Įkraunama...
Įkraunama...

Keune produktai plaukams II

Man asmeniskai CL nepatinka, netinka mano plaukams schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Asara2 @ 2012 09 18, 20:28)
Man asmeniskai CL nepatinka, netinka mano plaukams schmoll.gif


O kuom tai pasireiskia kad netinka. Kokie Jusu plaukai? g.gif
Atsakyti
Sveiki,
Labai faina nauja el. parduotuve kosmetikos, suteikia atidarymo proga siuntima nemokama. 4u.gif
http://le-caprice.com/2-keune
Atsakyti
QUOTE(Džigė @ 2012 09 18, 00:09)
Sveikos, gal kas pades susigaudyti situacijoje ir patarti kokios priemones labiausiai tiktu mano plaukams. Mano plaukai sviesus, ilgi ir garbanoti. Siuo metu jie labai silpni nes laukiuosi. Slenka, labai ploni ir pazeisti. nusprendziau pameginti sia produkcija ir galvoju rinktis tarp DERMA ACTIVATING smpuno ir losjono. Ar geriau Care Line sampuna, kondicionieriu ir kauke? Esu pratusi prie kondicionieriaus, nes plaukas gerai issisukuoja, bet gal sampunai ant tiek geri kas kondiocinieriaus ir nereikia?

Buciau labai dekinga jei kas atsilieptu ir padetu. Beje, gal kas is Jusu prekiaujate sia produkcija? Jei taip, lauksiu zinuciu i AZ  mirksiukas.gif  4u.gif



Apmire tema, gal atsiras daugiau nuomoniu? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Džigė @ 2012 09 21, 11:14)
Apmire tema, gal atsiras daugiau nuomoniu?  blush2.gif  4u.gif

Aš pati asmeniškai naudoju Care line linijos produktus, tiek dažytiems plaukams, tiek silpniems (Vital Nutrintion). efektu esu patenkinta, bet jeigu jums dėl nėštumo plaukučiai susilpnėjo, tai vien šampūno abejoju ar užteks unsure.gif vistik reikia visokiais vitaminais, papildais stiprinti, plius tinkamas šampūnas ir plaukučiai atsigaus.
O ar reikia jums kondicionieriaus ar ne pati pamatysite pagal plaukus po plovimo. Man asmeniškai kondicionierius būtinas absoliučiai visada, nes kitaip užstringa šepetys plaukuose biggrin.gif

mane dar dabar sudomino nauja Keune linija "So pure Natural Balance". Gal yra išbandžiusių ar naudojančių šios linijos šampūnus/kondicionierius?.. Nežinau kaip seniai jau ji Lietuvoje, bet aš tik neseniai ją užmačiau ir norisi pabandyti...

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo serpent: 21 rugsėjo 2012 - 10:38
QUOTE(serpent @ 2012 09 21, 12:37)
Aš pati asmeniškai naudoju Care line linijos produktus, tiek dažytiems plaukams, tiek silpniems (Vital Nutrintion). efektu esu patenkinta, bet jeigu jums dėl nėštumo plaukučiai susilpnėjo, tai vien šampūno abejoju ar užteks  unsure.gif  vistik reikia visokiais vitaminais, papildais stiprinti, plius tinkamas šampūnas ir plaukučiai atsigaus.



Na as puse metu atgal pirma karta juos daziau, gali buti kad ir nuo dazymo jie labai susilpnejo, del to ir noreciau juos pastiprinti, tuo labiau, visada naudojau maximinius sampunus, o si kart noriu pameginti ka nors geresnio smile.gif O gal zinote kur pigiausiai galima butu isigyti sia produkcija? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Džigė @ 2012 09 21, 19:50)
Na as puse metu atgal pirma karta juos daziau, gali buti kad ir nuo dazymo jie labai susilpnejo, del to ir noreciau juos pastiprinti, tuo labiau, visada naudojau maximinius sampunus, o si kart noriu pameginti ka nors geresnio smile.gif  O gal zinote kur pigiausiai galima butu isigyti sia produkcija?  blush2.gif  4u.gif

Aš asmeniškai pigiausiai gaunu iš pažįstamos, kuri dirba kirpėja, o kitų būdų nelabai ir žinau ax.gif 4u.gif
reikia sekti akcijas internete, žiūrinėti užsienio e-parduotuves ir pan. nes pvz aš dar kartais užsiperku gan pigiai Tigi ir Joico produkcijos per parodą Kaune, ten būna viskam 50% nuolaida. Taip darau todėl, kad nuolat kaitalioju šampūnus, nes vistiek vieną šampūną naudojant po kurio laiko plaukas prie jo pripranta ir nebeduoda tokio efekto, kokį duodavo tik pradėjus naudoti, todėl dažniausiai Keune kaitalioju su Tigi ir Joico. Bet reikia visada atrast kas labiausiai tinka konkretiems plaukams. Sėkmės paieškose 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo serpent: 21 rugsėjo 2012 - 18:59
QUOTE(serpent @ 2012 09 21, 20:55)
Aš asmeniškai pigiausiai gaunu iš pažįstamos, kuri dirba kirpėja, o kitų būdų nelabai ir žinau  ax.gif  4u.gif
reikia sekti akcijas internete, žiūrinėti užsienio e-parduotuves ir pan. nes pvz aš dar kartais užsiperku gan pigiai Tigi ir Joico produkcijos per parodą Kaune, ten būna viskam 50% nuolaida. Taip darau todėl, kad nuolat kaitalioju šampūnus, nes vistiek vieną šampūną naudojant po kurio laiko plaukas prie jo pripranta ir nebeduoda tokio efekto, kokį duodavo tik pradėjus naudoti, todėl dažniausiai Keune kaitalioju su Tigi ir Joico. Bet reikia visada atrast kas labiausiai tinka konkretiems plaukams. Sėkmės paieškose  4u.gif


Aciu uz pasidalinta patirtimi smile.gif 4u.gif Bandysiu ieskot to savojo biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas naudojate Keune šampūną su keratinu ? Kirpėja rekomendavo pabandyti, tai svarstau ar verta g.gif nes jie nepigūs. Gal šventinę dovaną pasidaryti ... ax.gif
Atsakyti
as manau kad sampunas efekto tikrai nesuteiks, jo paskirtis plauti.

as naudoju kauke su keratinu, na ja palaikius kelias min tai gal ir nieko,bet jei ilgiau, tai kaip neplauti plaukai, kaip riebaluoti, nepaslankus, nekrenta.
visgi geltonos kaukes poveikis man geresnis, neapsunkindavo ir pamaitindavo.
Atsakyti
Keune prekyciu galite isigyti adresais:
Vilniuje:
Pušų g.2-1,

Kaune:
M.Daukšos g. 30

Klaipėdoje:
Puodžių g. 22




Atsakyti
Sveikos,
ieškau plaukų dažų smile.gif Pati dabar dažaus Garnier 10.13 atspalviu,mano plaukas turi raidono pigmento, gal turit kokių patarimų dėl Keune dažų šviesiaplaukėms..?!
Atsakyti