Įkraunama...
Įkraunama...

Keune produktai plaukams II

QUOTE(Tomana @ 2011 03 13, 22:51)
man labiausiai patinka geltonoji linija. ypac super veikia geltonoji kauke thumbup.gif labai atgaivina pasausejusius plaukucius

Man ji ir pati paciausia is visu bandytu wub.gif
Atsakyti
Ar kas dazote savo plaukucius 1000 nr? Kokia spalvyte mazdaug gaunasi? ar skiriasi nuo 1517 labai? nes man atrodo, kad man 1517 nelabai tinka, tiesiog siek tiek per daug tamsiai nudazo kazkodel...
Atsakyti
QUOTE(Ancele @ 2011 03 16, 14:21)
Ar kas dazote savo plaukucius 1000 nr? Kokia spalvyte mazdaug gaunasi? ar skiriasi nuo 1517 labai? nes man atrodo, kad man 1517 nelabai tinka, tiesiog siek tiek per daug tamsiai nudazo kazkodel...

1517-1511 vienos ir tobuliausiu spalvu keune smile.gif 1000 taip pat smile.gif
kaip ir visos kitos spalvos zinoma, labai priklauso ant kokiu plauku dazoma smile.gif.
Jei Jums per tamsu 1517 tai bandykite 1511, bet 17 turi violeto, 11 peleno, ir gal pradzioje jums atrodo per tamsoka o paskui pasiplauna.
O 1000 galima dazytis jei jusu plaukai nelinke i geltonuma, ir yra pakankamai sviesus naturalus, tada busite kaip Oksana Pikul, o jei neduok dieve jusu plaukai turi geltonumo ar dar kazko tai po dazymo galite verkti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Anitele @ 2011 03 16, 14:45)
1517-1511 vienos ir tobuliausiu spalvu keune smile.gif 1000 taip pat smile.gif
kaip ir visos kitos spalvos zinoma, labai priklauso ant kokiu plauku dazoma smile.gif.
Jei Jums per tamsu 1517 tai bandykite 1511, bet 17 turi violeto, 11 peleno, ir gal pradzioje jums atrodo per tamsoka o paskui pasiplauna.
O 1000 galima dazytis jei jusu plaukai nelinke i geltonuma, ir yra pakankamai sviesus naturalus, tada busite kaip Oksana Pikul, o jei neduok dieve jusu plaukai turi geltonumo ar dar kazko tai po dazymo galite verkti smile.gif

na gal pradzioj pabandysiu nusipirkti 1511 smile.gif nes manao plauku naturali spalva tai kaip ir daugumos lietuvaiciu tokia pilka lietuviska smile.gif bet kad labai sviesi, tai nepasakyciau...
Atsakyti
dazausi namie su Keune 1517,gerai gaunasi,bet panorau kazko panasaus i gintarini atspalvi,net nzn kaip ir paaiskinti,mano plaukai db ataugo gal 5 cm,prie saknu tamsus,kiti sviesus.kokia spalvps nr galima pabandyti,reikes jau dvieju spalvu?ar geriau neeksperimentuot paciai?
Atsakyti
QUOTE(vilijandrija @ 2011 03 16, 18:31)
dazausi namie su Keune 1517,gerai gaunasi,bet panorau kazko panasaus i gintarini atspalvi,net nzn kaip ir paaiskinti,mano plaukai db ataugo gal 5 cm,prie saknu tamsus,kiti sviesus.kokia spalvps nr galima pabandyti,reikes jau dvieju spalvu?ar geriau neeksperimentuot paciai?

tai geriau saknis dazykite kaip dazete, o visus plaukus padazykite su semi norimu atspalviu ten yra graziu spalvu kurias ir pamaisyti galima, semi pusiau augaliniai be to nusiplaunantys, jei paskui pabos tai bet maziau vargo bus, nes jei pasidazysite su normalia kokia spalva namie ir neitaikysite taip kaip reikia tai gali buti ir darbo ir nervu ir pinigu daug tvarkymas kainuot. O visu plauku dazymas su semi sakyciau geras ir maziausiai rizikingas variantas.
sunku patarti spalvas, gal mes skirtingai suprantame gintarini atspalvi smile.gif
gal cia butu 8.38 su kuom nors pamaisyti; o gal 9.32 su dar kuom nors, na yra ivairiu variantu.
O kaip kirpeja tai aisku sakysiu kad tokiais atvejais geriau paciai nerizikuoti, tegu uz jus kirpeja nervinasi wink.gif
Atsakyti
Gal zinote gera kirpeja, kuri dazo su keune dazais, ir kuriai gerai sekasi issruoguot sviesiom sruogom tamsius plaukus. Na, sugalvojau is satenes patapti varinem/sviesiom sruogelem smile.gif Norai dideli, tik baisu eiti pas "bile kirpeja, kuri dazo su keune" doh.gif
Atsakyti
merginos, o kur jus Vilniuj perkat Keune dazus?
Atsakyti
QUOTE(Ventini @ 2011 03 25, 13:36)
merginos, o kur jus Vilniuj perkat Keune dazus?

anksciau buvo kalvariju gatve vaziuojant pravaziavus turgu po desine puse pasazas,va bijau pameluot koks tik,jei atmintis neapgauna "Ibrahim" ir ten Keunes produkcija prekiauja,tik va del dazu nezinau g.gif ,bet turetu buti ir uzupyje yra parduotuve kirpejam prekes visokiausios,taip pat Keunes produkcija prekiauja ir tikrai dazais.
Atsakyti
Sveikutes! Su klausimeliu nediduku pas jus atejau blush2.gif Tas salonas "Kremonte" kur daug maz randasi..? Zinau kad kazkur link senamiescio, bet ziuriu i google maps ir ne velnio nesuprantu... blush2.gif ir dar, kokia kaina butu 1517-1511 ir 1000 spalvytes kainuotu? dekui mergaites 4u.gif
Atsakyti
Nusipirkaiu 1517 dazus, pirmadieni keliauju su jais pas savo kirpeja ax.gif papasakosiu kaip gausis spalvyte... 4u.gif
Papildyta:

Ps. Pasiskaiciau jusu forumus, daug paneliu sako, kad jom geltonai nudazo... Mano plaukai pelenu spalvos, pilksvi, neturi geltonumo... man nenudazys geltonai? g.gif Kazkada daziausi su Garnier naturals, tai nudaze ryzokai.. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cosmic: 05 balandžio 2011 - 18:45
Sveikos 4u.gif Kreipiuosi į šiaulietes, jei tokių yra ax.gif gal kuri žinote kur įsigyti keunes 1517 arba 1511 atspalvių dažų plaukams?
Atsakyti