Įkraunama...
Įkraunama...

Keune produktai plaukams II

QUOTE(Karalajte @ 2011 07 20, 09:40)
Kiek laikot kauke is Care line? Parasyta kad uztenka 5min g.gif

kuo ilgiau tuo geriau bet galima ir 1 min. mano mama ir per nakti nepatingi palaikyti is vis tobula.
Atsakyti
Atejau su pastebejimu - Repair sampunas sausina mano plaukus unsure.gif
Atsakyti
norejau merginos apistarti, ka patartumete sviesiai dazytiems, sausiems, luziniejantiems plaukams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(santa_liepa @ 2011 08 02, 15:52)
norejau merginos apistarti, ka patartumete sviesiai dazytiems, sausiems, luziniejantiems plaukams 4u.gif

Drauge, sviesinanti plaukus naudoja geltonaja serija is Care line. Jai tinka ir patinka. Su sia linija atgaivino alinamus plaukus smile.gif
user posted image
Atsakyti
o gal kuri bandet purinanti sampuna, kaip jums jis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Karalajte @ 2011 07 26, 16:55)
Atejau su pastebejimu - Repair sampunas sausina mano plaukus unsure.gif

Kaip pasireiškia? Sausi galiukai? g.gif
Šampūno nereikia padauginti ( nes dažniai patinka daugiau išspausti) ir visada labai gerai išskalauti, nepalikit nei kiek šampūno ar balzamo plaukuose 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kicule @ 2011 08 06, 23:51)
Kaip pasireiškia? Sausi galiukai? g.gif
Šampūno nereikia padauginti ( nes dažniai patinka daugiau išspausti) ir visada labai gerai  išskalauti, nepalikit nei kiek šampūno ar balzamo plaukuose 4u.gif


Sausi galai pasidarydavo, bet dabar ziuriu ilgiau panaudojus kauke plaukai tikrai atsigave,buvo sausoki thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,merginos, noriu suzinoti aktyvatoriaus, kuris dedasi i dazus, kaina? gal kas pirkote ir zinote? DEkui
Papildyta:
Taip pat mane irgi domintu ,,Kas zino, kiek procentu emulsija eina prie SEMI Color dazu"?
Atsakyti
QUOTE(enija05 @ 2011 08 13, 11:33)
Sveikos,merginos, noriu suzinoti aktyvatoriaus, kuris dedasi i dazus, kaina? gal kas pirkote ir zinote? DEkui
Papildyta:
Taip pat mane irgi domintu ,,Kas zino, kiek procentu emulsija eina prie SEMI Color dazu"?

prie semi dazu yra specialios emulsijos pilka berods 1.3% spalvoms nuo 10-6 nr, raudona 1.8% spalvoms nuo 6 iki 1 nr.
Atsakyti
Sveikutes, as pirkau savo sviesintiems plaukams si

user posted image bigsmile.gif

man labai patinka wub.gif
Atsakyti
ar kauke nuplaunama
Atsakyti
QUOTE(bresk5 @ 2011 08 14, 22:05)
ar kauke nuplaunama

manes klausiat? jei taip tai sis balzamas nuplaunamas 4u.gif
Atsakyti