Įkraunama...
Įkraunama...

Keune produktai plaukams II

Esu KEUNE produkcijos gerbeja. Dabar dave kireja meginuku SO PURE su eteriniais aliejais, tai geresnio samuno savo plaukams nesu turejusi. Buvau suzaveta. Pries tai dave tos pacios linijos nuo plauku slinkimo - visai nepatiko, o sikart drekinanti, tai labai mano laukuciams tiko ir patiko. 4u.gif
Eisiu siandien i kirpykla didesnio kiekio isigyti mirksiukas.gif
Atsakyti
labukas 4u.gif gal kas bandete pilkinanati sampuna?nes neseniai nusidaziau plaukus ir gavausi geltona kaip visciukas arba kiausinio trynys lotuliukas.gif nu zodziu kai pavadinsi nepagadinsi..bet galvoju gal padetu g.gif nors bijau kad netapciau labai pilka doh.gif visgi noriu likti blondine smile.gif
Atsakyti
Ką patartumėt iš keune produkcijos natūraliai švesiems plaukams?(nė karto nedažytiems)Mano galiukai tokie sausi,reikia kaukės drėkiančios ir galiukams kažko.

Papildyta:
QUOTE(Auxiuke @ 2009 06 18, 13:15)
labukas 4u.gif gal kas bandete pilkinanati sampuna?nes neseniai nusidaziau plaukus ir gavausi geltona kaip visciukas arba kiausinio trynys lotuliukas.gif nu zodziu kai pavadinsi nepagadinsi..bet galvoju gal padetu g.gif nors bijau kad netapciau labai pilka doh.gif visgi noriu likti blondine smile.gif

Mano draugė bandė ir ikidabar naudoja.Nes gražiau atrodo.Labai fainas dalykas thumbup.gif
Aš mačiau,tai jis ten tokios violetinės spalvos yra,bet pilkina plaukus,bet nelieka jie laabai pilki,normaliai.graži spalva būna thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabriele741 @ 2009 06 26, 13:52)
Ką patartumėt iš keune produkcijos natūraliai švesiems plaukams?(nė karto nedažytiems)Mano galiukai tokie sausi,reikia kaukės drėkiančios ir galiukams kažko.

Papildyta:

Mano draugė bandė ir ikidabar naudoja.Nes gražiau atrodo.Labai fainas dalykas  thumbup.gif
Aš mačiau,tai jis ten tokios violetinės spalvos yra,bet pilkina plaukus,bet nelieka jie laabai pilki,normaliai.graži spalva būna thumbup.gif


Jei saknys neriebios, patarciau isigyti nauja linija su eteriniais aliejais (SO PURE, atrodo taip rasosi). Mano dazyti, sausi, tai isigyjau klasikine KEUNE geltona linija ir naujaja, tai pastaroji daug labiau man patiko thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,

gal ka galetumete patarti ir man g.gif turiu silpnus ir slenkancius plaukus doh.gif

KERERA: minejai, kad naudojai seruma plaukams, ar cia taip pat is KEUNEs produkcijos ir kokia jo kaina? 4u.gif
Atsakyti
O....Keune...Man labai ji patinka. Ypač plaukų putos, kurios žiauriai gerai laiko, pastato plauku kaip nori, juos "papučia". Tik, kad kaina didoka ir nėra paprastose parduotuvėse- štai kur problema. biggrin.gif Ir, manau, kad šios priemonės tinka silpniems plaukams.
Atsakyti
QUOTE(Dine @ 2009 06 26, 18:15)
Sveikos,

gal ka galetumete patarti ir man    g.gif  turiu silpnus ir slenkancius plaukus  doh.gif 

KERERA: minejai,  kad naudojai seruma plaukams, ar cia taip pat is KEUNEs produkcijos ir kokia jo kaina?  4u.gif


Siulyciau tas pacias priemones kaip ir pries tai. Galima rinktis pleiskanotiems, slenkantiems arba sausiems plaukams serijas. O tas serumiukas, gal koks 40 litu kainuoja, nes uz sampuna ir seruma sumokejau lyg 76.
Atsakyti
seikos mergaites 4u.gif pamegau ir as KEUNE produkcija,eile metu naudojau KADUS,bet jau matyt plaukai priprato,ar eme gamintojai chimycint,nes jau nusivyliau visai verysad.gif kiek dazu isbandziau,bet KEUNE dave geriausius rezultatus,tapti blondine tongue.gif ,maisau 2spalvytes 1517 ir 1001,tai pats tas, thumbup.gif nes pigmentas pas mane labai stiprus,ir pilkumas nuima ryzuma ax.gif ,gal kas pasakytumet,ar dazu galima isigyti pvz medinese sukose,ar ten tik kosmetines lauku prekes blink.gif aciu labai...
Atsakyti
sveikos,na o man idomu kur galima gauti meginuku keunes,pvz sampuno/kondicionieriaus?maciau cia buvo rasyta apie juos,tai butu idomu.gundausi keliu firmu prekemis,tai norisi pameginti keunes,arciausiai sirdies kazkodel.gal tiks ir nebereiks blaskytis mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas naudojate ir galite patarti nuo plauku putimosi ka nors 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nastulia @ 2009 06 30, 15:07)
seikos mergaites 4u.gif pamegau ir as KEUNE produkcija,eile metu naudojau KADUS,bet jau matyt plaukai priprato,ar eme gamintojai chimycint,nes jau nusivyliau visai verysad.gif kiek dazu isbandziau,bet KEUNE dave geriausius rezultatus,tapti blondine tongue.gif ,maisau 2spalvytes 1517 ir 1001,tai pats tas, thumbup.gif nes pigmentas pas mane labai stiprus,ir pilkumas nuima ryzuma ax.gif ,gal kas pasakytumet,ar dazu galima isigyti pvz medinese sukose,ar ten tik kosmetines lauku prekes blink.gif aciu labai...


Kiek teko matyti, tai yra
Atsakyti
QUOTE(Nastulia @ 2009 06 30, 16:07)
seikos mergaites 4u.gif pamegau ir as KEUNE produkcija,eile metu naudojau KADUS,bet jau matyt plaukai priprato,ar eme gamintojai chimycint,nes jau nusivyliau visai verysad.gif kiek dazu isbandziau,bet KEUNE dave geriausius rezultatus,tapti blondine tongue.gif ,maisau 2spalvytes 1517 ir 1001,tai pats tas, thumbup.gif nes pigmentas pas mane labai stiprus,ir pilkumas nuima ryzuma ax.gif ,gal kas pasakytumet,ar dazu galima isigyti pvz medinese sukose,ar ten tik kosmetines lauku prekes blink.gif aciu labai...



O pati maisai daziukus? man irgi labai stiprus plauku pigmentas. Buk gerute, atsiusk plaukuciu foto man i AZ, ir koki aktyvatoriu dedi, nes gal cia bus mano sviesa tunelio gale su tuo plauku dazymu. dazau su Keune 1517, bet vis tiek tokia i ryzuma gaunuosi doh.gif
Atsakyti