Įkraunama...
Įkraunama...

Keune produktai plaukams II

QUOTE(draco'a @ 2012 11 20, 22:48)
user posted image
kokie atsiliepimai?  4u.gif

Man vienas geriausių šampūnų smile.gif jo labai labai mažo kieio užtenka, jis toks tirštas ir labai gerai ant plaukų pasidengia, skaniai kvepia. Naudoju kartu su šios linijos kondicionierium, tai tikrai vieni mėgstamiausių produktų jie man smile.gif
Atsakyti
ačiū už atsiliepimą. smile.gif
Atsakyti
Man Keune sausu pazeistu plauku linijos priemones nepakeiciamos wub.gif naudoju sampuna, kauke ir purskiama keratina. Dabar plaukai minksti, paslankus, net slysta tarp pirstu.
Atsakyti
Sveikos merginos,
Turiu klausima, ketinu keune 1517 dazais dazyti ataugusias saknis sruogelemis, tai norejau pasiteirauti, ar nesigaus man jos geltonos? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(n-trance @ 2012 11 30, 21:17)
Sveikos merginos,
Turiu klausima, ketinu keune 1517 dazais dazyti ataugusias saknis sruogelemis, tai norejau pasiteirauti, ar nesigaus man jos geltonos?  smile.gif



ziurint kokia naturali jusu plauku spalva.
Atsakyti
QUOTE(n-trance @ 2012 11 30, 22:17)
Sveikos merginos,
Turiu klausima, ketinu keune 1517 dazais dazyti ataugusias saknis sruogelemis, tai norejau pasiteirauti, ar nesigaus man jos geltonos?  smile.gif

Aš pati dažau su šiais dažais, tai 15.17 turi pilkintojo,todėl tikimybė, kad nudažys ryžai ar grynai geltonai, maža...Tačiau vėlgi sunku atsakyti nematant Jūsų plaukų..
Atsakyti

Sveikos. Gal galite patarti koki keunes gera plauku laka. Noriu nupirkti mamai Sv.Kaledoms smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Džigė @ 2012 12 09, 11:32)
Sveikos. Gal galite patarti koki keunes gera plauku laka. Noriu nupirkti mamai Sv.Kaledoms smile.gif


bukit geros, atsiliepkit smile.gif
Atsakyti
Sveiki, Keune lakas labai geras su vasku, labai graziai blizga plaukai.

http://le-caprice.co...deliavimas?&p=4
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti