Įkraunama...
Įkraunama...

Keune produktai plaukams II

QUOTE(Morgan @ 2010 09 30, 15:11)
Labas mergaites smile.gif As su tokiu klausymu.Ar Keune yra tokia spalva dazu kaip melyna su juoda?As kiek suprantu reikia imt juoda ir turbut maisyt kazka.Ar klystu?Gal kuri dazo taip ir galetu man pasakyt ka reikia imt,gal garbanej rasciau.



yra, man atrodo 1.1 spalva, nes 1 yra visiskai juoda be atspalvio smile.gif 4u.gif
Atsakyti
O kas dazo savarankiskai su Keune plaukus?Nera tai problematiska?Nes parasyta tik profesionaliam naudojimui, bet viskas kaip ir aisku santykis 1 :2 (dazai numeris 1517), emulsija patare naudoti 9 % tai tokia ir nupirkau, na tikiuosi viskas gerai bus biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MajaLi: 08 gruodžio 2010 - 10:44
QUOTE(Palloma @ 2010 09 26, 22:09)
Man sios linijos kaukyte super  cool.gif sampunas irgi nieko  ax.gif

Pritariu, man ji irgi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(MajaLi @ 2010 12 08, 10:41)
O kas dazo savarankiskai su Keune plaukus?Nera tai problematiska?Nes parasyta tik profesionaliam naudojimui, bet viskas kaip ir aisku santykis 1 :2 (dazai numeris 1517), emulsija patare naudoti 9 % tai tokia ir nupirkau, na tikiuosi viskas gerai bus biggrin.gif  ax.gif

dazydavausi. bet gal balindavau greiciau smile.gif spalvos tik va nepamenu bet is kirpejos ir dazus ir emulsija imdavau tai viskas super budavo niekad nesigavau ryza ar nenusidaziusi ax.gif
Atsakyti
Niu ka merginukes, reikia man patarimo: esme ta kad kai daziau plaukus su keune 1517+9% tai man saknys gavosi ojojoj visciuko smile.gif) As tokiu aisku nenoriu... va vel jos ataugo, sikart ejau pas kirpeja, kad ji padazytu tas saknis, tai ji mane uz pirma bandyma isbare, sako nepakankamai laikei dazus ant galvos, per anksti nuplovei, nu ir pati su keune vel daze.. ka jus manot, islaike apie valanda laiko ir vistiek tos mano saknys tokios gelsvos, o as tokiu nenoriu...tai kaip dabar man jas padaryti kad tiktu prie visu plauku [visi plaukai labai naturaliai sviesiai atrodo, bet jie dazyti buvo sruogelem, tai todel]. Ar imanoma kaip nors su keune dazais nudazyti iskart saknis, kad nebutu to geltonumo? Gal ta aktyvatoriu naudoti didesnio %? Patarkit prasau.
Beje, bandziau tas gelsvas saknis dar karta dazyti keune 1517, tai nieko man visiskai nenudaze sviesiau, kur buvo sviesios sruogeles, jos tapo pilkos, o ta gelsva spalva ne krust... kaip buvo taip ir liko... nenoriu tokios sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Zemuogiuke @ 2010 12 13, 16:07)
Niu ka merginukes, reikia man patarimo: esme ta kad kai daziau plaukus su keune 1517+9% tai man saknys gavosi ojojoj visciuko smile.gif) As tokiu aisku nenoriu...  va vel jos ataugo, sikart ejau pas kirpeja, kad ji padazytu tas saknis, tai ji mane uz pirma bandyma isbare, sako nepakankamai laikei dazus ant galvos, per anksti nuplovei, nu ir pati su keune vel daze.. ka jus manot, islaike apie valanda laiko ir vistiek tos mano saknys tokios gelsvos, o as tokiu nenoriu...tai kaip dabar man jas padaryti kad tiktu prie visu plauku [visi plaukai labai naturaliai sviesiai atrodo, bet jie dazyti buvo sruogelem, tai todel]. Ar imanoma kaip nors su keune dazais nudazyti iskart saknis, kad nebutu to geltonumo? Gal ta aktyvatoriu naudoti didesnio %? Patarkit prasau.
Beje, bandziau tas gelsvas saknis dar karta dazyti keune 1517, tai nieko man visiskai nenudaze sviesiau, kur buvo sviesios sruogeles, jos tapo pilkos, o ta gelsva spalva ne krust... kaip buvo taip ir liko... nenoriu tokios sad.gif

