Įkraunama...
Įkraunama...

Keune produktai plaukams II

Plaukus sviesinu su Keune Tinta Colour nr. 1517, truputi per pilka man, bet 1513 bijau kad bus per geltona g.gif Noreciau i baltuma smile.gif Kokiais Keune atspalviais sviesinates jus?
http://www.keune.co....n...AC=4&BC=19#
Atsakyti
Sveikos merginos, kaip manotes ar keune tinta color 1517 daziukai + 9% oksidantas nusviesintu user posted image sita spalvyte? pigmentas yra stiprus, tokios spalvos plaukus daze su 9 ir 9.1+9% daziukais ir gavosi "ryza". tai kaip manot ar 1517 nusviesintu?
Atsakyti
QUOTE(Panikė @ 2011 12 31, 15:35)
Jūsų pranešimų gaviklis pilnas..  4u.gif 

Hm, dabar net nežinau ar imti blend ar su keratinu.. Nes mano plaukai garbanoti, tai gal su keratinu būtų kaiptik, kad padarytu glotnesnius  g.gif

Jei norite kiek klotnesniu, aišku su keratinu 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri kirpeja gali parasyti ar tiktu po sviesinimo sruogomis,uzsideti keune 10.2 ir 10.7 semi atspalviui,kad uzsidarytu plaukas, nes jis atidarytas po sviesinimo? Ar cia irgi kaip dazai skaitosi ir kenkia plaukui,gal yra kas nors kitas? 4u.gif Noreciau perlo atspalvis kad butu arba neutralus koks bespalvis plauko uzdarymui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wife: 25 sausio 2012 - 08:42
sveikos merginos.turiu tokį klausimą nekada nebandžiau šios produkcijos bet labai norečiau išbandyt kokį šampuną ir kaukę ar balzamą patartumet pirkti jei plaukai dažyti šviesus silpni ir sausoki.labai ačiū laikui atsakimų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kliopka @ 2012 01 26, 13:12)
sveikos merginos.turiu tokį klausimą nekada nebandžiau šios produkcijos bet labai norečiau išbandyt kokį šampuną ir kaukę ar balzamą patartumet pirkti jei plaukai dažyti šviesus  silpni ir sausoki.labai ačiū laikui atsakimų  4u.gif

Man tai labiausiai patiko pilkoji serija Care line su geltona juostele skirta sausiems plaukams, naudojau sampuna ir balzama kaukes nemeginau. Tai tikrai plaukai atsigavo, graziai blizgejo. O kauke man pati paciausia yra senesnes linijos juodas indelis su roziniu kvadratuku skirta sausiems plaukams, tai ji tai tikrai gera tokia sviestine, nedaug reikia ir po jos plaukai nesivelia, minksti, jauciasi tokie kaip prisotinti, bet gaila dabar jos nebematau prekyboje, gal pakeite pakuote g.gif
Atsakyti
QUOTE(kliopka @ 2012 01 26, 13:12)
sveikos merginos.turiu tokį klausimą nekada nebandžiau šios produkcijos bet labai norečiau išbandyt kokį šampuną ir kaukę ar balzamą patartumet pirkti jei plaukai dažyti šviesus  silpni ir sausoki.labai ačiū laikui atsakimų  4u.gif

Patarčiau kaukę iš Care line, ir šampūną, bei balzamą dažytiems plaukams mirksiukas.gif
Atsakyti
ačiū merginos už atsakimus tikrai pameginsiu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, norėčiau pagirti šią kaukę plaukams
user posted image
Mano sausiems ir pažeistiems plaukams ji labai tinka,plaukai daug labiau padrėkinti,švelnesni ir mažiau pučiasi. Lyginant su prieš tai turėta Macadamia kauke, ši daug geresnė,nors ir kaina mažesnė.

http://www.prekesgro...u-KERATINU.html
Na o šis kondicionierius didelio įspūdžio nepaliko,nepastebėjau jokio išskirtinio poveikio, kurio neduotų paprastas maximinis balzamas schmoll.gif Bet manau suklydau imdama kondicionierių, o ne kaukę, nes plaukai reikalauja tikrai didžiulo dėmesio, o iš balzamo apart lengvesnio iššukavimo ir nereikia daugiau tikėtis g.gif
Atsakyti
gal kas naudojate ar siaip zinote ar linija su keratinu yra be sulfatu, drusku? raso, kad tinka po tiesinimo keratinu, tai tikriausiai turetu buti be g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2012 01 26, 18:14)
Man tai labiausiai patiko pilkoji serija Care line su geltona juostele skirta sausiems plaukams, naudojau sampuna ir balzama kaukes nemeginau. Tai tikrai plaukai atsigavo, graziai blizgejo. O kauke man pati paciausia yra senesnes linijos juodas indelis su roziniu kvadratuku skirta sausiems plaukams, tai ji tai tikrai gera tokia sviestine, nedaug reikia ir po jos plaukai nesivelia, minksti, jauciasi tokie kaip prisotinti, bet gaila dabar jos nebematau prekyboje, gal pakeite pakuote g.gif

Taip pasikeite pakuotė smile.gif
Dabar ji atrodo štai taip wink.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(wife @ 2012 01 25, 09:39)
Gal kuri kirpeja gali parasyti ar tiktu po sviesinimo sruogomis,uzsideti keune 10.2 ir 10.7 semi atspalviui,kad uzsidarytu plaukas, nes jis atidarytas po sviesinimo? Ar cia irgi kaip dazai skaitosi ir kenkia plaukui,gal yra kas nors kitas? 4u.gif Noreciau perlo atspalvis kad butu arba neutralus koks bespalvis plauko uzdarymui.

Atsakau: galite;) maisykite 1:2 su 1,8%oksidantu, tepama ant sampunu be balzamo isplautu ir vos nusausintu plauku, neperlaikykite, nes semi greit tamseja. Tiesa, plauko tokia procedura kaip jus sakot neuzdaro, tam skirtas kondicionierius po plovimo wink.gif sekmes!
Atsakyti