Įkraunama...
Įkraunama...

Keune produktai plaukams II

QUOTE(sky-blue eyes @ 2012 02 18, 12:08)
as dazau su 12 %,tai man tikrai ne ryzi,aisku prie saknu iskart po dazymo geltonumas lengvas buna,bet pilkinanciu sampunu po kokios sav laiko po dazymo praplaunu ir viskas liuks,aisku pastebejau ta,kad nereik labai atsiaugint saknu,as jei po men dazau,tada daugiau to geltonumo buna,tai stengiuosi mazdaug kas 3 sav. gal ir nesveika plaukui,o ir siaip mano stipriai garbanotas plaukas,kuri pastoviai tiesinu. buvau atsiauginus naturalius,nu bet sviesi daug labiau tinka,tai nusprendziau dazyt,palepinu,pasikerpu ir normaliai,grazu man  smile.gif

Butu idomu pamatyti tavo plauku spalva smile.gif as vakare plausiu galva,idesiu savo nuotrauka 4u.gif
Atsakyti
MERGAITES kur perkate KEUNE Tinta dazus pigiau???? help.gif kur pirkdavau nuolatos (Kaune) snd suzinojau,kad jais nebeprekiaus verysad.gif labai gaila,nes uz gera kaina pardavinedavo cray.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aislanda: 18 vasario 2012 - 16:17
Sveikos, stai mano plauku spalva pirmas variantas dienos sviesoje be blico
user posted image
Antras variantas su blicu
user posted image
3variantas su blicu jau vakare
user posted image
Ir 4 variantas taip pat vakare stengiuosi parodyti kaip atrodo nuo smilkiniu,ten kur tamsus nekreipkit demesio smile.gif nes nedazau galo,auginau naturalius,kad atsviestu biski.
user posted image
Stai mano dazyti keune 1517 su 9% santykiu 1:1
Atsakyti
Gal kas gali paaiskinti kuo skiriasi Keune 1001 nuo keune 1511? Niekur negaunu uzsienyje pirlti 1511, tai ziurineju gal 1001 duotu panasu rezultata? Pagelbekit! Is anksto aciu!
Atsakyti
laba diena smile.gif
norejau paklausti gal kas turit palete keune dazu, manes domina tamsios spalvos , kaip suprantu jie augalinei ? ir bukit geros parasyk kiek ant kiek reikia maisyti skiesti ? kokiu procentu deti ir t.t ? dazysiu pirma karta pati tai buciau dekinga uz patarimus

aciukas
Atsakyti
QUOTE(*NeiDa* @ 2012 02 19, 10:33)
Sveikos, stai mano plauku spalva pirmas variantas dienos sviesoje be blico
<...>
Stai mano dazyti keune 1517 su 9%  santykiu 1:1

Labai grazi spalvyte thumbup.gif MAno kiek ryzesne gaunasi bet santykis 1:2 reiks man bandyt 1:1 ax.gif

 i 
Draudžiama cituoti daugiau nei vieną nuotrauką.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 26 vasario 2012 - 19:21
man kirpykloj dažo su keune 1517,tai gaunasi gelsva spalva ,nežinau ką daryt ,turbūt teks keist dažus
Atsakyti
QUOTE(True.mama @ 2011 08 19, 19:55)
Sveikos  4u.gif

Nu ka mergytes šypsena iki ausu  thumbup.gif  nusidažiau 1517 spalvyte  thumbup.gif tie plaukai kur sruoginti buvo gal šiek tiek pilkoki bet pačios šaknys liuks jokios ryžos spalvos nebeliko  thumbup.gif O jau galvojau kad mano plauku nepavyks nudažyti  doh.gif

Ir as ieskau 1517, bet garbane.lt nerandu ... Ten tik yra oksidatoriai po 1000ml. ir po 60 ml. dazanu namie pirma karta, tai man reikia dazus sumaisyti su oksidatorium 1:2 ?
Atsakyti
QUOTE(saliutas @ 2012 03 20, 14:10)
Ir as ieskau 1517, bet garbane.lt nerandu ... Ten tik yra oksidatoriai po 1000ml. ir po 60 ml. dazanu namie pirma karta, tai man reikia dazus sumaisyti su oksidatorium 1:2 ?

parasykit jiems ameniskai del dazu,as kai neberadau pas juos pirkti parasiau jiems,jie ju turi,tik negali deti i interneta del tam tikru priezasciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sky-blue eyes @ 2012 03 20, 16:20)
parasykit jiems ameniskai del dazu,as kai neberadau pas juos pirkti parasiau jiems,jie ju turi,tik negali deti i interneta del tam tikru priezasciu  mirksiukas.gif

Jau uzsisakiau viska thumbup.gif
Kazin per kiek dienu ateina ? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saliutas: 20 kovo 2012 - 15:30
QUOTE(saliutas @ 2012 03 20, 16:29)
Jau uzsisakiau viska  thumbup.gif
Kazin per kiek dienu ateina ?  ax.gif

kai seniau is ten pirkdavau,per pora dienu pristatydavo
Atsakyti
Reikes ieskoti kur isigyti smile.gif Nes po sios kaukes plaukai kokie grazus wub.gif O sios serijos balzamas tai man nelabai, daug geresniu turi keune.
Radau garbane.lt sia kauke, bet pabrangusi uz 200ml 65lt, anksciau as uz 500ml mokejau netoli 80lt.

Sveikos,
Galite uzsisakyti per Keune vadybininkus. Tel. +37061862765
Atsakyti