Įkraunama...
Įkraunama...

Keune produktai plaukams II

aš šitas priemones dabar kaip tik naudoju super thumbup.gif laikosi perlinis atspalvis thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,
ieskau kur galeciau isigyt Keune sampuna vyrui nuo slinkimo. ir taip pat dazytiems rudiems plaukams sau.
Miestas Vilnius.
buciau dekinga uz informacija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(žiemužėėė @ 2011 05 18, 12:39)
aš šitas priemones dabar kaip tik naudoju super thumbup.gif laikosi perlinis atspalvis thumbup.gif


Nesausina plauko? 4u.gif
Atsakyti
is cre line nesausina plauko, Silver reflaksas ziauriai sausino. kam reikia, galite kreiptis i mane smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JelenaKeune @ 2011 05 19, 08:53)
is cre line nesausina plauko, Silver reflaksas ziauriai sausino.


Nezinau, kad jau taip ziauriai sausintu Silver Reflex'as tikrai nepasakyciau schmoll.gif Naudoju jau trecius metus, po jo visad dedu kondicionieriu ir viskas tvarkoje buna, ziauraus sausinimo nepastebejau, o efektas super thumbup.gif

Bet kokiu atveju, nusprendziau kolkas neimti CareLine Platinum Blonde sampuno ir kondicionieriaus, vietoj ju pasiemiau savo Silver'i, Keune Repair sampuna (geltonoji linija) ir purskiama Keune Phyto protein kondicionieriu mirksiukas.gif Ziuresim, kas gausis biggrin.gif Gal yra sampuna arba si kondicionieriu naudojusiu? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Jzh-: 19 gegužės 2011 - 11:34
Merginos,kur perkate priemones?
Atsakyti
gal zinote kur Klaipedoje isigyti pigiau Keunu plauku dazu?
Atsakyti
QUOTE(frutiene @ 2011 06 23, 22:08)
gal zinote kur Klaipedoje isigyti pigiau Keunu plauku dazu?


Jei neklystu si nare JelenaKeune pigiau pardavineja Klaipedoje...
Atsakyti
aha zinau, kad ji prekiauja smile.gif o gal kas zino dar ka be jelenos? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(frutiene @ 2011 06 24, 09:42)
aha zinau, kad ji prekiauja smile.gif o gal kas zino dar ka be jelenos? smile.gif

Pasiziurekite internetineje parduotuveje garbane.lt, ten kainos tikrai neblogas ir greitai pristato ir pasirinkimas nemazas asortimento smile.gif
Atsakyti
Ar kas naudoja Keune volume powder? Na tokie milteliai, barstomi ant galvos, kad plaukai nuo šaknų pakiltų?
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2011 06 27, 22:18)
Ar kas naudoja Keune volume powder? Na tokie milteliai, barstomi ant galvos, kad plaukai nuo šaknų pakiltų?

Labai geras dalykas smile.gif
Tai yra Blend pudra smile.gif
Atsakyti