Įkraunama...
Įkraunama...

Keune produktai plaukams II

QUOTE(Gabado @ 2009 11 06, 01:53)
Taip yra, toks purškaliukas ant plaukų, kirpėja rekomendavo, nes pakankamai dažnai džiovinu. Tik maniškis dabar jau pasibaigė, tai kol naujo neturiu negaliu pasakyti kaip vadinasi hihihi.gif


Tai va man ir reiktų, nes džiovinu kas kart po galvos džiovinimo, plaukai tokie išsausėję doh.gif Tai ar patiko, kai turėjot? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutelia @ 2009 11 06, 10:59)
Tai va man ir reiktų, nes džiovinu kas kart po galvos džiovinimo, plaukai tokie išsausėję  doh.gif Tai ar patiko, kai turėjot?  4u.gif


Man patiko, planuoju ir dar kartą pirkti.
O šiaip, ar nebandėte naudoti aliejuko?
Atsakyti
Sveikos, priimkit į kompaniją dar vieną blondinę biggrin.gif

Noriu paklausti, kur jūs perkat Keune priemones? Kirpyklose? Gal žinot kur Vilniuje pigiau? Ir kiek maždaug kainuotų silver šampūnas? ax.gif Nes man reikia, kad geltonumą nuimtų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(miau @ 2009 11 06, 12:39)
Sveikos, priimkit į kompaniją dar vieną blondinę  biggrin.gif

Noriu paklausti, kur jūs perkat Keune priemones? Kirpyklose? Gal žinot kur Vilniuje pigiau? Ir kiek maždaug kainuotų silver šampūnas?  ax.gif  Nes man reikia, kad geltonumą nuimtų  smile.gif



na as esu pirkusi VCUP'e 3-iam aukste yra kazkokia kirpykla, ir dar grozio salone Merlinoa (priesais Hyper Rimi). Siaip kainos ten kaip ir visur, pigiau nezinau kur smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabado @ 2009 11 06, 12:42)
Man patiko, planuoju ir dar kartą pirkti.
O šiaip, ar nebandėte naudoti aliejuko?


Tai vat ir aliejuka dar noriu nusipirkti bigsmile.gif Ar geras Keune aliejukas, gal žinot kokia maždaug kaina jo?
Atsakyti
QUOTE(Linutelia @ 2009 11 06, 20:38)
Tai vat ir aliejuka dar noriu nusipirkti  bigsmile.gif Ar geras Keune aliejukas, gal žinot kokia maždaug kaina jo?


Aš labai daug jų esu turėjusi. Bet labiau nei keunės man patinka lorealio, todėl labiau juos siūlyčiau ir kaina taip nesikandžioja. Nes keunės pakankamai brangųs, bet man kokybė geresnė lorealio.
Be to kirpėja man papasakojo tokį dalyką, kad jei plaukai pučiasi ar elektrinasi, tai išsidžiovinus ant sausų plaukų užtept aliejuką thumbup.gif super, dabar visada taip darau ax.gif
Atsakyti
Panos,o kaip uzsakyt is tos garbaneles g.gif Pvz raso tik tinta color,o spalvytes neaisku kaip pasirinkt ir emulsijos neduoda pasirinkt g.gif
Siaip as seniau pirkdavau keune uzupi,tokia parduotuvele buvo kaip sandeliukas,ziuriu kad tos garbaneles adresas irgi Uzupis,gal cia tie patys g.gif Senai jau bebuvau,reiks nulekt kuria diena iki Uzupio paziuret smile.gif
Atsakyti
Mergaites, o CUPe parduoda plauku dazus? Kur dar Vilniuje perkate? Ar gal yra kas pigiau prekiauja? Jei zinote, tai AZ laukciau labai..
Atsakyti
Naudoju keune sampuna skatinanti plauku augima. geras daikciukas, isitrinkus galvos oda apsala, manau kad tikrai plauku augima bent kazkiek jis paskatina
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 01 gruodžio 2009 - 19:03
sveikutes Keune produktu naudotojos smile.gif kur perkate keune priemones plaukams? esu bandziusi jau nemazai produktu, labai patiko, kazkaip gereesnes firmos neberadau, tai vis bandau is keune kazka naujo, smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lara22 @ 2009 10 15, 20:46)
O ta keune augaliniai dazai ar ne? kur kaune ju nusipirkti?


Kaune Savanorių pr. 137 4u.gif


QUOTE(Karmen Kass @ 2009 10 27, 17:56)
Kur be femina bona ir Sarma style Vilniuje dažo su Keune dažais?

Turetu tikrai su KEUNE 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kicule: 03 gruodžio 2009 - 14:35
Aš ir naudoju Keune pilkinantį šampūną ir jis man patinka,bet biški minusiukas,kad sausina plaukučius blink.gif ,tai naudoju tik 2 kartus per mėnesį

Dar man patinka Keune tiesinamoji želė,super ištiesina thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti