Įkraunama...
Įkraunama...

Keune produktai plaukams II

As dazau dabar paukus su Keune man labai patinka. Plaukas nenusiura po kurio laiko... anksciau naudojau goldwell, tai efektas man ju labai patinko ir spalva, bet va plaukai po kurio laiko nekokie.
Atsakyti
QUOTE(pop_mama @ 2009 12 04, 13:16)
anksciau naudojau goldwell, tai efektas man ju labai patinko ir spalva, bet va plaukai po kurio laiko nekokie.

Kuo nekokie? Iš kokios serijos dažėt? smile.gif
Atsakyti

 i 
Draudžiama komercija forume.

Draudžiami bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše, tiek siunčiami dalyviams asmeninėmis žinutėmis). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Nikų neminėsiu, bet jei nebus paisoma taisyklių, skirsiu įspėjimą  
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2009 12 04, 12:17)
Kuo nekokie? Iš kokios serijos dažėt? smile.gif

pats plaukas pasidaro toks siurkstus, veliasi... aisku kai tik nudazo pirma menesi jie labai faini, kai ir po daugumos dazu.
o kokia serija neklausk, nes kirpykloje dazydavo.
Atsakyti
sveikos.
as dazau su Keune dazais plaukucius, visa laika buvau blondine , o dabar perejau prie naturalios savo spalvos - sviesiai ruda.
naudoju taip pat kauke is Keune - atstatomoji pazeistiems plaukams - tai labai labai ji man smile.gif pirkau Vokieciu g. Medines sukos parduotuve. Ten pilna visokiu profesionaliu kaukiu plaukams, ir tikrai mergaites mielai pasakoja ir pasiulo tinkama. As emiau tokia Keune su geltonu branduoliu nupesta:)
o del daziuku Keune- tai galima uzsakyti www.garbane.lt. jie net i namus atveza nemokamai smile.gif tik reikia numeri zinot koki dazu norite.
o dazo su Keune dazais kirpykloje MONIKA, Virsuliskiu gatveje kirpykla. kirpeja Alina - superine mergaite smile.gif ir kainos nesikandzioje. mano kasos iki juosmens - pilnai nudaze uz 95 lt smile.gif
dar super dalykas aliejukas galiukams Alfaparf firmos - semi de lino - galai nesivelia,gerai issisukuoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pop_mama @ 2009 12 07, 12:08)
pats plaukas pasidaro toks siurkstus, veliasi... aisku kai tik nudazo pirma menesi jie labai faini, kai ir po daugumos dazu.
o kokia serija neklausk, nes kirpykloje dazydavo.

"Elumen" gal? O neina to šiukštumo priemonėm, kaukėm apmažint? g.gif Ką naudojat?
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2009 12 07, 21:04)
"Elumen" gal? O neina to šiukštumo priemonėm, kaukėm apmažint? g.gif Ką naudojat?

kazkiek eina, bet po Keunes isviso nereikia jokiu priemoniu, kad atgaivintum plauka...
as naudoju Klorane sampunus, kauke, ir R. Furterer balzama.
Atsakyti
Prisiskaičius jūsų patarimų įsigijau Keune geltonosios linijos produktų: šampūną, balzamą ir kaukę. Esu labai labai patenkinta thumbup.gif ir MB pastoviai giria, kad plaukai labai kvepia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(beatka1983 @ 2009 12 07, 17:02)
sveikos.
as dazau su Keune dazais plaukucius, visa laika buvau blondine , o dabar perejau prie naturalios savo spalvos - sviesiai ruda.
naudoju taip pat kauke is Keune - atstatomoji pazeistiems plaukams - tai labai labai ji man smile.gif pirkau Vokieciu g. Medines sukos parduotuve. Ten pilna visokiu profesionaliu kaukiu plaukams, ir tikrai mergaites mielai pasakoja ir pasiulo tinkama. As emiau tokia Keune su geltonu branduoliu nupesta:)
o del daziuku Keune- tai galima uzsakyti www.garbane.lt. jie net i namus atveza nemokamai smile.gif tik reikia numeri zinot koki dazu norite.
o dazo su Keune dazais kirpykloje MONIKA, Virsuliskiu gatveje kirpykla. kirpeja Alina - superine mergaite smile.gif ir kainos nesikandzioje. mano kasos iki juosmens - pilnai nudaze uz 95 lt smile.gif
dar super dalykas aliejukas galiukams Alfaparf firmos - semi de lino - galai nesivelia,gerai issisukuoja smile.gif

sveika,
as taip pat pirkau dazus 1517numeriuka keunes is garbane.lt, gavau dar megineliu, tai mastau kokia dar spalvyte isbandzius is blond serijos, gal patartumete koks numeris yra grazus, ne blondiniskai visai, o siek tiek i pilkuma?
Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(beatka1983 @ 2009 12 07, 17:02)
sveikos.
o del daziuku Keune- tai galima uzsakyti www.garbane.lt. jie net i namus atveza nemokamai smile.gif tik reikia numeri zinot koki dazu norite.

Na, kainos tai , nezinau net, tikrai didesnes nei as moku kirpykloje , gal todel nemokamai ir pristato mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(viltuse @ 2009 12 12, 21:31)
Na, kainos tai , nezinau net, tikrai didesnes nei as moku kirpykloje , gal todel nemokamai ir pristato  mirksiukas.gif

na nelabai galetu buti mazesnes kirpykloje nes ir patys atstovai uz tiek parduoda. tai kokia kirpyklos kaina? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Munkute @ 2009 12 09, 15:41)
Prisiskaičius jūsų patarimų įsigijau Keune geltonosios linijos produktų: šampūną, balzamą ir kaukę. Esu labai labai patenkinta  thumbup.gif  ir MB pastoviai giria, kad plaukai labai kvepia  wub.gif


As nusipirkau kauke is geltonosios linijos. kvapas tai tikrai wub.gif ir konsistencija labai tirsta, kas man labai labai patiko. del poveikio pakomentuosiu po ilgesnio laikotarpio.

beje, gundausi Keune aliejuku plauku galam (ir berods suteikiantis blizgesio kartu) apie 80litu Medinese sukose,permatomas mazas butelaitis. gal kas pakomentuoti apie poveiki galetu? tiesina,lipina,riebalina, kvepia/nekvepia, skystas/tirstas, greit naudojasi ir ar vertas savo kainos smile.gif
Atsakyti