gal jusu naturalus plaukai labai tamsus yra? g.gif pabandykit paprasyt kirpejos,kad po dazymo dar uzdetu tona 10.2 ir silver,turetu nuimti ta geltona atspalvi tikrai ir pilkinanti sampuna galit keunes pabandyt,super sulygina spalva ir visus gelsvus atspalvius panaikina vos po keliu plovimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(luckyme @ 2010 12 13, 20:47)
gal jusu naturalus plaukai labai tamsus yra? g.gif pabandykit paprasyt kirpejos,kad po dazymo dar uzdetu tona 10.2 ir silver,turetu nuimti ta geltona atspalvi tikrai ir pilkinanti sampuna galit keunes pabandyt,super sulygina spalva ir visus gelsvus atspalvius panaikina vos po keliu plovimu 4u.gif


Na, kad atrodo netamsus tie plaukai mano, yra tamsesniu... Snekejau su ja apie tuos pilkintojus, bet ji man nenorejo ju deti, kaip supratau jie visus plaukus papilkintu, o man nereikia to, man tik saknims reikia. O kas tas 10.2? Cia irgi keune?
Atsakyti
QUOTE(Zemuogiuke @ 2010 12 13, 20:24)
Na, kad atrodo netamsus tie plaukai mano, yra tamsesniu... Snekejau su ja apie tuos pilkintojus, bet ji man nenorejo ju deti, kaip supratau jie visus plaukus papilkintu, o man nereikia to, man tik saknims reikia. O kas tas 10.2? Cia irgi keune?

cia tonas keunes,tokiose tubelese,kaip ir dazai jis,tik su laiku pasiplauna,man dedavo skirtingai,kartais tik ant saknu,kartais ir ant visu plauku,nuo situacijos priklausydavo,tik va tas silver nezinau ar to pacio tono pavadinimas ar plius dar trecias kazkoks ingridientas,nes isvaziavus mano kirpeja,tai paskutini karta kai klausiau tai parase dazai " 1517 o tonas 10.2 ir silver ",bet dabar tono nebededu,man sampunas spalva sulygina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(luckyme @ 2010 12 14, 12:12)
cia tonas keunes,tokiose tubelese,kaip ir dazai jis,tik su laiku pasiplauna,man dedavo skirtingai,kartais tik ant saknu,kartais ir ant visu plauku,nuo situacijos priklausydavo,tik va tas silver nezinau ar to pacio tono pavadinimas ar plius dar trecias kazkoks ingridientas,nes isvaziavus mano kirpeja,tai paskutini karta kai klausiau tai parase dazai " 1517  o tonas 10.2 ir silver ",bet dabar tono nebededu,man sampunas spalva sulygina smile.gif


o gal ji galima ta tona paciai nusipirkti? Gal gali parodyti internete foto kaip atrodo? Ir kaip ji naudoja tiksliai gal kas zino?
Atsakyti
as dazau 1517,bet paskutiniu metu saknys tokios geltonos gaunasi,kad siaubas,kirpeja patare pabandyt dazyt nr. 1519,ji yra pilkesne,sako,kad turetu labaiu nuimti ta geltonuma,bet bijau rizikuoti,gal kas bandet su siuo nr dazyti,kaip idomu ant plauku gaunasi doh.gif
Atsakyti
Man daze su 1517 ir 1511 tai vistiek saknys gelsvos tokios gavosi... tada dar bandziau pakartotinai tas saknis padazyti tiek su 1517 tiek su 1511, bet velgi nieko, po 50min laikymo jokio spalvos pokycio.. nesuprantu kame problema...
Atsakyti
Kiek laiko laikot dazus?
Atsakyti