Įkraunama...
Įkraunama...

Keune produktai plaukams II

Sveikos 4u.gif
Ar galetumete padeti, noriu tokia spalva nusidazyti plaukus http://www.keune.com...oppers-117.html
nzn nieko, nei numeriuko, nei kaip reiktu pasidaryti , ta prasme kokio skyscio ir kiek reikia.Ir kur geriausia pirkti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Cosmic @ 2011 04 05, 19:43)
Nusipirkaiu 1517 dazus, pirmadieni keliauju su jais pas savo kirpeja  ax.gif  papasakosiu kaip gausis spalvyte... 4u.gif
Papildyta:

Ps. Pasiskaiciau jusu forumus, daug paneliu sako, kad jom geltonai nudazo... Mano plaukai pelenu spalvos, pilksvi, neturi geltonumo... man nenudazys geltonai?  g.gif  Kazkada daziausi su Garnier naturals, tai nudaze ryzokai..  verysad.gif

kaip gavosi? smile.gif
Atsakyti
Kaip manote kas labiau kenkia plaukams: dazymas sruogelemis su milteliais ir 9% ar dazymas keune 1511 su 12% emulsija?
Atsakyti
gal jau bandete nauja keune dazu atspalvi blondinems 9.7,ar nesigauna galtoni plaukai
Atsakyti
nusidaziau plaukus su keune 1517 ir 9proc.oksidatoriumi,gavaus geltona,ka patartumet kokiais persidazyt,nes norejau pelenu spalvos? naturalus plaukai tamsoki
Atsakyti
QUOTE(#69# @ 2011 04 20, 10:39)
nusidaziau plaukus su keune 1517 ir 9proc.oksidatoriumi,gavaus geltona,ka patartumet kokiais persidazyt,nes norejau pelenu spalvos? naturalus plaukai tamsoki


Man tas pats buvo . bet man tik saknis daze ir ne su 1517, o su 1511, ir 9% tai paskui kirpeja pradejo maisyti 9% ir 12% ir tada jau gaudavo neblogai nors man vistiek per geltonai, tai as viena karta pati pabandziau pasidazyti su 12% ir 1511 ir man gavosi labai gera spalvyte, i naturalu blond, tik klausimas kaip veikia tie 12% ar ne per daug plaukus eda?
Atsakyti
mergaites, kokia Keune priemone pasiulytumet garbanu formavimui znyplem arba suktukais? Kuri gerai laikytu ir nesulipintu plauku?
Atsakyti
QUOTE(kauke26 @ 2011 04 20, 11:42)
Man tas pats buvo . bet man tik saknis daze ir ne su 1517, o su 1511, ir 9% tai paskui kirpeja pradejo maisyti 9% ir 12% ir tada jau gaudavo neblogai nors man vistiek per geltonai, tai as viena karta pati pabandziau pasidazyti su 12% ir 1511 ir man gavosi labai gera spalvyte, i naturalu blond, tik klausimas kaip veikia tie 12% ar ne per daug plaukus eda?

antra kart daziau,saknys dar siek tiek gelsvos,bet siaip jau grazu,jei nenusiplaus
Atsakyti
QUOTE(bresk5 @ 2011 04 19, 15:06)
gal jau bandete nauja keune dazu atspalvi blondinems 9.7,ar nesigauna galtoni plaukai

man tai ryzos saknys gavosi, visai nenueme schmoll.gif mano tamsiai pilki naturalus rolleyes.gif Turiu likuti galiu duoti pabandymui mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wife: 24 balandžio 2011 - 19:58
Sveikos mergaites. smile.gif as nesenai pradejau dazyti plaukus su keune 1517 plauku dazais. Daze man mama, nors tikrai ne kirpeja biggrin.gif is pradziu spalva buvo tikrai grazi, nors tikejausi sviesesnes g.gif to pilkumo kaip ir nebuvo, tik tos sruogos ,kurios jau buvo sviesesnes papilkejo. dabar galvoju 1517 numeriuka sumaisyti su 1001 numeriu ir det emulsija 9%. nezinau kaip gausis g.gif gal kuri esat bandziusi maisyti? 4u.gif bijau, kad po to nesigautu kokia melyna su raudonais taskiukais lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, esu kirpėja, dirbu su KEUNE, pabandysiu atsakyti...

QUOTE(kauke26 @ 2011 04 19, 12:57)
Kaip manote kas labiau kenkia plaukams: dazymas sruogelemis su milteliais ir 9% ar dazymas keune 1511 su 12% emulsija?


ar milteliai ar pasta skirtumo nėra, bet 12proc. kenkia labiau wink.gif

QUOTE(#69# @ 2011 04 20, 11:39)
nusidaziau plaukus su keune 1517 ir 9proc.oksidatoriumi,gavaus geltona,ka patartumet kokiais persidazyt,nes norejau pelenu spalvos? naturalus plaukai tamsoki


po 1517 reikėjo dėti toną, tiktų bet kuris kurio skaičius po taško yra 2 wink.gif



QUOTE(kauke26 @ 2011 04 20, 11:42)
Man tas pats buvo . bet man tik saknis daze ir ne su 1517, o su 1511, ir 9% tai paskui kirpeja pradejo maisyti 9% ir 12% ir tada jau gaudavo neblogai nors man vistiek per geltonai, tai as viena karta pati pabandziau pasidazyti su 12% ir 1511 ir man gavosi labai gera spalvyte, i naturalu blond, tik klausimas kaip veikia tie 12% ar ne per daug plaukus eda?


9% ir 12% maišyti negalėjo... Su 12% dažyčiau tik labai ekstra atvejais, tai labai stiprus oksidatorius, kuris kenkia plaukui.

QUOTE(Karleen @ 2011 04 28, 00:38)
galvoju 1517 numeriuka sumaisyti su 1001 numeriu ir det emulsija 9%. nezinau kaip gausis  g.gif  gal kuri esat bandziusi maisyti? 4u.gif  bijau, kad po to nesigautu kokia melyna su raudonais taskiukais  lotuliukas.gif

Kokie jūsų plaukai dabar? ar prieš tai buvo dažyti? nepatarčiau tokio mikso - 1517 su 1001, nes rezultatas gali būti labai nekoks smile.gif Padažykite 1517, paskui užtonuokite norima spalva.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurg@: 28 balandžio 2011 - 20:07
QUOTE(Jurg@ @ 2011 04 28, 20:06)
Sveikos, esu kirpėja, dirbu su KEUNE, pabandysiu atsakyti...
ar milteliai ar pasta skirtumo nėra, bet 12proc. kenkia labiau wink.gif
po 1517 reikėjo dėti toną, tiktų bet kuris kurio skaičius po taško yra 2 wink.gif
9% ir 12% maišyti negalėjo... Su 12% dažyčiau tik labai ekstra atvejais, tai labai stiprus oksidatorius, kuris kenkia plaukui.
Kokie jūsų plaukai dabar? ar prieš tai buvo dažyti? nepatarčiau tokio mikso - 1517 su 1001, nes rezultatas gali būti labai nekoks smile.gif Padažykite 1517, paskui užtonuokite norima spalva.


Kodel sakot, kad negalejo, jeigu maise? 9% per silpnas, o 12% per stiprus tai sumaise abu lygiom proporcijom ir tiko!
Atsakyti