Įkraunama...
Įkraunama...

Keune produktai plaukams II

Gal kuri esat bandzius?

http://www.garbane.l...ray-125-ml.html
Atsakyti
QUOTE(jaunoji mamyte @ 2010 08 18, 13:52)
cia kazkas rase apie keunes dazus.negadinkit plauku.sis dazas yra stiprus ir jei jusu plaukuciai yra silpni jus juos nudeginsite nesvarbu koki peroksido stipruma rinksites.pati as kazkada daziau siais dazais ,praradau savo plaukus nudege man jie. ir dar sviesinantys dazai yra su pilku atspalviu,nusidazius plaukus nuolat lieka pilki smilkiniai, tada reikia laukt kada nusiplaus o tai lb nervina.siulyciau dazyti tik milkshake dazais jie yra brangesnis bet tikrai yra uz ka moket.nes sie dazai yra kartu su kauke atgaivina plauka po dazymo,plaukai tampa blizgus.skaniai kvepia.o kas svarbiausia nei dazai nei emulsija "netrenkia" aitriu peroksidu, kaip kiti dazai. smile.gif

Keunes dažai yra puikus smile.gif
Jei nemokate parinkti tinkama tona, čia jau kitasreikalas smile.gif
Kiekvienas brend'as turi savo techniką, subtilumus 4u.gif


Tikrai. Balzamai, kondicioneriai, kaukės plaukas. Šampūnai galvos odai smile.gif
Dar toks mažas patarymas. Visada labai gerai išskalaukite plaukus po bet kokio balzamo, kaukės ir t.t. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2010 08 24, 20:22)
Nu bet radot ką palygint - Keune su Frucčiu  doh.gif  tas pats kaip kokį zaporožietį su Volvo  doh.gif  lotuliukas.gif
Fructis yra plaukų feiris - ne daugiau  cool.gif
Kaukės skirtos plaukams - ne galvos odai  lotuliukas.gif
Šiaip esu dažiusi plaukus su Keune, nei super, nei blogai, tiesiog nudažė ir valio...
Turiu šampūną apimčiai ir balzamą su geltona juostele (pažeistiems plaukams), neiko stebuklingo visiškai.... Dar patiko kažkada turėtos kapsulės plaukų galiukams, dabar nujaučiu tokių nebegamina, nes seniai niekur nebematau ir internete nėra.
O šiaip nesužavėjo manęs Keune, eilinės priemonės, aišku su kokybe, bet ne super  cool.gif


O kas patiko labiau? blush2.gif
Atsakyti
Kur galima nusipirkti Keune semi plauku dazus? Gal ka zinote ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saliutas @ 2010 07 26, 17:28)
Planuoju keune sampuna ir kondicionieriu  4u.gif  tik dar nesu visiskai isitikinusi , nes man pinigeliai tai nemazi  blush2.gif  noriu po 1ltr. drauge dave pabandyti pries metus, tai atrodo plaukuciai buvo siek tiek atsigave po men. naudojimo, o jums kaip ?  4u.gif  blush2.gif    user posted image
P.s. mano plaukuciai sviesinti  4u.gif

Man sios linijos kaukyte super cool.gif sampunas irgi nieko ax.gif
Atsakyti
Labas mergaites smile.gif As su tokiu klausymu.Ar Keune yra tokia spalva dazu kaip melyna su juoda?As kiek suprantu reikia imt juoda ir turbut maisyt kazka.Ar klystu?Gal kuri dazo taip ir galetu man pasakyt ka reikia imt,gal garbanej rasciau.

Mano plaukams is tos pilkos serijos kauke netiko,blogiau nebuvo,bet tas pats kas su balzamu.Jokio stebuklingo efecto.Labiau HerStyler kauke patiko,nereali. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Morgan: 30 rugsėjo 2010 - 15:12
QUOTE(Morgan @ 2010 09 30, 16:11)
Labas mergaites smile.gif As su tokiu klausymu.Ar Keune yra tokia spalva dazu kaip melyna su juoda?As kiek suprantu reikia imt juoda ir turbut maisyt kazka.Ar klystu?

Man atrodo yra g.gif
O aš nusipirkau pabandyt atstatomąją kaukę. Įdomu kaip ji? Kaip šios firmos šampūnai?
Atsakyti
gal kas dažetes su kiaunes dažais 1517 atspalviu,ar nesiguna geltona
Atsakyti
QUOTE(bresk5 @ 2010 11 17, 16:57)
gal kas dažetes su kiaunes dažais 1517 atspalviu,ar nesiguna geltona

as dazau,tikrai nesigauna,bent jau man,o veliau spalvai islaikyt pilkinanti sampuna,taip pat Keunes naudoju,super atradimas thumbup.gif nesitikejau tokio efekto,gaila balzamo tos linijos niekur nepavyksta rasti g.gif
Atsakyti
QUOTE(saliutas @ 2010 07 26, 15:28)
Planuoju keune sampuna ir kondicionieriu  4u.gif  tik dar nesu visiskai isitikinusi , nes man pinigeliai tai nemazi  blush2.gif  noriu po 1ltr. drauge dave pabandyti pries metus, tai atrodo plaukuciai buvo siek tiek atsigave po men. naudojimo, o jums kaip ?  4u.gif  blush2.gif    user posted image
P.s. mano plaukuciai sviesinti  4u.gif



QUOTE(Anaksunamun @ 2010 08 17, 21:14)
Sveikos, gal kuri naudojate tokiame butelyje kondicionieriu?


Turiu sios linijos sampuna ir balzama po 1ltr ir kauke puse litro. Viskuo esu nerealiai patenkinta bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Morgan @ 2010 09 30, 16:11)
Labas mergaites smile.gif As su tokiu klausymu.Ar Keune yra tokia spalva dazu kaip melyna su juoda?As kiek suprantu reikia imt juoda ir turbut maisyt kazka.Ar klystu?Gal kuri dazo taip ir galetu man pasakyt ka reikia imt,gal garbanej rasciau.

Mano plaukams is tos pilkos serijos kauke netiko,blogiau nebuvo,bet tas pats kas su balzamu.Jokio stebuklingo efecto.Labiau HerStyler kauke patiko,nereali. wub.gif

Jei kalba eina apie juodai spalva su melsvu atspalviu, tai 1.1 numeriukas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(bresk5 @ 2010 11 17, 17:57)
gal kas dažetes su kiaunes dažais 1517 atspalviu,ar nesiguna geltona

Labai graži spalva thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kicule: 24 lapkričio 2010 - 22:47
Esu isimylejus Keune sampuna absolute volume wub.gif Vienintelis sampunas kuris istikruju pakelia mano plonus plaukus ir suteikia apimties. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AMARILIS: 29 lapkričio 2010 - 17:11