Įkraunama...
Įkraunama...

Keune produktai plaukams II

QUOTE(muminukas @ 2009 05 09, 19:56)
aciuks.gif

dėl tam tikrų priežasčių nelabai noriu klausti  ax.gif
o dažysiu ne pati, pas kitą kirpėją, tik pas ją reikia savo dažus atsinešti.

tai tie augaliniai, labai maloniai kvepiantys dažai tokie pigūs??????????  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif


nu ka as zinau, mano tiek kainuoja...as tai savo kirpejos visad paklausiu ir ji pasako ir numeri ir ka su kuo bei kiek maisyt, ir zino, kad ne visad turiu galimybe pas ja ateit, nes ne vietoj gyvenu, bet ir dabar sumakalavo man viena spalva is 2 keunes dazu ir mama, kai pakavo siuntini ismete recepta kiek gramu kuriu det, tai paskambinau ir pasake ax.gif manajai kirpejai svarbiau ne pinigus nulupt, o plaukai, kad ju nesusivaryciau.
Atsakyti
QUOTE(čikuraku @ 2009 05 09, 20:05)
manajai kirpejai svarbiau ne pinigus nulupt, o plaukai, kad ju nesusivaryciau.


o aš matyt pataikiau pas tokią, kuriai svarbu pinigus lupti... doh.gif tik du kartus pas ją buvau, nukirpo gerai, keune kaip tik pas ją išbandžiau (tiesiog mano kirpėja buvo išvykusi pas vaikus į užsienį, o plaukus šviesinu, tai šaknys labai greitai lenda). bet kainelės blink.gif tai, ką aš sumokėjau Kauno priemiestyje, draugė Vilniuje salone sumoka... už tą patį darbą - pakirpimą ir dažymą keune.
niu, bandysiu, jei labai blogai gausis, tada gal ir paklausiu unsure.gif
Atsakyti
Neatsidziaugiu sampunu dazytiems plaukams. Pries tai naudojau Dikson, tai geras, bet Keunes geriau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2009 05 12, 21:40)
Neatsidziaugiu sampunu dazytiems plaukams. Pries tai naudojau Dikson, tai geras, bet Keunes geriau smile.gif


ka reiskia dazytiems plaukams? jei tas is juodo buteliuko kur sampunas ir kondicionierius su melyna ir su geltona etikete - kvadratuku, tai jo maximaliai po dazymo galima naudoti 2 kartus, nes galit pazeist galvos oda, nes ten tik skirta po dazymo.
Atsakyti
QUOTE(čikuraku @ 2009 05 13, 09:36)
ka reiskia dazytiems plaukams? jei tas is juodo buteliuko kur sampunas ir kondicionierius su melyna ir su geltona etikete - kvadratuku, tai jo maximaliai po dazymo galima naudoti 2 kartus, nes galit pazeist galvos oda, nes ten tik skirta po dazymo.

Su raudona juostele yra linija skirta dazytiems plaukams, ja galima naudot kiek tik nori, nes skirta spalvai issaugoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 05 13, 10:58)
Su raudona juostele yra linija skirta dazytiems plaukams, ja galima naudot kiek tik nori, nes skirta spalvai issaugoti smile.gif



aij jo atsiminiau sita, nes man nelabai aktualu, kai pati balta galva, sita mamai pirkau su raudona juosta, nes ji tamsiais plaukais dazytais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(čikuraku @ 2009 05 13, 09:36)
ka reiskia dazytiems plaukams? jei tas is juodo buteliuko kur sampunas ir kondicionierius su melyna ir su geltona etikete - kvadratuku, tai jo maximaliai po dazymo galima naudoti 2 kartus, nes galit pazeist galvos oda, nes ten tik skirta po dazymo.

Taigi cia nusipirkau sampuna ne profesionaliam naudojimui, o individualiam. Buteliukas juodas. Dar yra kazkoks dazytiem plaukams rudas toks apvalus buteliokas. Paskui pabandysiu ir ta.
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2009 04 07, 23:07)
Tikrai geltonoli linija superine, labai taupiai naudojas, puikiai isplauna plaukus, pastebejau, kad ne taip greit riebaluiojasi plaukuciai  thumbup.gif
o del balzamu tai as is vis paklausius kirpejos patarimo nenaudoju, kiekviena plovima tepu kauke, ji kur kas naudingesne nei balzamai  4u.gif



