Įkraunama...
Įkraunama...

Keune produktai plaukams II

Keune produkcija superine thumbup.gif Naudoju ja jau kokius 5 metus. Kaukes, sampunai, balsamai thumbup.gif Plaukucius dazau tik su Keune dazais ir visada patenkinta 4u.gif Tik kaskart po puses metu darau pertrauka su sia produkcija, nes plaukai pripranta prie kaukiu ir sampunu, pasidaro kazkokie priglude kaip nesvarus g.gif
Atsakyti
QUOTE(jugita_m @ 2009 05 15, 12:26)
As taip pat naudoju Keunes geltonos linijos kauke. MAN JI SUPERINE. Naudoju jau 4 indeli 500ml. Ir po kiekvieno indelio nusipirko kokia kita kauke. pvz Viki, Colistar. Ir zinot visos blogos. Mano drauge kirpeja ir jai papasakojau savo atsiliepimus apie Keune. Tai ji pasake, kad Keune geltona, yra labai intensyvi. Su ja galima sugadinti plaukus. Nes plaukai pripranta prie jos ir niekas kitas nepadeda. Ja galima naudoti maximum 1 karta i menesi. Kai yra ekstra atvejai. Pvz.: vestuves... Kad plaukai atrodytu kaip silkiniai.
Tai taip persigandau. Ir kaip tik turiu nusipirkusi nauja pakuote. Nu ka, sunaudosiu as ja. Stengsiuosi naudoti karta i menesi.  verysad.gif
Ar jums taip nebuvo?

Aš irgi naudoju kaukes, jokio nustekenimo nepastebėjau, tik atgaivina plaukus thumbup.gif Aišku aš ir naudoju 2-3 kartus į mėnesį ax.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas parduoda Keune dazus? smile.gif arba zinote kas pas mus parduoda pigiau nei salonuose? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kissa666 @ 2009 05 17, 20:33)
Sveiki, gal kas parduoda Keune dazus? smile.gif arba zinote kas pas mus parduoda pigiau nei salonuose? 4u.gif



Klaipedoje tai zinau kas platina Keune produkcija, bet jum is jos siustis reiketu. Jei nori rasyk man i az, galesiu duoti jos kontaktus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrute 99 @ 2009 05 17, 19:40)
Klaipedoje tai zinau kas platina Keune produkcija, bet jum is jos siustis reiketu. Jei nori rasyk man i az, galesiu duoti jos kontaktus. 4u.gif

vojei pasakyk ir man as is klp 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gussste23 @ 2009 05 16, 19:15)
  o kiek minuciu reikia laikyt?


man tai reik 45 min laikyt, nes jai per mazai tai toki pilkuma igauna, bet po keliu plovimu jis dingsta, siaip tai raso instrukcijoj, jei jau savarankiskai dazysit kiek kokiem reik su kokia laikyt.
Atsakyti
QUOTE(giedrute 99 @ 2009 05 17, 19:40)
Klaipedoje tai zinau kas platina Keune produkcija, bet jum is jos siustis reiketu. Jei nori rasyk man i az, galesiu duoti jos kontaktus. 4u.gif

o kiek kainuotu pas ja keuke intesiv reprai,kazkaip panasiai vadinasi,atstatomoji
Atsakyti
Vilniuje yra kirpikla kuri su Keune produkcija ir dazais dirba, galima ten ir uzsisakyt. Ten Kalvariju gatveje, bet tikslaus adreso nepamenu g.gif Jeigu reikia tai galiu suzinoti
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2009 05 18, 09:10)
o kiek kainuotu pas ja keuke intesiv reprai,kazkaip panasiai vadinasi,atstatomoji



Nu net nezinau kiek pas ja kainuoja. smile.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif
Noriu paklausti kokiu yra keunes kaukiu balintiems plaukams ?! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saliutas @ 2009 05 28, 22:11)
Labas  4u.gif
Noriu paklausti kokiu yra keunes kaukiu balintiems plaukams ?!  4u.gif

Turetu tikti sidabrine pakuote su geltona juostele, Repair serijos 4u.gif ji intensyviai maitinanti, atstatanti, tai balintiems plaukams turetu buti pats tas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 06 01, 18:24)
Turetu tikti sidabrine pakuote su geltona juostele, Repair serijos 4u.gif  ji intensyviai maitinanti, atstatanti, tai balintiems plaukams turetu buti pats tas 4u.gif

Dar geresne yra SO PURE kauke atstamoji su eteriniais aliejais mirksiukas.gif
Atsakyti