Įkraunama...
Įkraunama...

Keune produktai plaukams II

Gal yra bandziusiu keune so pure priemones? ar vertos demesio g.gif

http://www.feminabon...g-sampunas.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hermess: 05 liepos 2012 - 13:59
Laba diena, gal kas man patarsite? norėčiau patarimo. Visos temos neskaičiau, gal ir yra atsakymas, kiek permečiau akimis, tai čia daugiausa apie plaukų šviesinimą pasisakoma.

Žadu pati dažytis su Tinta color 4.53 spalva. Mano plaukai rudi (nei tamsūs nei šviesūs, na kaip daugumo lietuvaičių smile.gif ). Kokio stiprumo emulsiją man reikėtų nusipirkti - 3,6,9 ar 12 proc. ? Ir dar skaičiau, kad yra spalvą palaikantis serumas "Tinta color saver", tai jį reikia tepti dažymo metu išplovus galvą? Ta prasme nuplaunami dažai, įtepamas tas serumas, palaikoma kažkiek ir išskalaujami plaukai?
Būsiu dėkinga už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
sveikos merginos smile.gif
esu sviesi sruoguota blondine.sumasciau dazyti visa galva.
Su Keune natural color..light blonde 8,,,gal dazote kuri tokia spalva>butu idomu pamatyti kaip atrodo visi plaukai smile.gif jei kuri dazote imeskite savo foto 4u.gif
Atsakyti
Kur Vilniuje galeciau apziureti Keune plauku dazu palete ir ju isigyti? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _elena_: 06 rugpjūčio 2012 - 11:41
QUOTE(_elena_ @ 2012 08 06, 12:41)
Kur Vilniuje galeciau apziureti Keune plauku dazu palete ir ju isigyti?  g.gif

Medinese sukose paziurekit
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sky-blue eyes: 06 rugpjūčio 2012 - 12:13
QUOTE(sky-blue eyes @ 2012 08 06, 14:12)
Medinese sukose paziurekit

Medines sukos nebeprekiauja keune produkcija, o dazu net ir neturedavo... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aannaa @ 2012 06 20, 15:23)
Kokie atsiliepimai apie Keune plaukų kaukę sausiems plaukams?

user posted image

Pati geriausia kauke kokia esu naudojusi, plaukai po jos sveikai ir gyvibingai atrodo smile.gif Lengvai sukuojasi, krenta graziai, svelnus..
Atsakyti
keune uzsisakydavau tik grozio salonuose pas kirpejas
Atsakyti
Merginos, patarkit ka uzsisakyti plauku tiesinimui ax.gif ar koki purskala ar kazka kita, svarbu butu apsauga nuo karscio. Tik noriu, kad nesunkintu plauko smile.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gardumas: 11 rugpjūčio 2012 - 14:13
reikia patarimo:)

noriu nusidažyti tamsia šokolado spalva, kuri iš semi ir tenta yra būtent tokia?
pagal foto galvoju apie 4.37 medium espresso brown.

kaip suprantu semi ir tinta galima rasti tas pačias spalvas?ta prasme 4.37 tinta ir 4.37 bus tas pats espresso brown?

jei natūrali plaukų spalva turi ryžą atspalvį ir yra vidutinio tamsumo, ar prasimuš ryžumas per semi dažus?

esu dažius su semi raudonu atspalviu,tai spalva buvo raudona be ryžumo, bet įdomu kaip su espresso brown būtų.

ir gal turit patarimų, kuri spalva iš Keune būtų tamsaus šokolado,kaip čia

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Mitsouko @ 2012 08 13, 13:43)
reikia patarimo:)

noriu nusidažyti tamsia šokolado spalva, kuri iš semi ir tenta yra būtent tokia?
pagal foto galvoju apie 4.37 medium espresso brown.

kaip suprantu semi ir tinta galima rasti tas pačias spalvas?ta prasme 4.37 tinta ir 4.37 bus tas pats espresso brown?




Esu varčiusi Keune paletes salone, Tinta ir Semi atspalviai nesutapo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2012 08 08, 17:39)
Pati geriausia kauke kokia esu naudojusi, plaukai po jos sveikai ir gyvibingai atrodo smile.gif Lengvai sukuojasi, krenta graziai, svelnus..


Man ji buvo irgi geriausia, kol nepasirode ju naujoji Keratin. Kaina, aisku irgi daug didesne, bet poveikis tai atperka.
Atsakyti