As taip pat naudoju Keunes geltonos linijos kauke. MAN JI SUPERINE. Naudoju jau 4 indeli 500ml. Ir po kiekvieno indelio nusipirko kokia kita kauke. pvz Viki, Colistar. Ir zinot visos blogos. Mano drauge kirpeja ir jai papasakojau savo atsiliepimus apie Keune. Tai ji pasake, kad Keune geltona, yra labai intensyvi. Su ja galima sugadinti plaukus. Nes plaukai pripranta prie jos ir niekas kitas nepadeda. Ja galima naudoti maximum 1 karta i menesi. Kai yra ekstra atvejai. Pvz.: vestuves... Kad plaukai atrodytu kaip silkiniai.
Tai taip persigandau. Ir kaip tik turiu nusipirkusi nauja pakuote. Nu ka, sunaudosiu as ja. Stengsiuosi naudoti karta i menesi. verysad.gif
Ar jums taip nebuvo?
Atsakyti
QUOTE(jugita_m @ 2009 05 15, 11:26)
As taip pat naudoju Keunes geltonos linijos kauke. MAN JI SUPERINE. Naudoju jau 4 indeli 500ml. Ir po kiekvieno indelio nusipirko kokia kita kauke. pvz Viki, Colistar. Ir zinot visos blogos. Mano drauge kirpeja ir jai papasakojau savo atsiliepimus apie Keune. Tai ji pasake, kad Keune geltona, yra labai intensyvi. Su ja galima sugadinti plaukus. Nes plaukai pripranta prie jos ir niekas kitas nepadeda. Ja galima naudoti maximum 1 karta i menesi. Kai yra ekstra atvejai. Pvz.: vestuves... Kad plaukai atrodytu kaip silkiniai.
Tai taip persigandau. Ir kaip tik turiu nusipirkusi nauja pakuote. Nu ka, sunaudosiu as ja. Stengsiuosi naudoti karta i menesi.  verysad.gif
Ar jums taip nebuvo?



na as viska irgi naudoju baltiems dazytiems plaukams, ir ta kauke taip pat, na bet nera nurodyta, kad kazkaip pazeis ar dar kazka juk ir uzrasyta yra intensyvus atstatymas, ko manau ir reik baltiems plaukams, nesamone kad tik menesi karta galiima naudot, tai as jau senai nuplikus buciau turbut. siaip kauke rekomendavo man nors 2 kart per savaite pasidaryt, o paskui kt plovimo atvejais rekonstruktoriu naudot ir kapsulytes ir kt reikalus.
Atsakyti
QUOTE(čikuraku @ 2009 05 09, 20:05)
nu ka as zinau, mano tiek kainuoja...as tai savo kirpejos visad paklausiu ir ji pasako ir numeri ir ka su kuo bei kiek maisyt, ir zino, kad ne visad turiu galimybe pas ja ateit, nes ne vietoj gyvenu, bet ir dabar sumakalavo man viena spalva is 2 keunes dazu ir mama, kai pakavo siuntini ismete recepta kiek gramu kuriu det, tai paskambinau ir pasake ax.gif  manajai kirpejai svarbiau ne pinigus nulupt, o plaukai, kad ju nesusivaryciau.

gal gali pasidalinti kokia tavo spalvyte ir ka su kuo maisai? 4u.gif mergytes kas dazotes papasakokit ar geri tie dazai ar nekenkia labai plaukams, kaip supratau jie lyg ir augaliniai ar kaip? man tai reiketu sviesios grazios spalvytes tai kaip suprantu cia butu 1517+9proc ar ne? o jei mano saknys sviesios ir vasara dar pasvieseja gal man uztektu 6 proc, kaip manot? jau ir taip plaukai pavarge nuo tu sviesinimu
Atsakyti
QUOTE(gussste23 @ 2009 05 16, 16:09)
gal gali pasidalinti kokia tavo spalvyte ir ka su kuo maisai? 4u.gif  mergytes kas dazotes papasakokit ar geri tie dazai ar nekenkia labai plaukams, kaip supratau jie lyg ir augaliniai ar kaip? man tai reiketu sviesios grazios spalvytes tai kaip suprantu cia butu 1517+9proc ar ne? o jei mano saknys sviesios ir vasara dar pasvieseja gal man uztektu 6 proc, kaip manot? jau ir taip plaukai pavarge nuo tu sviesinimu


as cia turbut jau etatine, su 1517 ir p proc emulsija bet dabar dar 1000 reik 10gr man dadet i savo makalose, nes gal nuo soliariumu ar nuo vasaros kazkoks gelsvumas buvo pasidares, bet pirmi klausimai kirpejos buvo ar pakankamai ilgai laikiau ir ar emulsijos nepaeiciau i 6, tai gal mano katuneliams netinktu, bet as niekad nebuvau jos pakeitu visad 9. tai nzn. man kazkaip net ne visi iskart supranta, kad dazyti, ir daug papildomu priemoniu naudoju, kad tausoti tai ir net nesuvarge.
Atsakyti
QUOTE(čikuraku @ 2009 05 16, 17:49)
as cia turbut jau etatine, su 1517 ir p proc emulsija bet dabar dar 1000 reik 10gr man dadet i savo makalose, nes gal nuo soliariumu ar nuo vasaros kazkoks gelsvumas buvo pasidares, bet pirmi klausimai kirpejos buvo ar pakankamai ilgai laikiau ir ar emulsijos nepaeiciau i 6, tai gal mano katuneliams netinktu, bet as niekad nebuvau jos pakeitu visad 9. tai nzn. man kazkaip net ne visi iskart supranta, kad dazyti, ir daug papildomu priemoniu naudoju, kad tausoti tai ir net nesuvarge.

bandysiu ir as tuos dazus, kad cia visos taip giriat 4u.gif o kiek minuciu reikia laikyt?
Atsakyti