Įkraunama...
Įkraunama...

Keune produktai plaukams II

QUOTE(Luni @ 2009 09 30, 14:29)
Sveikos, na as tai labai nusivyliau keune So Pure linijos sampunu ir kondiciuonierium  schmoll.gif jis man taip išsausino plaukus kad nebeimanoma issukuoti kazkoks kosmaras doh.gif niekada taip dar nera buve zodziu susigadinau plaukiukus su sia nesamone sukuojant puse nutrukinejo nors ir papildomai dar ir visokiu balzamu prisipusdavau mad.gif gal kam ir taip yra buve?

As ir naudoju sia linija, taciau drekinancia.. tai ji man super. Taciau mano kirpeja man niekada meginuku negaili:) O bandziau nuo plauku slinkimo, tai tikrai plaukas issausejo, tad del to ir nepirkau. Beje dauge gavo dovanu visa seija nuo plauku slinkimo SO PUE, tai sake nebenaudoja, nes labai issausejo plaukai.
Atsiminiau, kad dar SO PURE eteriniai aliejai yra, kuriuos galima pilti i sampuna. Tu pabandyk nusipirkti koki drekinanti ir isilasink i samp una. Nereikes geru produktu lauk mesti:)
Atsakyti
QUOTE(KERERA @ 2009 10 01, 14:23)
As ir naudoju sia linija, taciau drekinancia.. tai ji man super. Taciau mano kirpeja man niekada meginuku negaili:) O bandziau nuo plauku slinkimo, tai tikrai plaukas issausejo, tad del to ir nepirkau. Beje dauge gavo dovanu visa seija nuo plauku slinkimo SO PUE, tai sake nebenaudoja, nes labai issausejo plaukai.
Atsiminiau, kad dar  SO PURE eteriniai aliejai yra, kuriuos galima pilti i sampuna. Tu pabandyk nusipirkti koki drekinanti ir isilasink i samp una. Nereikes geru produktu lauk mesti:)


Tai kad jau susipirkau kitos firmos priemones bandysiu su jomis atgaivinti plaukus o su keune tai jau baisu ka ir be ekspirementuoti nes plaukiukams pakenke tai tikrai stiprai visa kaip nupesiota doh.gif
Atsakyti

O so pure cia ta ta geltonoji linija, kuri skirta sausiems, pazeistiems plaukams? stipriai maitinanti? kaip ji gali sausinti?
nes kaip tik mastau sia kauke pirkti savo sausiems plaukams.
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2009 10 02, 20:26)
O so pure cia ta ta geltonoji linija, kuri skirta sausiems, pazeistiems plaukams? stipriai maitinanti? kaip ji gali sausinti?
nes kaip tik mastau sia kauke pirkti savo sausiems plaukams.

Na pas mane stai toks sampunas drekinantis bet nieko jis cia man nedrekina atvikscai.
user posted image
na kaip jis gali taip sausinti tai as ir nelabai suprantu bet sausina ir net labai dabar jau naudoju kita sampuna tai po truputi atstatineja plaukus bet manau dar reiks pavarkti kol bus tokie kokie buvo nors ir dabar naudoju stiprias labai pazeistiems plaukams priemones verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Luni @ 2009 10 03, 16:32)
Na pas mane stai toks sampunas drekinantis bet nieko jis cia man nedrekina atvikscai.
user posted image
na kaip jis gali taip sausinti tai as ir nelabai suprantu bet sausina ir net labai dabar jau naudoju kita sampuna tai po truputi atstatineja plaukus bet manau dar reiks pavarkti kol bus tokie kokie buvo nors ir dabar naudoju stiprias labai pazeistiems plaukams priemones  verysad.gif


Man sitas sampunas labai geras! vienas is geresniu kokius esu turejusi, rekomenduoju sviesintu plauku savininkems! thumbup.gif
Atsakyti
Labai mane vilioja blizgiklis plaukam,gal kuri meginote bigsmile.gif
Atsakyti
Buvau vakar Fenina Bona, pušų gatvėje. Tai ji užsudariusi (ar bankrutavo nežinau).
Ieškoti teks kirpyklose keunes.
Atsakyti
QUOTE(Ridma @ 2009 10 07, 22:23)
Labai mane vilioja blizgiklis plaukam,gal kuri meginote bigsmile.gif


Tu apie kuri blizgikli? As nusipirkau Keunes Blendo purskiama - tai nesamone kazkokia, taaaip riebalina plaukus.. Blizga neblogai, bet ir blynus ant plauku galima kept biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_Kristina @ 2009 10 08, 13:01)
Tu apie kuri blizgikli? As nusipirkau Keunes Blendo purskiama - tai nesamone kazkokia, taaaip riebalina plaukus.. Blizga  neblogai, bet ir blynus ant plauku galima kept  biggrin.gif



as tai turiu juodam butely purskikli blizgikli su spf 15 tai nieko nariebalina, o jei bijot riebalu galima ir tepama paimt tas tai is vis nieko toks spaudziamas yra brilliant kazkaip vadinas neatgaminu...pavadinimo tikslaus namie jei ka pazesiu...man tai geri blizgikliai abu.
Atsakyti
Kur galima nusipirkt Keune produktu? Reikia geros kaukes dazytiems plaukams.
Atsakyti
QUOTE(mama_Kristina @ 2009 10 08, 15:01)
Tu apie kuri blizgikli? As nusipirkau Keunes Blendo purskiama - tai nesamone kazkokia, taaaip riebalina plaukus.. Blizga  neblogai, bet ir blynus ant plauku galima kept  biggrin.gif

Kalbu va apie sita blizgesį 4u.gif http://www.garbane.l...ray-200-ml.html
Atsakyti
QUOTE(Ridma @ 2009 10 08, 19:57)


man sitas labai tinka ir neriebalina, bet dabar pagalvojau, kad as saknu nepurskiu juo, tik per visa ilgi plaukus tai gal delto g.gif
Atsakyti