Įkraunama...
Įkraunama...

Keune produktai plaukams II

QUOTE(kicule @ 2012 01 29, 00:10)
Taip pasikeite pakuotė smile.gif
Dabar ji atrodo štai taip wink.gif
user posted image

Reikes ieskoti kur isigyti smile.gif Nes po sios kaukes plaukai kokie grazus wub.gif O sios serijos balzamas tai man nelabai, daug geresniu turi keune.
Radau garbane.lt sia kauke, bet pabrangusi uz 200ml 65lt, anksciau as uz 500ml mokejau netoli 80lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tresor: 29 sausio 2012 - 10:30
Patinka Careline sampunas dazytiem plaukam, jokiu priekaistu, duodu 9 balus is 10 smile.gif
user posted image
Atsakyti
Drauge nusipirko kauke su keratinu, su roziniu dangteliu, tai sake nereali.. sakau ir man reik daugiau pasidomet sios firmos produkcija bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(allure @ 2012 01 28, 01:37)
Sveikos, norėčiau pagirti šią kaukę plaukams
user posted image
Mano sausiems ir pažeistiems plaukams ji labai tinka,plaukai daug labiau padrėkinti,švelnesni ir mažiau pučiasi. Lyginant su prieš tai turėta Macadamia kauke, ši daug geresnė,nors ir kaina mažesnė.



bigsmile.gif as butent galvojau isigyt Macadamia kauke.. tai dabar biskis susibalamutinau.. mano plaukas garbanotas, linkes pustis, sausas.. noretusi glotnumo, nes kai kartais tiesinu, ta darau su mazesne temp, tai jiems truksta tokio vientisumo..
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2012 01 30, 18:14)
Drauge nusipirko kauke su keratinu, su roziniu dangteliu, tai sake nereali.. sakau ir man reik daugiau pasidomet sios firmos produkcija  bigsmile.gif
Papildyta:
bigsmile.gif as butent galvojau isigyt Macadamia kauke.. tai dabar biskis susibalamutinau.. mano plaukas garbanotas, linkes pustis, sausas.. noretusi glotnumo, nes kai kartais tiesinu, ta darau su mazesne temp, tai jiems truksta tokio vientisumo..


As taip pat naudiju su geltona linija, man ji tiko, plaukai taip pat sviesus, sausi, pazeisti...ji kaip tik tokiems tinka smile.gif naudoju jau pora metu, dabar mastau pakeisti i kitos firmos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ancele @ 2012 01 30, 18:22)
As taip pat naudiju su geltona linija, man ji tiko, plaukai taip pat sviesus, sausi, pazeisti...ji kaip tik tokiems tinka smile.gif



o ne sviesiems netinka ji plaukams? pas mane tokie posviesiai, bet ne blondine schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti
ar ši linija nauja ar kažkas persivadino?
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2012 01 30, 19:14)
bigsmile.gif as butent galvojau isigyt Macadamia kauke.. tai dabar biskis susibalamutinau.. mano plaukas garbanotas, linkes pustis, sausas.. noretusi glotnumo, nes kai kartais tiesinu, ta darau su mazesne temp, tai jiems truksta tokio vientisumo..

Jums labiau reikia su ružavu dangteliu 4u.gif Tai linija su keratinu smile.gif
Dabar nuolaida yra kompektui.
Jei domina, rašykit AŽ mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kicule: 30 sausio 2012 - 21:14
QUOTE(kicule @ 2012 01 30, 22:13)
Jums labiau reikia su ružavu dangteliu 4u.gif Tai linija su keratinu smile.gif
Dabar nuolaida yra kompektui.



