Įkraunama...
Įkraunama...

Keune produktai plaukams II

QUOTE(viliux1 @ 2009 10 07, 14:40)
Man sitas sampunas labai geras! vienas is geresniu kokius esu turejusi, rekomenduoju sviesintu plauku savininkems! thumbup.gif

Sveikos merginos wink.gif
as irgi sito sampuno megineliu bandziau - labai patiko, gavau nemokamai pirkdama garbaneje.

thumbup.gif
Atsakyti
sveikos mamytes ,galbut bandete ar naudojote Plaukų kapsulės „Blend Shine"
kapsulės, skirtos pažeistiems plaukų galiukams atstatyti. labai domintu kaina ir rezultatas 4u.gif



Atsakyti

 i 
Komercinės žinutės ištrintos.

iš taisyklių:
Draudžiami bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.
Atsakyti
keunes geri gaminiai kaune seno modelio tokia pilka gera pabandykit
Atsakyti
O ta keune augaliniai dazai ar ne? kur kaune ju nusipirkti?
Atsakyti
QUOTE(Lara22 @ 2009 10 15, 20:46)
O ta keune augaliniai dazai ar ne? kur kaune ju nusipirkti?


Keune turi ir augaliniu ir ilgalaikiu.
Pasikartosiu, ar yra dazanciu su 9.1 ar 8.1 numeriukais? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2009 10 16, 15:10)
Keune turi ir augaliniu ir ilgalaikiu.
Pasikartosiu, ar yra dazanciu su 9.1 ar 8.1 numeriukais?  ax.gif


as dazau su 9 tuku semi dazais smile.gif dar imaisau kartais ir 8nr. puikios sviesios spalvos, labai naturalios!
Atsakyti
Kur be femina bona ir Sarma style Vilniuje dažo su Keune dažais?
Atsakyti
QUOTE(viliux1 @ 2009 10 25, 11:22)
as dazau su 9 tuku semi dazais smile.gif dar imaisau kartais ir 8nr. puikios sviesios spalvos, labai naturalios!


nusidaziau 8.1 spalvyte, ant mano sviesintu plauku gavosi gana tamsi, bet man patiko wub.gif
tik, kad apsiplove labai greitai, prireiks turbut ne vieno dazymo, kad spalva laikytu unsure.gif
Atsakyti
Ar yra Keune firmos kažkokia priemonė apsauganti plaukus nuo karščio (kad tarkim, kai džiovini su džiovintuvu)? Ar yra naudojančių, kokie atsiliepimai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karmen Kass @ 2009 10 27, 17:56)
Kur be femina bona ir Sarma style Vilniuje dažo su Keune dažais?


visai netyčia aptikau kirpyklą- grožio saloną Vilniuje Viršuliškėse, prie Matulaičio bažnyčios laisvės prospekte. Ten jei sustosit aikštelėj bažnyčios, tai matysit grožio saloną gyvenamojo namo pirmame aukšte. Kol laukiau dukrytės pasiimt iš darželio, buvau užėjus ir ten mačiau, kad su KEUNE kosmetika dirba kirpėja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutelia @ 2009 11 05, 20:48)
Ar yra Keune firmos kažkokia priemonė apsauganti plaukus nuo karščio (kad tarkim, kai džiovini su džiovintuvu)? Ar yra naudojančių, kokie atsiliepimai?  4u.gif


Taip yra, toks purškaliukas ant plaukų, kirpėja rekomendavo, nes pakankamai dažnai džiovinu. Tik maniškis dabar jau pasibaigė, tai kol naujo neturiu negaliu pasakyti kaip vadinasi hihihi.gif
Atsakyti