Įkraunama...
Įkraunama...

Keune produktai plaukams II

QUOTE(sonnija @ 2011 09 10, 21:02)
Sveikos  4u.gif Kažkada gavau iš vienos narės Kontaktą Šiauliuose iš ko galėčiau gauti Keune plaukų dažų pigiau, bet netyčia ištryniau  blush2.gif Tai jei kažkas vėl galėtų padėti ir parašyti kontaktą, kas pigiau Šiauliuose prekiauja, būčiau dėkinga 4u.gif  4u.gif lauksiu į až

AŠ TAIP PAT NORĖČIAU bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(miaa glushenko @ 2011 08 31, 18:46)
Tai jis nuiima geltonuma siek tiek kaip supratau? g.gif



aha, siek tiek nuima geltonuma, bet pacio plauko labai nenupilkina...
Atsakyti
gal kas zinote kur Klaipedoje dirba su keune priemonemis?buciau dekinga jei parasytumet i az
Atsakyti
QUOTE(gudre755 @ 2011 09 11, 01:24)
AŠ TAIP PAT NORĖČIAU  bigsmile.gif  4u.gif

As taip pat noreciau suzinoti kur butu galima isigyti Keunes produkcijos Kaune g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ginciucha: 28 rugsėjo 2011 - 13:38
QUOTE(ginciucha @ 2011 09 28, 14:37)
As taip pat noreciau suzinoti kur butu galima isigyti Keunes produkcijos Kaune g.gif


Yra bazėje, prof. kirpyklinių prekių parduotuvėje, tačiau didesnis pasirinkimas Šv. Gertrūdos g. 6 smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tropine: 28 rugsėjo 2011 - 14:34
Sveiki,gal galite imesti keune semi color dazu palete,visur man ismeta tinta color.Aciu visoms smile.gif
Atsakyti
žadu pirkti keune care line vital nutrition kaukę, nes kirpėja sakė, kad mano plaukai labai labai sausi.. kaip manot, verta?
Atsakyti
QUOTE(october' @ 2011 10 02, 19:09)
žadu pirkti keune care line vital nutrition kaukę, nes kirpėja sakė, kad mano plaukai labai labai sausi.. kaip manot, verta?

Tikrai gera kaukė ir šampūnas ir kondicionerius mirksiukas.gif
Atsakyti
Keunes produkcija man labai patinka. Dazau plaukus keunes dazais, o ir sampunai kaukes labai tinka ir patinka. Plamuoju vel uzsipirkt keunes sampumu ir kauke. Be to man labai patinka kapsules geltonoj dezutej ir kvapas labai geras.
Atsakyti
gal esate bande keune migdolini sampuna,ar nesausina plauko
Atsakyti

QUOTE(bresk5 @ 2011 10 18, 20:16)
gal esate bande keune migdolini sampuna,ar nesausina plauko

Man atrodo jo jau nera schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ginciucha @ 2011 09 28, 14:37)
As taip pat noreciau suzinoti kur butu galima isigyti Keunes produkcijos Kaune g.gif

Mickevičiaus g. Ten Kirpykla parduotuvė. Ten net pilsto priemones jei atsineši savo tarą smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Violencija: 19 spalio 2011 - 13:49