Bet as manau, kad bus per sunki sita linija man, as plaunu karta i sav.. o keratinas tikrai apsunkins plauka, ir tektu plaut dazniau smile.gif man aktualiau, kad gerai drekintu sausa ir pazeista plauka pirmiausia, bet tuo paciu ir glotnintu kazkiek... tai as kazkaip isivaizdavau, kad geltona linija tiks labiausia g.gif 4u.gif ? bet dabar ziuriu sudeti tos geltonos kaukes, kurit turetu but atstatomoji ir gydomoji sausiem ir pazeistiem plaukam, bet sudeti tiek daug alkoholio doh.gif tai nesausins plauko? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 30 sausio 2012 - 21:22
QUOTE(amber123 @ 2012 01 30, 22:18)
Bet as manau, kad bus per sunki sita linija man, as plaunu karta i sav.. o keratinas tikrai apsunkins plauka, ir tektu plaut dazniau smile.gif man aktualiau, kad gerai drekintu sausa ir pazeista plauka pirmiausia, bet tuo paciu ir glotnintu kazkiek... tai as kazkaip isivaizdavau, kad geltona linija tiks labiausia g.gif  4u.gif ? bet dabar ziuriu sudeti tos geltonos kaukes, kurit turetu but atstatomoji ir gydomoji sausiem ir pazeistiem plaukam, bet sudeti tiek daug alkoholio  doh.gif tai nesausins plauko? unsure.gif


As taip pat manau, kad jums labiau tiktu su geltonu kauke...tiesa, del alkoholio, jo yra beveik visose kaukese, dabar zadu pirkti kerastase kauke, tai tai pat del alkoholio buvau nustebusi, o pasirodo, kad plauku kaukese yra specialus ale kaip kosmetinis alkoholis, kuris kaip tik drekina plauka, bet nedziovina smile.gif)) tai sioje kaukeje manau yra 100% tas pats smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ancele: 30 sausio 2012 - 21:32
QUOTE(Ancele @ 2012 01 30, 22:30)
As taip pat manau, kad jums labiau tiktu su geltonu kauke...tiesa, del alkoholio, jo yra beveik visose kaukese, dabar zadu pirkti kerastase kauke, tai tai pat del alkoholio buvau nustebusi, o pasirodo, kad plauku kaukese yra specialus ale kaip kosmetinis alkoholis, kuris kaip tik drekina plauka, bet nedziovina smile.gif)) tai sioje kaukeje manau yra 100% tas pats smile.gif



Aa.. gali buti drinks_cheers.gif as tik pasitikslinau.. maza ka biggrin.gif 4u.gif nu vat nzn.. jauciu reiks pasiimt maza kieki pabandyt tos ir tos.. nes sakau, man svarbiau visu pirma, kad plauka padrekintu ir t.t paskaicius aprasyma, tai labiau man sita prie sirdies gal.. drinks_cheers.gif o ji tinka ir tamsiem plaukam kaip skaitau dabar.. o ar paglotnina nors ciut? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 30 sausio 2012 - 21:39
QUOTE(FoxLady @ 2012 01 02, 14:52)
Plaukus sviesinu su Keune Tinta Colour nr. 1517, truputi per pilka man, bet 1513 bijau kad bus per geltona g.gif Noreciau i baltuma smile.gif Kokiais Keune atspalviais sviesinates jus?
http://www.keune.co....n...AC=4&BC=19#


Bandykite 10.21 tinta+9%
QUOTE(sweetestlips @ 2012 01 06, 14:53)
Sveikos merginos, kaip manotes ar keune tinta color 1517 daziukai + 9% oksidantas nusviesintu user posted image sita spalvyte? pigmentas yra stiprus, tokios spalvos plaukus daze su 9 ir  9.1+9% daziukais ir gavosi "ryza". tai kaip manot ar 1517 nusviesintu?

nemanau...
Atsakyti
QUOTE(Šąńźšóņźą @ 2012 01 30, 21:45)
ar ši linija nauja ar kažkas persivadino?

Jus apie Keune? Ar apie Keune linija su keratinu? smile.gif


amber123, kodėl nusprendet kad gali apsunkinti rolleyes.gif Aišku negaliu 100% garantuoti, bet kas bandė visos patenkintos.
O jus rinkites kuri atrodo labiau prie širdies mirksiukas.gif Nuojauta ir daug ka pasako.


QUOTE
ale kaip kosmetinis alkoholis

Taip smile.gif
Čia ligiai taip pat, kai kaikurios firmos rekomenduoja "naturalius" alejukus, o tuose "naturaliuose" taip pat yra silikono smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kicule: 31 sausio 2012 - 18:47