Įkraunama...
Įkraunama...

Keune produktai plaukams II

moterytės, kur galima įsigyti šių priemonių plaukams Klaipėdoje, ar internete?
Atsakyti
QUOTE(DRUNE @ 2011 04 28, 21:44)
moterytės, kur galima įsigyti šių priemonių plaukams Klaipėdoje, ar internete?

Feminabona.lt
Papildyta:
QUOTE(kauke26 @ 2011 04 28, 21:32)
Kodel sakot, kad negalejo, jeigu maise? 9% per silpnas, o 12% per stiprus tai sumaise abu lygiom proporcijom ir tiko!

Prisesiu vakare ir parasysiu daugiau apie oksidatorius, manau pravers, kad su savo kirpejom galesite kaip profes tartis wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurg@ @ 2011 04 28, 21:06)
Sveikos, esu kirpėja, dirbu su KEUNE, pabandysiu atsakyti...
ar milteliai ar pasta skirtumo nėra, bet 12proc. kenkia labiau wink.gif
po 1517 reikėjo dėti toną, tiktų bet kuris kurio skaičius po taško yra 2 wink.gif
9% ir 12% maišyti negalėjo... Su 12% dažyčiau tik labai ekstra atvejais, tai labai stiprus oksidatorius, kuris kenkia plaukui.
Kokie jūsų plaukai dabar? ar prieš tai buvo dažyti? nepatarčiau tokio mikso - 1517 su 1001, nes rezultatas gali būti labai nekoks smile.gif Padažykite 1517, paskui užtonuokite norima spalva.


Mano kelios kirpejos jau sake, kad milteliai daug labiau kenkia, nei pasta... istiesu pirma karta isgirdau tokia nuomone... gal galetumete detaliau paaiskinti? klausiu todel, kad milteliu pagalba man daug grazesne spalva gaudavosi smile.gif o jau kuris laikas dazau su keune 1517 ir neisgaunu norimos spalvos smile.gif ar cia as kazka ne taip suprantu smile.gif dekoju labai 4u.gif
Atsakyti
O man sake,kad milteliai labiau kenkua nei augaliniai dazai su 12%
Atsakyti
norejau pasiteirauti,ar keune sampunuose ir kaukese yra drusku? nes naudoju ilga laika tik keunes produkcija,ir dabar issitiesinau plaukus keratinu,ir kirpeja sake turi buti sambunai be drusku...tai dabar ir galvoju ar man tikna arne,nes druskos greiciau isplauna keratina.
Atsakyti
QUOTE(agnuzele @ 2011 05 04, 15:03)
norejau pasiteirauti,ar keune sampunuose ir kaukese yra drusku? nes naudoju ilga laika tik keunes produkcija,ir dabar issitiesinau plaukus keratinu,ir kirpeja sake turi buti sambunai be drusku...tai dabar ir galvoju ar man tikna arne,nes druskos greiciau isplauna keratina.

nera keune sampunu be drusku, geriausia naudoti specialius tos pat firmos kokios ir keratina daretes.
Atsakyti
QUOTE(Zemuogiuke @ 2011 04 29, 13:32)
O man sake,kad milteliai labiau kenkua nei augaliniai dazai su 12%


na man taip pat sake, tai as ir domiuosi, ka sako sios srities profesionales smile.gif
Atsakyti
dazau keune tinta color 1517 su 12 proc emulsija,bet noreciau spalvos daugiau smelines,siltesnes,nes prie mano isblyskusio nelabai tinka,kokia kita spalva butu artimesne smelinei? ar maisyti gal galima butu pvz su 1511 nr? o jei visa galva nudazyti tamsiai smelinemis sruogelemis ir veliau dazyti jau sruogelemis plaukus? neapsisprendziu kaip graziau nusidazyti doh.gif
Atsakyti
Prieš kokius 1,5metų naudojau http://www.parfum24....rmal-Protector- , tai buvau labai patenkinta, bet kirpėja pasiūlė TIGI apsaugą, bet vistiek sugrįžau prie šitos. Plaukai minkšti, blizgūs būdavo. Žiūrėsim, kaip bus vėl, nes ryt pasiimu iš kirpėjos wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(agnuzele @ 2011 05 04, 15:03)
norejau pasiteirauti,ar keune sampunuose ir kaukese yra drusku? nes naudoju ilga laika tik keunes produkcija,ir dabar issitiesinau plaukus keratinu,ir kirpeja sake turi buti sambunai be drusku...tai dabar ir galvoju ar man tikna arne,nes druskos greiciau isplauna keratina.

Jei norite kad poveikis po keratino gydymo ko ilgiau išsilaikytu, naudokyte tik spec., šampūną 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kicule @ 2011 05 06, 19:55)
Jei norite kad poveikis po keratino gydymo  ko ilgiau išsilaikytu, naudokyte tik spec., šampūną 4u.gif

O tai gal galite parasyti butent kokie sampunai tinka,pavadinimus sampunus.
Atsakyti
Matau jus iš Londono. Manau ten tikrai rasite kirpėju parduotuvese QOD smile.gif
Atrodo štai taip smile.gif be druskų (Sodium-Chloride Free)
user posted image

daugiau info štai čia smile.gif
Su kokios firmos priemonėm jums darė ? Kirpėja turi turėti šampūną ir kondicioneriu priežiūrai po procedūros 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(sky-blue eyes @ 2011 05 05, 14:19)
dazau keune tinta color 1517 su 12 proc emulsija,bet noreciau spalvos daugiau smelines,siltesnes,nes prie mano isblyskusio nelabai tinka,kokia kita spalva butu artimesne smelinei? ar maisyti gal galima butu pvz su 1511 nr? o jei visa galva nudazyti tamsiai smelinemis sruogelemis ir veliau dazyti jau sruogelemis plaukus? neapsisprendziu kaip graziau nusidazyti doh.gif

nei su 1517, nei 1511 jus neišgausite smelinės spalvos. Tai "šaltos" spalvos smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Ancele @ 2011 04 29, 13:29)
Mano kelios kirpejos jau sake, kad milteliai daug labiau kenkia, nei pasta... istiesu pirma karta isgirdau tokia nuomone... gal galetumete detaliau paaiskinti? klausiu todel, kad milteliu pagalba man daug grazesne spalva gaudavosi smile.gif o jau kuris laikas dazau su keune 1517 ir neisgaunu norimos spalvos smile.gif ar cia as kazka ne taip suprantu smile.gif dekoju labai  4u.gif

taip labiau. Su kreminiais visada minkštesnis dažymas. Manau Jurg@ labiau akcentavo 12% stiprumą, o ne skirtuma tarp milteliu ir kreminiu dažu.
Atsakyti