Įkraunama...
Įkraunama...

Keune produktai plaukams II

QUOTE(gussste23 @ 2009 03 30, 19:23)
o mane kaip tik domina si spalvyte, ar nesigauna per pilka? kiek min laikai? gal nuotraukyte imestum pasirodyt 4u.gif jei mano pacios sviesios saknys tai gal uztektu man 6 proc?


nesigauna pilkai, laikau tiek kiek liepta 45 min, nepatarciau eksperimentuot paciai su 6 ar 3, kad ir kokios sviesios saknys butu, geriau nueikt viena kart, kad padazytu ir paskui jau pati saknis galesi pasidazyt, nes mano plaukai lietuviski toki smeliniai, tai su 6 buvo nuryzeje schmoll.gif tai iskart padazem su 9 ir puikiai imesiu i az mirksiukas.gif neimanoma pasakyt kokios emulsijos uztektu, nes neaisku koks pigmentas ir pan. per daug rizikos belekaip nusidazyt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(čikuraku @ 2009 03 30, 20:30)
nesigauna pilkai, laikau tiek kiek liepta 45 min, nepatarciau eksperimentuot paciai su 6 ar 3, kad ir kokios sviesios saknys butu, geriau nueikt viena kart, kad padazytu ir paskui jau pati saknis galesi pasidazyt, nes mano plaukai lietuviski toki smeliniai, tai su 6 buvo nuryzeje schmoll.gif  tai iskart padazem su 9 ir puikiai imesiu i az mirksiukas.gif  neimanoma pasakyt kokios emulsijos uztektu, nes neaisku koks pigmentas ir pan. per daug rizikos belekaip nusidazyt unsure.gif


O mano tamsiai rudu su 9 proc. saknu nepaeme.. o kur pakliuvo ant jau sviesintu plauku, labai pilka gavosi (skonio reikalas, bet man negrazu), tai su 12 proc. pabijojau.. Gal dar del to, kad buvo saknu nemazai atauge, sako, kad geriausia kai tik pradeda list, iskart uzdazyt, tada geriau paima, ar skirtumas netaip matosi
Atsakyti
QUOTE(Lina077 @ 2009 03 31, 11:40)
O mano tamsiai rudu su 9 proc. saknu nepaeme.. o kur pakliuvo ant jau sviesintu plauku, labai pilka gavosi (skonio reikalas, bet man negrazu), tai su 12 proc. pabijojau.. Gal dar del to, kad buvo saknu nemazai atauge, sako, kad geriausia kai tik pradeda list, iskart uzdazyt, tada geriau paima, ar skirtumas netaip matosi


todel ir sakau, kad nors karta geriau nueit ir, kad profesionaliai padarytu, kad zinot ka su kuo pasimaisyt, o ne savarankiskai eksperimentuot mirksiukas.gif

as tai dazau kai tik iki kokiu 7 mm atauga, neuzsileidziau, daug zmoniu, net nzn, kad ne naturali blondine cool.gif nes niekad nepamato ataugu...
Atsakyti
QUOTE(čikuraku @ 2009 03 31, 13:04)
todel ir sakau, kad nors karta geriau nueit ir, kad profesionaliai padarytu, kad zinot ka su kuo pasimaisyt, o ne savarankiskai eksperimentuot mirksiukas.gif

as tai dazau kai tik iki kokiu 7 mm atauga, neuzsileidziau, daug zmoniu, net nzn, kad ne naturali blondine cool.gif  nes niekad nepamato ataugu...


