Įkraunama...
Įkraunama...

Keune produktai plaukams II

Labas merginos

Noreciau zinanciu patarimo.
Kaip tie dazai TINTA COLOR 10.25 sviesiausia perlo Mahogany Blonde spalva g.gif ,ar nudazytu labai tamsios lietuviskos blondines spalva i labai sviesios blondines spalvyte? g.gif ,kad nebutu ryzumo ir geltonumo...Noreciau isgauti naturalu labai sviesu smelio atspalvi....
Siuo metu dazausi su kitais dazais,ataugineja saknys labai tamsios,o visi kiti plaukuciai yra labai sviesios blondiniskos spalvos....

Atsakyti
Kas zino prie SEMI Color dazu einanti emulsija kiek procentu?
Atsakyti
atleiskit as visos temos neskaiciau tai gal ir pasikartosiu, bet noreciau isgirsti nuomoniu apie keune root volumizer:) kaip jums jis? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(frutiene @ 2011 06 23, 22:08)
gal zinote kur Klaipedoje isigyti pigiau Keunu plauku dazu?


man taip pat aktualu, kad klaipedoje pardavineja keune produkcija?
Atsakyti
QUOTE(Ancele @ 2011 07 12, 09:40)
man taip pat aktualu, kad klaipedoje pardavineja keune produkcija?


Seip Klaipediete Jelena pardavineja, nors as is kito miesto, taciau siunciausi is jos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Karalajte @ 2011 07 12, 13:47)
Seip Klaipediete Jelena pardavineja, nors as is kito miesto, taciau siunciausi is jos mirksiukas.gif


as is jos esu pirkusi, bet kazkur ji dingusi, kazko neatraso man sad.gif galvoju, gal dar kas pardavineja, nes reikia skubiai jau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ancele @ 2011 07 12, 14:24)
as is jos esu pirkusi, bet kazkur ji dingusi, kazko neatraso man sad.gif galvoju, gal dar kas pardavineja, nes reikia skubiai jau smile.gif


Na yra dar skelbimu skyrelyje moteris, parduodanti prof. plauku kosmetika, tarp ju maciau ir Keune smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karalajte @ 2011 07 13, 19:01)
Na yra dar skelbimu skyrelyje moteris, parduodanti prof. plauku kosmetika, tarp ju maciau ir Keune smile.gif


kad pas ja nelabai apsimoka, nes uz siuntima ima... tai neislaukiau nubaziavau sian i gabija ir uz 30lt nusipirkau...
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2011 07 07, 20:24)
atleiskit as visos temos neskaiciau tai gal ir pasikartosiu, bet noreciau isgirsti nuomoniu apie keune root volumizer:) kaip jums jis? 4u.gif

Šaknu atkelėjas. Labai faina priemonė, gerai nuo šaknu pakelia plaukučius 4u.gif Pakankamai stiprios fiksacijos.
Purškite tik ant šaknu (ne per visa plauku ilgi) mirksiukas.gif
Atsakyti
Kiek laikot kauke is Care line? Parasyta kad uztenka 5min g.gif
Atsakyti
30min.-mažiausiai, 1h-ilgiausiai.
Atsakyti
QUOTE(Karalajte @ 2011 07 20, 09:40)
Kiek laikot kauke is Care line? Parasyta kad uztenka 5min g.gif


Aš tiek ir laikau, naudoju kaip kondicionierių 4u.gif
Atsakyti