Įkraunama...
Įkraunama...

Keune produktai plaukams II

QUOTE(** Svaja** @ 2011 08 13, 14:35)
Sveikutes, as pirkau savo sviesintiems plaukams  si

user posted image bigsmile.gif

man labai patinka wub.gif


bet kiek suprantu sis skirtas nedazytiems pazeistiems plaukams....
tai dabar ir kyla klausimas, kokia linija rinktis, ar geltona, ar Color Brillianz?
Plaukai dazyti ir mano ax.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2011 08 15, 20:01)
bet kiek suprantu sis  skirtas nedazytiems pazeistiems plaukams....
tai dabar ir kyla klausimas, kokia linija rinktis, ar geltona, ar Color Brillianz?
Plaukai dazyti ir mano  ax.gif

Skirtas šviesiai dažytiems plaukams smile.gif

Jei tasiai dažyti, galite rinktis šitus.

user posted image
user posted image
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Noriu nusidažyti irgi 1517 dažais tik va iškilo klausimas jei dažų yra 60 ml. kiek maišoma ml oksidanto? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(True.mama @ 2011 08 18, 21:07)
Sveikos  4u.gif

Noriu nusidažyti irgi 1517 dažais tik va iškilo klausimas jei dažų yra 60 ml. kiek maišoma ml oksidanto?  ax.gif

1:2 (dažai:oksidantas)
Atsakyti
QUOTE(Renatele0202 @ 2011 08 18, 21:13)
1:2 (dažai:oksidantas)

Aciu ryt važiuoju pirkti žiuresim kaip nudažys g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Nu ka mergytes šypsena iki ausu thumbup.gif nusidažiau 1517 spalvyte thumbup.gif tie plaukai kur sruoginti buvo gal šiek tiek pilkoki bet pačios šaknys liuks jokios ryžos spalvos nebeliko thumbup.gif O jau galvojau kad mano plauku nepavyks nudažyti doh.gif
Atsakyti
Labas merginos,gal kuri bandet sita daikta?
user posted image

Ir kur galima toki isigyt? buvau kazkada kirpykloje,varciau zurnala ir radau sita. ju sitam puslapi sito produkto nerandu..sad.gif
Atsakyti
QUOTE(*Dark Elf* @ 2011 08 21, 20:18)
Labas merginos,gal kuri bandet sita daikta?
Ir kur galima toki isigyt? buvau kazkada kirpykloje,varciau zurnala ir radau sita. ju sitam puslapi sito produkto nerandu..sad.gif

Cia serija vyrams, tai gal todel nepopuliari preke pas mus. O jus pabandykit uzsisakyti is uk ar usa, arba kirpykloje gali uzsakyti kirpejos, bet aisku ten daug brangiau iseis jums smile.gif
Atsakyti
Laba diena, kur galėčiau įsigyti keune plaukų dažų Panevėžyje?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Gal kuri bandet keunes pilkinanti šampūna? Noreciau nusipirkti ir i menesi pora kartu persiplauti plaukus spalvytei palaikyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(True.mama @ 2011 08 30, 11:15)
Sveikos  4u.gif

Gal kuri bandet keunes pilkinanti šampūna? Noreciau nusipirkti ir i menesi pora kartu persiplauti plaukus spalvytei palaikyti  g.gif

Bandziau, patiko, kaip tik baigiu, tai tikrai vel pirksiu. smile.gif Tik pastebejau, kad su juo plaunant siek tiek daugiau veliasi plaukai, nei plaunant su paprastu sampunu, bet kadangi visada po to dedu kauke ar balzama, tai plaukai buna tokie kaip iprastai. smile.gif
Atsakyti
As naudoju keune platinum blonde, man padeda palaikyti spalvyte ir plauku nesausina... silver siek tiek gal pasausina plauka smile.gif
Atsakyti