Įkraunama...
Įkraunama...

Keune produktai plaukams II

QUOTE
Man ji buvo irgi geriausia, kol nepasirode ju naujoji Keratin. Kaina, aisku irgi daug didesne, bet poveikis tai atperka.


o kos skirtumas tarp ju? nes ta geltona gal 3ia vnt jau naudoju, po 500 ml perku.
noretusi kad dar labiau glotnintu, nes sviesinti plaukai, tai sausi.
kaip ji atrodo gal galit imest?
Atsakyti
sveikos,
o kur Vilniuje pigiau perkate Keune priemones (sampunus, kaukes, serumus ir t.t.) ?
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(iewootia @ 2012 08 16, 21:30)
o kos skirtumas tarp ju? nes ta geltona gal 3ia vnt jau naudoju, po 500 ml perku.
noretusi kad dar labiau glotnintu, nes sviesinti plaukai, tai sausi.
kaip ji atrodo gal galit imest?


Aš lygiai taip pat smile.gif naudoju viską iš tos pačios linijos, dabar jau viskas į pabaigą, dabar sugundė šita linija su keratinu, nors iš aprašymų viskas stebuklais kvepia g.gif
Kaukė 200ml kainuoja 70Lt, šampūnas 250ml 40Lt, kondicionierius 200ml 52Lt.
MamaB, gal jūs bandėte daugiau negu kaukę?

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marge: 19 rugpjūčio 2012 - 10:30
O turi KEUNE aliejuka plaukam? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Marge @ 2012 08 19, 10:23)
dabar sugundė šita linija su keratinu



Aš irgi labai noriu išbandyti šitą liniją.
o kur perkate?

Papildyta:
QUOTE(Mitsouko @ 2012 08 19, 15:42)
Aš irgi labai noriu išbandyti šitą liniją.
o kur perkate?



My Webpage

Įdomu pas mus yra keratino tiesinimui ir tų ampulių?
Atsakyti
QUOTE(Mitsouko @ 2012 08 19, 15:49)
Aš irgi labai noriu išbandyti šitą liniją.
o kur perkate?

Papildyta:
My Webpage

Įdomu pas mus yra keratino tiesinimui ir tų ampulių?



beje,gal žinote,kur galima internetu užsisakyti keune produktų?ir kad būtų didesnis pasirinkimas,nes kai ką randu, bet ten du šampūnai ir kaukė,o naujų produktų išvis nėra.
tinka ir jei uk,o į lt nesiunčia
ačiū 4u.gif
Atsakyti
Radau kelis psl, kur galima užsisakyti
prekesgroziui.lt
vup.lt
parfum24.lt (čia brangiausia)

Aš dar nebandžiau, bet tikrai bandysiu biggrin.gif tik galvoju ar visą liniją bandyti, ar tik kaukę g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marge: 19 rugpjūčio 2012 - 17:58
QUOTE(Marge @ 2012 08 19, 17:58)
Radau kelis psl, kur galima užsisakyti
prekesgroziui.lt
vup.lt
parfum24.lt (čia brangiausia)

Aš dar nebandžiau, bet tikrai bandysiu biggrin.gif tik galvoju ar visą liniją bandyti, ar tik kaukę g.gif



dėkui!

jei kuri surasite kokią internetinę ar ne internetinę parduotuve uk,londone, pasidalinkite, nors patogiau, nei iš Lt dar persiuntinėti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mitsouko @ 2012 08 20, 19:30)
dėkui!

jei kuri surasite kokią internetinę ar ne internetinę parduotuve uk,londone, pasidalinkite, nors patogiau, nei iš Lt dar persiuntinėti ax.gif


as uk is amazon siunciuos, neblogos kainos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gardumas: 20 rugpjūčio 2012 - 19:01
merginos gal galit parekomneduoti pige kirpeja kaune kur dirba su keune aciu
Atsakyti

Sveikos, gal kas pades susigaudyti situacijoje ir patarti kokios priemones labiausiai tiktu mano plaukams. Mano plaukai sviesus, ilgi ir garbanoti. Siuo metu jie labai silpni nes laukiuosi. Slenka, labai ploni ir pazeisti. nusprendziau pameginti sia produkcija ir galvoju rinktis tarp DERMA ACTIVATING smpuno ir losjono. Ar geriau Care Line sampuna, kondicionieriu ir kauke? Esu pratusi prie kondicionieriaus, nes plaukas gerai issisukuoja, bet gal sampunai ant tiek geri kas kondiocinieriaus ir nereikia?

Buciau labai dekinga jei kas atsilieptu ir padetu. Beje, gal kas is Jusu prekiaujate sia produkcija? Jei taip, lauksiu zinuciu i AZ mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Mano nuomone Jums užtektu Care Line, sausų pažeistu pl.šampūno ir kondicionerio. Labai neblogas CL Plonų, slenkančių plaukų šampūnas 4u.gif

Balzamas arba kondicionerius Būtinas, koks geras bebutu šampūnas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kicule: 17 rugsėjo 2012 - 22:27