau 9% emulsija,o galams 6%,pirkau Kaune,Mickeviciaus gatveje mirksiukas.gif

ojjj,kaip as noriu jau senai i ta parduotuve papulti,bet kad vis nera galimybes i kn nuvaziuoti doh.gif kai buvau neradau tos pardes,gal tikslu adresiuka zinai? 4u.gif ir kokia kaina gavosi dazu ir emulsijos?kodel maisai su 1000?as tai noreciau 1517 tos spalvytes,tai gal galiu ir nemaisyti,tik su 9 proc emulsija?ir kaip tu dazai,namuose pati maisai ar i kirpykla nesiesi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(wenita @ 2009 07 09, 11:54)
ojjj,kaip as noriu jau senai i ta parduotuve papulti,bet kad vis nera galimybes i kn nuvaziuoti doh.gif kai buvau neradau tos pardes,gal tikslu adresiuka zinai? 4u.gif ir kokia kaina gavosi dazu ir emulsijos?kodel maisai su 1000?as tai noreciau 1517 tos spalvytes,tai gal galiu ir nemaisyti,tik su 9 proc emulsija?ir kaip tu dazai,namuose pati maisai ar i kirpykla nesiesi? ax.gif

Adreso tikslaus tai nepasakysiu,bet zodziu visai Mickeviciaus gatves gale,ties pat Kestucio gatve,desineje puseje,keli laiptukai i virsu is gatves,parasyta kosmetika- kirpykla,berods.Pas mane labai pigmentas geltonas ryskus,man ten ir patare du numerius sumaisyti ir emulsija patare kokia pirkti,mano saknys jau buvo daugokai atauge,o galai geltoni,si kart daziau pati,sakiau daugiau i kirpykla neisiu,puikiai gavosi ir daug pigiau! Is viso sumokejau 54 lt,nes man reikia dvieju dezuciu, kad nudazyti visus plaukus!
P.S toje parduotuveje reikia su savimi atsinesti indeli i ka emulsija pilti..
Atsakyti
O kaip jūs dažote namie šaknis? Ar viską, ar sruogelėmis? Ar galima dažus tepti prie pat galvos odos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mabel @ 2009 07 09, 21:52)
Adreso tikslaus tai nepasakysiu,bet zodziu visai Mickeviciaus gatves gale,ties pat Kestucio gatve,desineje puseje,keli laiptukai i virsu is gatves,parasyta kosmetika- kirpykla,berods.Pas mane labai pigmentas geltonas ryskus,man ten ir patare du numerius sumaisyti ir emulsija patare kokia pirkti,mano saknys jau buvo daugokai atauge,o galai geltoni,si kart daziau pati,sakiau daugiau i kirpykla neisiu,puikiai gavosi ir daug pigiau! Is viso sumokejau 54 lt,nes man reikia dvieju dezuciu, kad nudazyti visus plaukus!
P.S toje parduotuveje reikia su savimi atsinesti indeli i ka emulsija pilti..


o kiek kainuoja pilstoma emulsija? pigiau nei mazuose buteliukuose? as kazkaip nelabai noreciau pilstomos, neaisku kiek laiko ji ten atidaryta buvo, jau geriau mazi buteliukai man g.gif


o jus visad dazot visus plaukus? ar tik dabar norejo suvienodinti? nes as tik saknis dazau ir prie odos irgi galima, jei neturit jokiu alergiju daziukams...
Atsakyti
QUOTE(Mabel @ 2009 07 09, 23:52)
Adreso tikslaus tai nepasakysiu,bet zodziu visai Mickeviciaus gatves gale,ties pat Kestucio gatve,desineje puseje,keli laiptukai i virsu is gatves,parasyta kosmetika- kirpykla,berods.Pas mane labai pigmentas geltonas ryskus,man ten ir patare du numerius sumaisyti ir emulsija patare kokia pirkti,mano saknys jau buvo daugokai atauge,o galai geltoni,si kart daziau pati,sakiau daugiau i kirpykla neisiu,puikiai gavosi ir daug pigiau! Is viso sumokejau 54 lt,nes man reikia dvieju dezuciu, kad nudazyti visus plaukus!
P.S toje parduotuveje reikia su savimi atsinesti indeli i ka emulsija pilti..

aciukas 4u.gif bet kaip tu pati visus plaukus nusidazai? bigsmile.gif
Atsakyti
Aš iki šiol kirpykloj dažiau sruogelėmis, bet plaukai praktiškai visi šviesūs nuo dažno dažymo. Susigundžiau ir nusipirkau dažų... tik dabar galvoju, gal man visas šaknis dažyt g.gif g.gif ? Tik nelabai žinau, kaip tai daryti, matydavau kirpykloj tik kaip man dažo sruogom, manau, kad su dukros pagalba nusidažyčiau. O jei visas šaknis, tai paprasčiausiai skleisti plaukus po truputį ir tepti ant šaknų? Nereikia kuo nors pridengti ar panašiai?
Atsakyti