Įkraunama...
Įkraunama...

Keune produktai plaukams II

QUOTE(Zemuogiuke @ 2011 01 03, 14:56)
Tai is viso ar imanoma su keunes dazais nudazyti graziai saknis, kad i pilkuma spalva butu o ne i ruduma ar gelsvuma su 9%? Kirpeja sake, kad su 12% tai tik plauku gadinimas, jie nusiurs ir t.t. ir kad savo kirpykloje jos niekam su 12 nedazo...
Saknis man jau daze du kartus, tai kazkaip vis neisgauna tokios spalvos kokios noriu, pirma karta gavosi tokie geltoooni kai daze su 1511, paskutini karta dejo tona, tai pirmas dienas gal ir nieko buvo, bet paskui jis nusiplove ir vel liko tokie nei tai gelsvi nei rusvi plaukai [gerai kad to ryskaus geltonumo bent nera]... mane jau nervuoti ima... eini, moki pinigus ir nepadaro ko nori... eisiu dar trecia karta kai biski saknys ataugs, ziuresiu kaip sikart pavyks jeigu ne, tai jauciu pirksiu pati dazu ir dazysiuosi... nesuprantu tik vieno dalyko: ar cia kirpeja dazu nesugeba parinkti, ar neismano ka daro? O gal reikia kokiu kitokiu dazu? Ka manot?
Papildyta:
Beje, juk jau ant geltonu saknu nedesi 12% kad sviesiau butu... be plauku taip galima likti... tai va ir klausimas KUO padazyti tas geltonas saknis?

Pabandykite 1517 smile.gif O šiaip žiūrint ant kiek šviesus jūsų plukai, KEUNEs naujos Blond spalvos, tiesiog fantastiškos 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(wish7 @ 2011 01 26, 18:09)
Gal kas dazot keune dazais sruogas?
Ydomu kaip tie dazai? g.gif ar labai sausina plauka? Girdejau kad dazant sruogas milteliais paskui butina uzdeti bespalvius dazus  g.gif

Taip būtina tonuoti, dažai nebespalviai, o lendvi, augaliniai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(qnet @ 2010 12 28, 16:16)
Savarankiskai ir as noreriu padazyti plaukus. esu satene ir visada dazydavau plaukus ruda, sokolado spalva.  tad ir noreciau isgauti panasu atspalvi tik toki tamsu ruda ir naturalia spava.  tik labai bijau kad nebutu juodi po dazymo. tad svarstau tarp tokiu spalvu Keune dazu:
Keune Tinta Color Краска Тинта № 3 Темный шатен
Keune Tinta Color Краска Тинта № 7.38 Средний лесной орех
Keune Tinta Color Краска Тинта № 5.3 Светло-золотистый шатен
Keune Tinta Color Краска Тинта № 4.7 Средне-фиолетовый шатен
Keune Tinta Color Краска Тинта № 3.76 Темно-красный фиолетовый шатен
Labai noriu jusu pagalbos, kas gali man patarti.
Aciu.
smile.gif

Labai gražus šokoladas 5.35 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kicule: 06 vasario 2011 - 21:47
Man Keune 1517 nenudazo gerai saknu, vistiek tokios gaunasi i geltona ruduma, negrazios... ka patartumet daryti kad jos gautusi tokios svelnios smelio spalvos i pilkuma? Beje, tas keunes pilkumas labai greitai nusiplauna... po savaites jo nelieka... :(
Atsakyti
QUOTE(kicule @ 2011 02 06, 22:51)
Pabandykite 1517 smile.gif O šiaip žiūrint ant kiek šviesus jūsų plukai, KEUNEs naujos Blond spalvos, tiesiog fantastiškos  4u.gif

kokios butent naujos keune blond spalvos fantastiskos? gal galima nr?
Atsakyti
QUOTE(Jurg@ @ 2011 02 06, 21:28)
konkrečiai sau - 10-15min šaknis, tada dar ištepu kitus ir dar 15-20 min.


Kazkaip trumpai...man kirpykloje laiko pusvalandi sanis ne maziau, bet cia tikriausiai individualiai...

Ir dar dazant saknys naudojate emulsija keliu procentu? Paskutini karta kai daziau tai visus plaukus daziau su emulsija 9%, o dabar radau ankstesneje temoje, kad saknys reikia su 9 % emulsija, o likusius plaukus su 3% ? Bet cia toks zaidimas, dazus dalinti reikia, kazin ar nesigaus blogiau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MajaLi: 10 vasario 2011 - 10:38
Laba diena,
merginos, kur perkate Keunės dažus Vilniuje?
Atsakyti
gal kuri naudojate priemone Keune Sculpting ir galit ax.gif parasyti atsiliepimus?
Atsakyti
QUOTE(egliukas28 @ 2011 02 12, 17:19)
gal kuri naudojate priemone Keune Sculpting ir galit ax.gif  parasyti atsiliepimus?

man jis tiesa pasakius siaip sau,galvoju kaip greiciau isbaigti ir antra karta tikrai nepirkciau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(sky-blue eyes @ 2011 02 12, 17:33)
man jis tiesa pasakius siaip sau,galvoju kaip greiciau isbaigti ir antra karta tikrai nepirkciau  schmoll.gif

o gal zianai ka vietoj jo pirksi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(egliukas28 @ 2011 02 12, 18:40)
o gal zianai ka vietoj jo pirksi? ax.gif

net neissivaizduoju,siuo metu lyginu beveik visada plaukus,tai jo ne nenaudoju garbanoms formuoti
Atsakyti
QUOTE(egliukas28 @ 2011 02 12, 17:19)
gal kuri naudojate priemone Keune Sculpting ir galit ax.gif  parasyti atsiliepimus?

Žiūrint ka jus su jo darysite smile.gif
Labai gražios garbanos su difuzeriu gaunasi su sculpting'u 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, dazausi taip pat keune 1517 dazais, bet nesu labai jau patenkita spalva... nes siek tiek i ryzuma spalva gaunasi... na kai tik nusidazau, spalva buna visai grazi, bet palaipsniui kaip ir pasiplauna tas pilkumas ir lieku tikrai ryzoka... gal kas susidure su panasia problema? gal koki kita numeriuka naudoja? ar vienintele iseitis norint grazia spalva isgauti vel grizti prie sruogeliu? dekui uz pagalba!

p.s naudoju keune kauke, nerealiai atstate plaukus, nes aksciau tiesindavau!
Atsakyti
QUOTE(Ancele @ 2011 02 15, 22:40)
Sveiki, dazausi taip pat keune 1517 dazais, bet nesu labai jau patenkita spalva... nes siek tiek i ryzuma spalva gaunasi... na kai tik nusidazau, spalva buna visai grazi, bet palaipsniui kaip ir pasiplauna tas pilkumas ir lieku tikrai ryzoka... gal kas susidure su panasia problema? gal koki kita numeriuka naudoja? ar vienintele iseitis norint grazia spalva isgauti vel grizti prie sruogeliu? dekui uz pagalba!

p.s naudoju keune kauke, nerealiai atstate plaukus, nes aksciau tiesindavau!


Gal emulsija per mazai procentu. o jei jau imate 12%, tada pabandykite platinos atspalvio sviesiu plauku sampuna blondinems (bet ne silver sampuna), karta ar du per savaite su juo plaut galva (ziurint aisku kiek seip kartu plaunat).

O del kaukes pritariu thumbup.gif
Atsakyti