Įkraunama...
Įkraunama...

Keune produktai plaukams II

su keune priemonemis jau draugauju senai. geresniu dazu nesu niekada bandziusi. pati dazausi su 4-tuku tintos ir su milteliais ir su tinta 2000 sruoginuosi. meginsiu jamti tinta 1517 kad sruogas isbalinti. ziuresiu kas gausis treciadieni. jei kam reikia galiu gauti pigiau nei kitur visas priemones smile.gif naudoju plauku laka is blend volume, sampuna blend revive. tai jega, plaukai superiniai. ir aliejuka naudoju. jei kam reikia kokios konsultacijos, kreipkites. esu is klaipedos bet siunciu ir i kt miestus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JelenaKeune @ 2011 05 08, 09:58)
su keune priemonemis jau draugauju senai. geresniu dazu nesu niekada bandziusi. pati dazausi  su 4-tuku tintos ir su milteliais ir su tinta 2000 sruoginuosi. meginsiu jamti tinta 1517 kad sruogas isbalinti. ziuresiu kas gausis treciadieni. jei kam reikia galiu gauti pigiau nei kitur visas priemones smile.gif naudoju plauku laka is blend volume, sampuna blend revive. tai jega, plaukai superiniai. ir aliejuka naudoju. jei kam reikia kokios konsultacijos, kreipkites. esu is klaipedos bet siunciu ir i kt miestus smile.gif


jei ne paslaptis kur dazotes su keune dazais klaipedoje? smile.gif
Atsakyti
dazus nesuosi savo visda. nes man taip pigiau. moku tik uz darba. pati gaunu pigiau keune produkcija, todel moketi uz dazu tubele tintos 28lt kirpykloje man absurdas. jamu uz 20lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JelenaKeune @ 2011 05 08, 13:24)
dazus nesuosi savo visda. nes man taip pigiau. moku tik uz darba. pati gaunu pigiau keune produkcija, todel moketi uz dazu tubele tintos 28lt kirpykloje man absurdas. jamu uz 20lt smile.gif

maniske kirpeja man norejo dazu prastumti uz 35lt - neisdege!!!! Radau po 20lt uz tutele... be to dabar pati plaukus dazausi. saknis tiksliau ir niekuo tas nudazymas nuo kirpyklos nesiskiria, netgi geriau, spalva pasikoreguoju kokia noriu... taip kad i kirpykla kartais tikrai eiti neapsimoka, nes ten gali ant brangininkes pataikyti, kuri dvigubai paims...
Atsakyti
na as kadangi sruoguoju tai tenka i kirpykla nueiti. zemuogele is kokio jus miest? gal netycia mano kliente esate biggrin.gif pati pardavineju po 20
Atsakyti
QUOTE(Zemuogiuke @ 2011 05 08, 13:30)
maniske kirpeja man norejo dazu prastumti uz 35lt - neisdege!!!! Radau po 20lt uz tutele... be to dabar pati plaukus dazausi. saknis tiksliau ir niekuo tas nudazymas nuo kirpyklos nesiskiria, netgi geriau, spalva pasikoreguoju kokia noriu... taip kad i kirpykla kartais tikrai eiti neapsimoka, nes ten gali ant brangininkes pataikyti, kuri dvigubai paims...

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif esu girdejusi geru atsiliepimu apie kazkoki purskala, kuri reikia purksti pries dziovinima. tikslau pavadinimo nepamenu bet ji vadina protein. Gal jus zinote kas per produktas? blush2.gif
Atsakyti
care line apsauga nuo karscio yra 200ml. ir keratinas purskiamas yra. ziurint ko jus norite? smile.gif pas mane apsaugos kaina36lt, keratino 26lt smile.gif siaip geri daikciukai smile.gif
Papildyta:
ai, cia jus apie purskiama kondicionieriu kalbate, phyto protein hairspray. 200ml pas mane 34lt. nemeginau, bet paklausa nemaza
Atsakyti
QUOTE(xernesta @ 2011 05 08, 18:14)
Sveikutes  4u.gif  esu girdejusi geru atsiliepimu apie kazkoki purskala, kuri reikia purksti pries dziovinima. tikslau pavadinimo nepamenu bet ji vadina protein. Gal jus zinote kas per produktas?  blush2.gif

Drekina plaukus, ramina galvos odą. Plaukai tampa blizgus ir švelnus. Labai gerai padeda ir tuom kuriu plaukai linke elektrintis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JelenaKeune @ 2011 05 08, 19:21)
care line apsauga nuo karscio yra 200ml. ir keratinas purskiamas yra. ziurint ko jus norite? smile.gif pas mane apsaugos kaina36lt, keratino 26lt smile.gif siaip geri daikciukai smile.gif
Papildyta:
ai, cia jus apie purskiama kondicionieriu kalbate, phyto protein hairspray. 200ml pas mane 34lt. nemeginau, bet paklausa nemaza

O kiek pas jus kainuotu sausu pazeistu plauku kauke (Vital nutrition intensive hair repair) 500 ml? smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
Sakykit kur jus perkat Keune dazus Vilniuje?
Atsakyti
Ar yra naudojusiu CareLine Platinum Blonde sampuna arba kondicionieriu? Domina atsiliepimai. Ir dar idomu, ar tai kazkas panasaus i is juodosios serijos Keune Silver Reflex? 4u.gif Noriu isbandyt, bet bijau, kad nebutu visko per daug ax.gif

user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Jzh-: 15 gegužės 2011 - 12:14