Įkraunama...
Įkraunama...

Keune produktai plaukams II

man labai patinka kiaunes geltona linija pazeistiem plaukam wub.gif kauke ir sampunas tai super,tik kondicionieriu kazda turejau tai tas pats kas nieko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ugnet @ 2009 04 03, 20:48)
man labai patinka kiaunes geltona linija pazeistiem plaukam wub.gif kauke ir sampunas tai super,tik kondicionieriu kazda turejau tai tas pats kas nieko biggrin.gif


Tikrai geltonoli linija superine, labai taupiai naudojas, puikiai isplauna plaukus, pastebejau, kad ne taip greit riebaluiojasi plaukuciai thumbup.gif
o del balzamu tai as is vis paklausius kirpejos patarimo nenaudoju, kiekviena plovima tepu kauke, ji kur kas naudingesne nei balzamai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2009 04 07, 22:07)
Tikrai geltonoli linija superine, labai taupiai naudojas, puikiai isplauna plaukus, pastebejau, kad ne taip greit riebaluiojasi plaukuciai  thumbup.gif
o del balzamu tai as is vis paklausius kirpejos patarimo nenaudoju, kiekviena plovima tepu kauke, ji kur kas naudingesne nei balzamai  4u.gif

aha as ir dabar taip darau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ugnet @ 2009 04 08, 16:28)
aha as ir dabar taip darau thumbup.gif

Gal kartais kur pigiau perkat?
Atsakyti
QUOTE(Lina077 @ 2009 04 09, 16:52)
Gal kartais kur pigiau perkat?

as kaune mickeviciaus gatvej perku,ten lyg sako kad pigiausia,bet gal kuri zinot kur dar pigiau? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ugnet @ 2009 04 09, 17:15)
as kaune mickeviciaus gatvej perku,ten lyg sako kad pigiausia,bet gal kuri zinot kur dar pigiau? smile.gif


bet ten man rodos tos pacios kainos kaip visur, kauke didele kaip supratau 83lt..?
Atsakyti
QUOTE(Lina077 @ 2009 04 09, 21:26)
bet ten man rodos tos pacios kainos kaip visur, kauke didele kaip supratau 83lt..?

nzn dideles nepirkus,maza 45 lugtais mokejau, o sampunas va 29 kainuoja 250 ml , o kur tu perki?
Atsakyti
QUOTE(ugnet @ 2009 04 10, 11:54)
nzn dideles nepirkus,maza 45 lugtais mokejau, o sampunas va 29 kainuoja 250 ml , o kur tu perki?


as kirpyklose, bet pasiskambinus supratau, kad visose vienoda kaina. Bet maza kauke tai 54 lt dabar visur kainuoja, nes sako, kad naujas kainininkas, tai idomu, ar gabijoj taip pat pakilo, gal kas pirkot neseniai kauke ten?
Atsakyti
QUOTE(glamourrr @ 2009 04 03, 20:33)
kur Vilniuj galima butu isigyti KEUNE produkcijos? Labai reikia, noriu plaukucius dazytis 1517 spalvyte.
Aciu  4u.gif


pvz., CUP\e 3 aukste kirpykla,,Pas Valentina"

Jei plaukai nera labai tamsus, si norima atspalvi duos ir 10.7

,,medines sukos ' prekiauja prieziuros priemonem
Atsakyti
laba diena,

planuoju Gabijoj nusipirkti keune dažų: kad nuimtų spalvą (manau, 9 proc. reikia) ir pačios spalvos. man kirpykloje dažė augaliniais keune platinos spalva.
klausimas: ar užteks tiek informacijos perkant? unsure.gif blush2.gif
ir kiek bent apytiksliai galėtų kainuoti? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 05 09, 18:10)
laba diena,

planuoju Gabijoj nusipirkti keune dažų: kad nuimtų spalvą (manau, 9 proc. reikia) ir pačios spalvos. man kirpykloje dažė augaliniais keune platinos spalva.
klausimas: ar užteks tiek informacijos perkant?  unsure.gif  blush2.gif
ir kiek bent apytiksliai galėtų kainuoti?  unsure.gif


sakyciau numeriuka reiktu zinot, negalit kirpejos pasiklaust? nes atitinkamai ir kiek emulsijos naudojo...

emulsija apie 9lt ir daziukai lygtai 22lt arbe 24 neatsimenu... bet prie 1 dezutes dazniausia reik 2 buteliuku emulsijos...
Atsakyti
QUOTE(čikuraku @ 2009 05 09, 19:25)
sakyciau numeriuka reiktu zinot, negalit kirpejos pasiklaust? nes atitinkamai ir kiek emulsijos naudojo...

emulsija apie 9lt ir daziukai lygtai 22lt arbe 24 neatsimenu... bet prie 1 dezutes dazniausia reik 2 buteliuku emulsijos...


aciuks.gif

dėl tam tikrų priežasčių nelabai noriu klausti ax.gif
o dažysiu ne pati, pas kitą kirpėją, tik pas ją reikia savo dažus atsinešti.

tai tie augaliniai, labai maloniai kvepiantys dažai tokie pigūs?????????? blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti