Įkraunama...
Įkraunama...

Keune produktai plaukams II

Sveikos mergytės. 4u.gif

Noriu plaukučius padažyti keune semi dažais. Mano plaukai labai ilgi iki "užpakalio". Dažydavau juoda spalva su Loreal Casting. Ir noriu atsiauginti savo natūralią spalvą. Jauataugo apie10cm, bet kol ataugs visi, daug laiko laukti. O kiek girdėjau semi dažai nusilpauna ir nepalieka ryžo atspalvio ir tonu pašviesina. Ar tai tiesa? Kokia spalva patartumėte dažyti, norėčiau rudos spalvytės.
Ačiū
Atsakyti
Savarankiskai ir as noreriu padazyti plaukus. esu satene ir visada dazydavau plaukus ruda, sokolado spalva. tad ir noreciau isgauti panasu atspalvi tik toki tamsu ruda ir naturalia spava. tik labai bijau kad nebutu juodi po dazymo. tad svarstau tarp tokiu spalvu Keune dazu:
Keune Tinta Color Краска Тинта № 3 Темный шатен
Keune Tinta Color Краска Тинта № 7.38 Средний лесной орех
Keune Tinta Color Краска Тинта № 5.3 Светло-золотистый шатен
Keune Tinta Color Краска Тинта № 4.7 Средне-фиолетовый шатен
Keune Tinta Color Краска Тинта № 3.76 Темно-красный фиолетовый шатен
Labai noriu jusu pagalbos, kas gali man patarti.
Aciu.
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jugita_m @ 2010 12 28, 11:35)
Sveikos mergytės.  4u.gif

Noriu plaukučius padažyti keune semi dažais. Mano plaukai labai ilgi iki "užpakalio". Dažydavau juoda spalva su Loreal Casting. Ir noriu atsiauginti savo natūralią spalvą. Jauataugo apie10cm, bet kol ataugs visi, daug laiko laukti. O kiek girdėjau semi dažai nusilpauna ir nepalieka ryžo atspalvio ir tonu pašviesina.  Ar tai tiesa? Kokia spalva patartumėte dažyti, norėčiau rudos spalvytės.
Ačiū

Sveika, teisingai girdejau kad semi dazai nusiplaunantys, bet jie yra taip vadinami pusiau augaliniai. sviesesnes spalvos suteikia atspalvi, tamsios tamsina. ir jokiais budais jie nesviesina. patarciau ataugusius plaukus dazyti kazkokia norima spalva, bet jau anksciau dazytus plaukus patarciau dazyti atsargiai, nes semi ant dazytu tamsiu gali gerokai patamsinti, ir gali net ir nenusiplauti paskui, arba laabai ilgai plautis. patarciau tada jau dazytus plaukus padazyti clear spalva is semi dazu sumaisytu su laseliu dazu is ant saknu dazomu dazu wink.gif
o rudu spalvu ten yra neblogu tikrai kazka issirinksi wink.gif
Papildyta:
QUOTE(Zemuogiuke @ 2010 12 13, 17:07)
Niu ka merginukes, reikia man patarimo: esme ta kad kai daziau plaukus su keune 1517+9% tai man saknys gavosi ojojoj visciuko smile.gif)

o kodel nebandei su 12% jei saknys tamsios ir dar plaukai geltonio daug turi? as bandyciau taip, aisku siltai sedeti reikia, kad nebutu galva salta, nes tada dazu veikimas stoja.. ir jo dazant su 1517 ar 1511 reikia atsargiai ant jau nusviesintu plauku dazyti, nes pilka bus pilka smile.gif
o del semi 10.2, silver, tai cia yra laikinas issigelbejimas nes jie nusiplauna, o jei to geltonumo bus nemazai like tai ir net nepadengs..
Atsakyti
Sveikos visos 4u.gif Noriu paprašyt patarimo ax.gif Ar esat kuri bandzius migdolini arba kiausinini sampuna (juoduose litriniuose buteliuose)? Kaip atsiliepimai? Kiek esu pastebejus kirpejos tokius naudoja, o kiek zinau kirpejos pakankamai stiprias priemones naudoja, kazi ar tiktu man kiekvienam plovimui tokia priemone ? g.gif Dabar visai "susibalamutinus" esu, buvau planavus nusipirkt is care line sampuna ta su geltonu branduoliu, bet pradejau bijot, kad gal netiks, nes pastaruoju metu saknys labai greit susiriebaluoja, o pats plaukas sausas g.gif Vienu zodziu, prasau patarimo ka daryt su tokiais plaukais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vaitkute @ 2010 12 31, 11:06)
Sveikos visos  4u.gif  Noriu paprašyt patarimo  ax.gif  Ar esat kuri bandzius migdolini arba kiausinini sampuna (juoduose litriniuose buteliuose)? Kaip atsiliepimai? Kiek esu pastebejus kirpejos tokius naudoja, o kiek zinau kirpejos pakankamai stiprias priemones naudoja, kazi ar tiktu man kiekvienam plovimui tokia priemone ?  g.gif  Dabar visai "susibalamutinus" esu, buvau planavus nusipirkt is care line sampuna ta su geltonu branduoliu, bet pradejau bijot, kad gal netiks, nes pastaruoju metu saknys labai greit susiriebaluoja, o pats plaukas sausas  g.gif  Vienu zodziu, prasau patarimo ka daryt su tokiais plaukais  biggrin.gif

pas mane ta pati problema,tik kad man net sampunai neisplauna saknu paskutiniu metu,gal reik koki valanti sampuna pabandyti,bet pas mane irgi pats plaukas lb sausas,tai irgi galvoju ar valantis sampunas tiktu
Atsakyti
QUOTE(sky-blue eyes @ 2011 01 01, 21:41)
pas mane ta pati problema,tik kad man net sampunai neisplauna saknu paskutiniu metu,gal reik koki valanti sampuna pabandyti,bet pas mane irgi pats plaukas lb sausas,tai irgi galvoju ar valantis sampunas tiktu


Tai va va.. Nebezinau kas su tais plaukais pasidare doh.gif Visa laika visas plaukas budavo sausas, tai problemu nebudavo, o dabar doh.gif Tik issiplovus galva atrodo, kad galva ne siandien, o vakar plauta smile.gif O valantis kazi ar labai gerai butu, nes jis sausina nemazai g.gif Saknim jei ir patiktu tai pati plauka turetu nemazai nusausint g.gif
Atsakyti
man dar labai butu idomus atsiliepimai apie plauku dazus tinta color nr 1519. daziau su 1517,bet ziuriu kazkaip man pradejo jie nenuimti,labai geltonos saknys lieka,nors dazau su 12 proc emulsija ir anksciau visai normaliai buvo.kaip manot ar 1519 nuimtu,nors paletej ji daug pilkesne uz 1517,bet jei nusiplautu po keliu plovimu tas pilkumas g.gif kirpeja sake,vienai irgi nenuimdavo su 1517,tai su 1519 nuimdavo gerai,bet va noretusi atsiliepimu daugiau,nes kaip minejau paleteje lb skiriasi tos spalvos,tai kad be rysio nesigautu visai g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaitkute @ 2010 12 31, 12:06)
Sveikos visos  4u.gif  Noriu paprašyt patarimo  ax.gif  Ar esat kuri bandzius migdolini arba kiausinini sampuna (juoduose litriniuose buteliuose)? Kaip atsiliepimai? Kiek esu pastebejus kirpejos tokius naudoja, o kiek zinau kirpejos pakankamai stiprias priemones naudoja, kazi ar tiktu man kiekvienam plovimui tokia priemone ?  g.gif  Dabar visai "susibalamutinus" esu, buvau planavus nusipirkt is care line sampuna ta su geltonu branduoliu, bet pradejau bijot, kad gal netiks, nes pastaruoju metu saknys labai greit susiriebaluoja, o pats plaukas sausas  g.gif  Vienu zodziu, prasau patarimo ka daryt su tokiais plaukais  biggrin.gif


aš visgi nepirkčiau šampūnų tuose juoduose buteliuose, nes tikiu, kad pradžioj atrodys 'wow', bet greitai nualins plauką. šiuo metu turiu tą su branduolių ir geltona juosta, nelabai man jis, geresnis buvo slenkantiems plaukams. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wife @ 2010 12 21, 17:52)
Kiek laiko laikot dazus?


apie 40-50min
Papildyta:
QUOTE(Anitele @ 2010 12 28, 20:02)
Sveika, teisingai girdejau kad semi dazai nusiplaunantys, bet jie yra taip vadinami pusiau augaliniai. sviesesnes spalvos suteikia atspalvi, tamsios tamsina. ir jokiais budais jie nesviesina. patarciau ataugusius plaukus dazyti kazkokia norima spalva, bet jau anksciau dazytus plaukus patarciau dazyti atsargiai, nes semi ant dazytu tamsiu gali gerokai patamsinti, ir gali net ir nenusiplauti paskui, arba laabai ilgai plautis. patarciau tada jau dazytus plaukus padazyti clear spalva is semi dazu sumaisytu su laseliu dazu is ant saknu dazomu dazu wink.gif
o rudu spalvu ten yra neblogu tikrai kazka issirinksi wink.gif
Papildyta:

o kodel nebandei su 12% jei saknys tamsios ir dar plaukai geltonio daug turi? as bandyciau taip, aisku siltai sedeti reikia, kad nebutu galva salta, nes tada dazu veikimas stoja.. ir jo dazant su 1517 ar 1511 reikia atsargiai ant jau nusviesintu plauku dazyti, nes pilka bus pilka smile.gif
o del semi 10.2, silver, tai cia yra laikinas issigelbejimas nes jie nusiplauna, o jei to geltonumo bus nemazai like tai ir net nepadengs..

Tai ka tokiu atveju daryi? jeigu tonas ik laikinas issigelbejimas? Kaip tas saknis ne geltonas isgauti?
Atsakyti
gavau dovanu is kirpejo megineliu Keune So pure linijos tai likau labai patenkinta rezultatu, dabar nusprendziau nusipirkti drekinanti sampuna ir emulsija is tos serijos thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Zemuogiuke @ 2011 01 02, 23:26)
apie 40-50min
Papildyta:

Tai ka tokiu atveju daryi? jeigu tonas ik laikinas issigelbejimas? Kaip tas saknis ne geltonas isgauti?

tai sakau bankyt tada su 12%, as daug savo klienciu dazau su 12%, tokiu kuriu saknys labai tamsios, nes jau ar 9 ar 12% mazas skirtumas, jei zinai kad pas tave daug geltonumo, tai 12%reik imt. siltai kad galva butu. butinai atlaikyk visa laika. ir dazant neuztepk 1517 ant jau nubalintu plauku, nes bus pilka kaip zila, aisku veliau nusiplaus, bet is pradziu vaizdelio nebus.
Papildyta:
QUOTE(sky-blue eyes @ 2011 01 02, 16:12)
man dar labai butu idomus atsiliepimai apie plauku dazus tinta color nr 1519. daziau su 1517,bet ziuriu kazkaip man pradejo jie nenuimti,labai geltonos saknys lieka,nors dazau su 12 proc emulsija ir anksciau visai normaliai buvo.kaip manot ar 1519 nuimtu,nors paletej ji daug pilkesne uz 1517,bet jei nusiplautu po keliu plovimu tas pilkumas  g.gif  kirpeja sake,vienai irgi nenuimdavo su 1517,tai su 1519 nuimdavo gerai,bet va noretusi atsiliepimu daugiau,nes kaip minejau paleteje lb skiriasi tos spalvos,tai kad be rysio nesigautu visai g.gif

kazkaip pagalvojau kad as nesu net dazius ko nors su 1519, kitu kirpeju ir nemaciau turint sios spalvos savu dazuose..
sifruojant splava pagal skaicius tai 1517 yra pilka spalva su violetiniu. 1519 yra pilka spalva su zaliu. zodziu mano nuomone tos spalvos yra vienodo lygio, tik kad atspalviai skirtingi, o vat kaip tas 1519 su savo turinu zaliu atsilieps ant plauku nezinia, kodel ji tau kirpeja siulo idomu, reiketu paklausti ko ji mato tavo plaukuose kad ji siule, jei del to kad stipriau tai abejoju..
Papildyta:
QUOTE(vaitkute @ 2011 01 02, 15:05)
Tai va va.. Nebezinau kas su tais plaukais pasidare  doh.gif  Visa laika visas plaukas budavo sausas, tai problemu nebudavo, o dabar  doh.gif  Tik issiplovus galva atrodo, kad galva ne siandien, o vakar plauta smile.gif O valantis kazi ar labai gerai butu, nes jis sausina nemazai  g.gif  Saknim jei ir patiktu tai pati plauka turetu nemazai nusausint  g.gif

tai gal pakeitet koki sampuna ar kauke? kad anksciau normaliai buvo o dabar negerai?
bet jei galva riebaluojasi greitai tai gal ir sampuna riebiems gal butu gerai naudoti, o ant plauku galu kauke detis, bet tik ant galu, kitaip tariant prie galvos nedeti kitur deti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Anitele @ 2011 01 03, 12:10)
kazkaip pagalvojau kad as nesu net dazius ko nors su 1519, kitu kirpeju ir nemaciau turint sios spalvos savu dazuose..
sifruojant splava pagal skaicius tai 1517 yra pilka spalva su violetiniu. 1519 yra pilka spalva su zaliu. zodziu mano nuomone tos spalvos yra vienodo lygio, tik kad atspalviai skirtingi, o vat kaip tas 1519 su savo turinu zaliu atsilieps ant plauku nezinia, kodel ji tau kirpeja siulo idomu, reiketu paklausti ko ji mato tavo plaukuose kad ji siule, jei del to kad stipriau tai abejoju..

ji man patare,nes man su 1517 pradejo gautis geltona spalva ko anksciau nebuvo,tai sako su 1519 nuims ta geltonuma labiau.bet atsiliepimu niekur neradau apie si nr,taip kad jauciu nerizikuosiu ir pasiliksiu prie tos pacios spalvos g.gif
Atsakyti