Įkraunama...
Įkraunama...

Keune produktai plaukams II

Sveikutes norejau paklausti kas dazosi su keune 1517 nr ir maisot 1:1 kiek laiko laikote nuo nudazymo ? Nes man drauge daze 30 min palaikem dar 40 min tai labai pilki gavosi,gal reikejo visdelto 30 min ? Gal yra paneliu kurios nuo situ dazu perejo prie kitu kurie dar sviesiau dazo,ir nenusiplauna taip greitai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*NeiDa* @ 2012 02 16, 21:22)
Sveikutes norejau paklausti kas dazosi su keune 1517 nr ir maisot 1:1 kiek laiko laikote nuo nudazymo ? Nes man drauge daze 30 min palaikem dar 40 min tai labai pilki gavosi,gal reikejo visdelto 30 min ? Gal yra paneliu kurios nuo situ dazu perejo prie kitu kurie dar sviesiau dazo,ir nenusiplauna taip greitai smile.gif

Juos reikia maisyti santykiu 1:2 laikau apie 35min:) is pradziu irgi pilki, taip pat ieskau alternatyvos siems dazams...
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2012 02 17, 10:47)
Juos reikia maisyti santykiu 1:2 laikau apie 35min:) is pradziu irgi pilki, taip pat ieskau alternatyvos siems dazams...

Zinau,kad tokiu santykiu,bet man kirpeja sake maise 1:1 ir as va pabandziau viena karta namie nusidzyti smile.gif) o uzmirsau kirpejos paklausti kiek laikyti smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2012 02 17, 09:47)
Juos reikia maisyti santykiu 1:2 laikau apie 35min:) is pradziu irgi pilki, taip pat ieskau alternatyvos siems dazams...

as irgi 1:2 maisau,laikau 50min,kirpeja taip patare,gaunasi pilki,bet greit nusiplauna,man super sie dazai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sky-blue eyes: 17 vasario 2012 - 14:38
QUOTE(*NeiDa* @ 2012 02 17, 14:30)
Zinau,kad tokiu santykiu,bet man kirpeja sake maise 1:1 ir as va pabandziau viena karta namie nusidzyti smile.gif) o uzmirsau kirpejos paklausti kiek laikyti smile.gif))

Kuo daugiau dazu tuo pilkesni, jeigu ime santyki 1:1 tai ir gavosi stipriai pilki.
Ant pakuotes raso laikyti iki 40 min.
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2012 02 17, 17:48)
Kuo daugiau dazu tuo pilkesni, jeigu ime santyki 1:1 tai ir gavosi stipriai pilki.
Ant pakuotes raso laikyti iki 40 min.

Ak vot kaip...tai jei dazyciau pvz 30 ml dazu ir 60 oksidanto tai man gautusi sviesesni ? g.gif Bet bijau,kad nebutu tos saknys geltonos g.gif arba kad isvis po keliu plovimu nusiplaus tas pilkumas..kirpeja vis sakydavo,kad pas mane plauke ryzo pigmento daug,tai gal ji todel ir daze man 1:1,nes bijojo kad gausis medaus,kurios sakiau,kad nenoriu jog butu g.gif
Atsakyti
O gal kas deda 12% oksidanta ? Idomu butu labai spalva pamatyti..
Atsakyti
Sveikos

Aš dažau 1517 santykiu 1:2 bet kad pilkai man nesigauna tokia smelio spalvyte gaunasi, tik praejus laikui irgi nusiplauna o tada jau labiau i ryžuma panašėja doh.gif galvoju gal tikrai verta bandyti santykiu 1:1 tiesa oksidantas pas mane 9 proc. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*NeiDa* @ 2012 02 17, 18:05)
O gal kas deda 12% oksidanta ? Idomu butu labai spalva pamatyti..

Man su 9 buna pilkesni, su 12 baltesni/gelsvesni - keista biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(True.mama @ 2012 02 17, 22:54)
Sveikos

Aš dažau 1517 santykiu 1:2 bet kad pilkai man nesigauna tokia smelio spalvyte gaunasi, tik praejus laikui irgi nusiplauna o tada jau labiau i ryžuma panašėja  doh.gif  galvoju gal tikrai verta bandyti santykiu 1:1 tiesa oksidantas pas mane 9 proc.  ax.gif

Na man kirpeja aiskino,kad gaunasi spalva sviesesne ir pilkesne tokiu santykiu smile.gif man tai labai patinka sie dazai,gaila kad plaunasi,bet vis geriau nei sruogeles.Plaukai kur dazyti naujai jau dazais svelnus minksti blizgus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*NeiDa* @ 2012 02 17, 19:05)
O gal kas deda 12% oksidanta ? Idomu butu labai spalva pamatyti..

as dazau su 12 %,tai man tikrai ne ryzi,aisku prie saknu iskart po dazymo geltonumas lengvas buna,bet pilkinanciu sampunu po kokios sav laiko po dazymo praplaunu ir viskas liuks,aisku pastebejau ta,kad nereik labai atsiaugint saknu,as jei po men dazau,tada daugiau to geltonumo buna,tai stengiuosi mazdaug kas 3 sav. gal ir nesveika plaukui,o ir siaip mano stipriai garbanotas plaukas,kuri pastoviai tiesinu. buvau atsiauginus naturalius,nu bet sviesi daug labiau tinka,tai nusprendziau dazyt,palepinu,pasikerpu ir normaliai,grazu man smile.gif
Atsakyti
Keune apsauga nuo karščio. Nors tai jau antras mano buteliukas (antra gavau dovanu), bet nebepirkciau gyvenime. Išsitiesinus po jo plaukai ne blizga nei švelnūs nei dar ką, o ir nepastebėjau, kad nuo karščio apsaugotų..Vnž, nepatiko ir kitiems nesiulyciau
user posted image
Atsakyti