Įkraunama...
Įkraunama...

Keune produktai plaukams II

QUOTE(iewootia @ 2012 10 17, 02:14)
as manau kad sampunas efekto tikrai nesuteiks, jo paskirtis plauti.

as naudoju kauke su keratinu, na ja palaikius kelias min tai gal ir nieko,bet jei ilgiau, tai kaip neplauti plaukai, kaip riebaluoti, nepaslankus, nekrenta.
visgi geltonos kaukes poveikis man geresnis, neapsunkindavo ir pamaitindavo.



Visas keunes kaukes patartina palaikyti nuo 2 iki 5 minuciu, plius ju neperdozuoti, nes priemones yra labai koncentruotos, todel ju daug nereikia.
Papildyta:
QUOTE(serpent @ 2012 09 21, 19:07)
mane dar dabar sudomino nauja Keune linija "So pure Natural Balance". Gal yra išbandžiusių ar naudojančių šios linijos šampūnus/kondicionierius?.. Nežinau kaip seniai jau ji Lietuvoje, bet aš tik neseniai ją užmačiau ir norisi pabandyti...

user posted image


Nauja linija nuostabi, ypatingai uzburianti savo kvapais. Siaip visoms be isismties rekomenduoju isbandyti eterinius aliejus. Juos reikia po pora lasu lasinti i sampunus arba balzamus. Labai stipriai drekina ir pamaitina plauka. Jei desite i sampuna, balzamo net nebereikes, jei i balzama bus kaip kauke plaukams.
Atsakyti
QUOTE(♥SL♥ @ 2012 10 19, 00:10)
Sveikos,
ieškau plaukų dažų smile.gif Pati dabar dažaus Garnier 10.13 atspalviu,mano plaukas turi raidono pigmento, gal turit kokių patarimų dėl Keune dažų šviesiaplaukėms..?!



zinok keunes dazai kazkaip sausina plauka, man siek tiek pasigadino jis ir ne is vienos ta girdejau... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Skani @ 2012 10 19, 09:37)
Nauja linija nuostabi, ypatingai uzburianti savo kvapais. Siaip visoms be isismties rekomenduoju isbandyti eterinius aliejus. Juos reikia po pora lasu lasinti i sampunus arba balzamus. Labai stipriai drekina ir pamaitina plauka. Jei desite i sampuna, balzamo net nebereikes, jei i balzama bus kaip kauke plaukams.

apie kokius eterinius aliejus kalbate? is keunes ar apie naturalius? jei taip,tai kokie tinkamiausi plaukams butu,sausiems,kad labiau paglotnintu,nuimtu pasiputima?
Atsakyti
QUOTE(sky-blue eyes @ 2012 10 19, 21:04)
apie kokius eterinius aliejus kalbate? is keunes ar apie naturalius? jei taip,tai kokie tinkamiausi plaukams butu,sausiems,kad labiau paglotnintu,nuimtu pasiputima?



Kalbu apie sitos naujos linijos Keunes eterinius aliejus plaukams. Jums labiausiai tinkantis butu butu sis:
http://www.feminabon...n... pure dreki
Kvepia labai skaniai.Taip pat labai skaniai kvepia ir sis:
http://www.feminabon...a...so pure ene
Pati isbandziau, uztenka poros lasu i sampuna ir balzamo jau nebereikia.
Atsakyti
QUOTE(Skani @ 2012 10 19, 14:40)
Kalbu apie sitos naujos linijos Keunes eterinius aliejus plaukams. Jums labiausiai tinkantis butu butu sis:
http://www.feminabon...n... pure dreki
Kvepia labai skaniai.Taip pat labai skaniai kvepia ir sis:
http://www.feminabon...a...so pure ene
Pati isbandziau, uztenka poros lasu i sampuna ir balzamo jau nebereikia.



O kokia jų tiksli sudėtis?100% eteriniai aliejai?
gal tiesiog pigiau nusipirkti iš kvapų namų eterinius aliejus?
Atsakyti
Sveikos,
Gal kuri dirbate su Keune tinta color ir galėtumėte pasakyti, kokie dažai būtų panašiausi į šį grožį bigsmile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2012 10 19, 12:29)
zinok keunes dazai kazkaip sausina plauka, man siek tiek pasigadino jis ir ne is vienos ta girdejau... g.gif

Dėkui už nuomonę, ieškosim toliau...
Atsakyti
QUOTE(♥SL♥ @ 2012 10 20, 18:13)
Dėkui už nuomonę, ieškosim toliau...


jeigu remtis mano patirtimi tai nuostabus dazai yra alfaparf evolution of the color, plaukai blizga, splava grazi, zodziu liuks smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jauniute: 20 spalio 2012 - 20:31
QUOTE(Mitsouko @ 2012 10 20, 17:44)
O kokia jų tiksli sudėtis?100% eteriniai aliejai?
gal tiesiog pigiau nusipirkti iš kvapų namų eterinius aliejus?



Taip 100 proc.eteriniai aliejai. Viskas galima, bet ar tas pats efektas bus, nezinau, nes cia keliu eteriniu alieju kompozicijos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skani: 21 spalio 2012 - 18:56
Laba diena,
Gal yra parduodančių SM šią kosmetiką? 4u.gif

Kaip matau, JelenaKeune čia nebesilanko, o gal ji užsiregistravusi kitu vardu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zappy @ 2012 10 23, 11:19)
Laba diena,
Gal yra parduodančių SM šią kosmetiką? 4u.gif

Kaip matau, JelenaKeune čia nebesilanko, o gal ji užsiregistravusi kitu vardu? 4u.gif

Ir mane labai domina,noreciau isigyti g.gif
Atsakyti
user posted image
kokie atsiliepimai? 4u.gif
Atsakyti