Įkraunama...
Įkraunama...

Keune produktai plaukams II

QUOTE(mama_Kristina @ 2009 08 30, 17:37)
plauku galams gerai grozio kapsules. tik brangokai gaunas, nes viena apie tris lt berods kainuoja. nors patarti labai sunku.. nes skirtingiems zmonems laaabai skirtingos priemones tinka. as dabar kaip tik mokaus kirpejos amato feminoj, tai turim labai dideles nuolaidas keunei ir seip duoda meginuku daug ka isbandyti. tai pvz care line intensive care kauke man isvis netiko, o mano bendramokslei tikras atradimas. man labai dideli ispudi paliko naujasis blend'as, o kitoms jis nieko ypatingo. taigi manau reikia gilintis i sudeti ir viska bandyti ant savuju plauku


pritariu 200%! 4u.gif
Atsakyti
sveikos,noreciau paklausti kur klaipedoje dazo keunes dazais? smile.gif keunes dazu yra augaliniu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juoko ašara @ 2009 08 28, 12:36)
o yra kokia gera priemone sausiems, pazeistiems plauku galams? g.gif

As Jums rekomenduociau serumo galams is Keune produktu, tai pati geriausia priemone maitinti galiukus.
Atsakyti
QUOTE(black_devil999 @ 2009 08 31, 13:42)
sveikos,noreciau paklausti kur klaipedoje dazo keunes dazais? smile.gif keunes dazu yra augaliniu? smile.gif



as to paties ieskojau, tai radau, kad keunes priemones naudoja kirpykloje Elada, Jono g. 5 4u.gif
Atsakyti
nepamazinau, nusipirkau 500 ml kaukes ir dar galiukams, pazeistiems plaukams. Nu neblogai visai, po pirmo naudojimo rezultatas thumbup.gif idomu kas bus toliau, nuo kerastase priemoniu nebuvo tokie silkiniai plaukai... ax.gif
Atsakyti
Ar tiesa, kad KEUNE dazai is tikruju nieko gero? blink.gif Atseit tai tik vardas doh.gif o juose amoniako kiekis didesnis nei kituose dazuose g.gif
Kad plauka man kazkiek issausino tai jauciu... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimoza:): 12 rugsėjo 2009 - 14:26
QUOTE(mimoza:) @ 2009 09 12, 15:23)
Ar tiesa, kad KEUNE dazai is tikruju nieko gero? blink.gif Atseit tai tik vardas doh.gif  o juose amoniako kiekis didesnis nei kituose dazuose g.gif
Kad plauka man kazkiek issausino tai jauciu... unsure.gif

man keune dazai-patys geriausi, nei nuo vienu plaukai nebuvo tokie svelnus ir blizgantys(daziau su semi color) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza:) @ 2009 09 12, 15:23)
Ar tiesa, kad KEUNE dazai is tikruju nieko gero? blink.gif Atseit tai tik vardas doh.gif  o juose amoniako kiekis didesnis nei kituose dazuose g.gif
Kad plauka man kazkiek issausino tai jauciu... unsure.gif



nesutinku su jumis , man asmeniskai ner geriasnio nieko uz keunes dazus , plaukuciai , svelnus blizganti, dazau du jais sau galva jau ne be pirmus metus ir dar ne karta nenusiviliau, keune dazuose, yra daug apsauganciu faktoriu, ir silko proteinas nuo kuriu mno plukuciai yra labai lizgus, is kur jus istraukiat kad juose daug amonjako????* doh.gif g.gif
Atsakyti
Sveikos, anksčiau lyg girdėjau, kad Keune turi dažančių kaukių seriją, bet gamintojo ww nieko panašaus nerandu, gal galit patikslint ar iš tikrųjų yra tokia kaukė?
Atsakyti
Sveikos, na as tai labai nusivyliau keune So Pure linijos sampunu ir kondiciuonierium schmoll.gif jis man taip išsausino plaukus kad nebeimanoma issukuoti kazkoks kosmaras doh.gif niekada taip dar nera buve zodziu susigadinau plaukiukus su sia nesamone sukuojant puse nutrukinejo nors ir papildomai dar ir visokiu balzamu prisipusdavau mad.gif gal kam ir taip yra buve?
Atsakyti
ar yra dazanciu su keunes 8.1 ar 9.1 numeriukais? (apie ilgalaikius as cia) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(čikuraku @ 2009 03 30, 21:30)
nesigauna pilkai, laikau tiek kiek liepta 45 min, nepatarciau eksperimentuot paciai su 6 ar 3, kad ir kokios sviesios saknys butu, geriau nueikt viena kart, kad padazytu ir paskui jau pati saknis galesi pasidazyt, nes mano plaukai lietuviski toki smeliniai, tai su 6 buvo nuryzeje schmoll.gif  tai iskart padazem su 9 ir puikiai imesiu i az mirksiukas.gif  neimanoma pasakyt kokios emulsijos uztektu, nes neaisku koks pigmentas ir pan. per daug rizikos belekaip nusidazyt unsure.gif


dazau su tais paciais dazais tik su 6 proc. cia labai nuo plauko priklauso:) mano naturalus yra sviesus
Atsakyti