Oi 7 mm, tai cia vos pora savaiciu? Na man tai nelieka kitos iseities kaip sruoguotis milteliais, kazin 3 proc. milteliai labiau kenktu jei 9-12 proc. su kreminiais?
Atsakyti
Labas merginos smile.gif
Perskaiciau abi temas apie keune. Senai gundausi ir susigundziau nusipirkti siu priemoniu plaukams , nes mano plaukuciai po sruogeliu sviesinimo, dazymo tamsiai, ir vel sruogeliu sviesiu tepliojimas, wargsiukai labai palike. Tik vat turiu viena maza problemele , gyvenu Dubline, ir keunes produktu pavadinimai surasyti aisku angliskai, taigi noriu jusu visu paprasyti gal galetumete man uzrasyti siuos pavadinimus:
sampuno (paprasto)
kaukes (geltona linija, kaip suprantu sausiems , pazeistiems plaukams)
sampuno (sausiems, pazeistiems)
rekonstruktoriaus
pilkintojo
putu
priemones kokios nors galiukams
PAVADINIMUS ANGLU KALBA .Labai labai aciu rolleyes.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintariukasss: 31 kovo 2009 - 14:47
QUOTE(Lina077 @ 2009 03 31, 12:40)
Oi 7 mm, tai cia vos pora savaiciu? Na man tai nelieka kitos iseities kaip sruoguotis milteliais, kazin 3 proc. milteliai labiau kenktu jei 9-12 proc. su kreminiais?


jojo idealiausia man kas 3 savaites dazyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(čikuraku @ 2009 03 31, 15:33)
jojo idealiausia man kas 3 savaites dazyt ax.gif

labai grazi spalvyte tavo thumbup.gif ziuriu ziuriu ir atsiziuret negaliu biggrin.gif ir plaukuciai tokie grazus, blizga. o sakyk jei as nenoriu to pilkumo, tai gal reikia trumpiau laikyti, nes turbut kuo ilgiau laikai tuo labiau pilkeja ar ne? ir dar mano plaukai sruoguoti ir yra visokiu sruogeliu ir tamsiu ir sviesiu kazin ar lygiai nukastu? sorry uz klausimus blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gussste23: 31 kovo 2009 - 17:45
QUOTE(gussste23 @ 2009 03 31, 17:39)
labai grazi spalvyte tavo thumbup.gif ziuriu ziuriu ir atsiziuret negaliu biggrin.gif  ir plaukuciai tokie grazus, blizga. o sakyk jei as nenoriu to pilkumo, tai gal reikia trumpiau laikyti, nes turbut kuo ilgiau laikai tuo labiau pilkeja ar ne? ir dar mano plaukai sruoguoti ir yra visokiu sruogeliu ir tamsiu ir sviesiu kazin ar lygiai nukastu? sorry uz klausimus blush2.gif


cool.gif zinok man sake kirpeja, kas geriau perlaikyt, nei nedalaikyt, nes as buvau keleta kartu po 40 in palaikius tai iskart ji mane suseke, kad nedalaikiau ir buvo pilkoki, bet po 2 kartu nusiplove rolleyes.gif , nzn zinok del sruogeliu, gal per kelis kartus nuims g.gif o gal ir iskart, nes man kirpeja sake, kad viskas priklauso nuo plauko pigmento labai sunku identiskai isgaut taip pat unsure.gif taip kad taip labai proffesionaliai negaliu patart...gal pabandyk tamsesne kokia sruogele siaip nutept ir paziuresi kas darosi...
Atsakyti
Niekaip nesiseka rasti internete Keune tinta dažų paletės doh.gif Nežinau tikslaus spalvos numeriuko, labai norėčiau pagal paletę susirasti g.gif

Gal kas kur matėt g.gif Būsiu labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Renna @ 2009 04 01, 08:39)
Niekaip nesiseka rasti internete Keune tinta dažų paletės  doh.gif Nežinau tikslaus spalvos numeriuko, labai norėčiau pagal paletę susirasti  g.gif

Gal kas kur matėt  g.gif Būsiu labai dėkinga  4u.gif


negeriau bus nuejus i parduotuve pasiziuret? g.gif bus tiksliau man atrodo...
Atsakyti
Tai galvojau, kad pavyks sužinoti spalvos Nr. ir į parduotuvę nenuėjus biggrin.gif
Atsakyti
kur Vilniuj galima butu isigyti KEUNE produkcijos? Labai reikia, noriu plaukucius dazytis 1517 spalvyte.
Aciu 4u.gif
Atsakyti