Įkraunama...
Įkraunama...

Keune produktai plaukams II

Sveikos, gal kam teko uzsisakineti Keune produkcijos is www.lookfantastic.com ? kaip ten kazin su ju patikimumu? bijau,kad prekes taip ir neatkeliaus... g.gif
Atsakyti
QUOTE(raganiukste25 @ 2009 08 16, 16:23)
Sveikos, gal kam teko uzsisakineti Keune produkcijos is www.lookfantastic.com ? kaip ten kazin su ju patikimumu? bijau,kad prekes taip ir neatkeliaus... g.gif

Keunes nesisiunciau,bet is sios parduotuves esu pirkus nekarta,atkeliauja ir gana greitai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(raganiukste25 @ 2009 08 16, 16:23)
Sveikos, gal kam teko uzsisakineti Keune produkcijos is www.lookfantastic.com ? kaip ten kazin su ju patikimumu? bijau,kad prekes taip ir neatkeliaus... g.gif


O ten nebrangiau gaunasi? Bent jau šampunų kainos man per didelės pasirodė...
Atsakyti
o tai neatsirado kas Vilniuje keunes kauke pilstoma parduoda? labai noreciau ir as ax.gif
Papildyta:
QUOTE(pikudama @ 2009 07 28, 15:07)
Mergaites, perskaiciau abi temas, man tai kainavo vakar vakara ir siandien ryta, ir tik susierzinau, kad 70% apie plauku sviesinima ir dazu numeriukus kalbama  biggrin.gif  doh.gif

o as noriu dar karta paklausti, gal ir kitoms bus naudinga neskaityt daug puslapiu atgal.. davai uzakcentuojam ir prasau atsakyt kas zino - kur vilniete gali isigyti keunes prieziuros ar plauku formavimo priemoniu (dazai nedomina) PIGIAU nei kitur, gal kas zino "taskelius" sostinej ar gali pasidalint kontaktais tu, kas platina, parsiuntineja ir uzsienio ar perpardavineja keune, siuncia i vilniu kad ir is kauno, klaipedos ar veivirzenu  lotuliukas.gif  tikrai nuosirdus prasymas, jei nenorit viesai, labai laukiu i az..

tikrai randu kaip gudriau nusipirkt bodyshopa, vichy ir pan, tad tikiu, kad egzistuoja ir keune pigiau  4u.gif

p.s. ir kur vilniuj pilstoma keune (apskritai ir pigiausiai)?



Labai noreciau ir as.... bet nerandu kas kur atsiliepe? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dideee @ 2009 08 22, 17:17)
Esu rasiusi viliux1, bet ji nepilsto schmoll.gif reikia pirkti visa kieki. As irgi noreciau pradziai pabandyti ar tiktu mano plaukuciams. Panasu, kad Vilniuje nepardavinejama pilstoma keune kosmetika..



labukas is tikruju net nzn kaip cia parduoti pilstoma ta kauke turiu sau nusipirkus ax.gif bet nzn kaip pasidalinti su jumis kiek gramu jus nuorit isigyti?
tai gi yra ir po 200ml tuos kaukes manau kad cia nedidelis kiekis,
jei jus norit nusipirkti ir pabandity vienam du kartui tai abejoju ar kazka ispresit jei jusu plaukai yra labai pazeisti tai kauke suliciau naudoti po kiek vieno plovimo kol nepageres smile.gif keune naudoju 4metus dazus, sampunus, serumus, kaukes, balzmai ir t.t bet dar neteko nusivilti ir zmoniu nepazistu tokiu kuriems netiko na is savo pazistamu, pan tikrai tai superine kosmetika thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(katiusa20 @ 2009 08 24, 15:00)
labukas is tikruju net nzn kaip cia parduoti pilstoma ta kauke turiu sau nusipirkus  ax.gif  bet nzn kaip pasidalinti su jumis kiek gramu jus nuorit isigyti?
tai gi yra ir po 200ml tuos kaukes manau kad cia nedidelis kiekis,
jei jus norit nusipirkti ir pabandity vienam du kartui tai abejoju ar kazka ispresit jei jusu plaukai yra labai pazeisti tai kauke suliciau naudoti po kiek vieno plovimo kol nepageres smile.gif  keune naudoju 4metus dazus, sampunus, serumus, kaukes, balzmai ir t.t bet dar neteko nusivilti ir zmoniu nepazistu tokiu kuriems netiko na is savo pazistamu, pan tikrai tai superine kosmetika  thumbup.gif


teisybe sakote smile.gif reikia sistemingai atgaivinti bei maitinti plaukus, kiekviena turi atrasti kas geriausia butent jos plaukuciams 4u.gif o lb kaip zinia, priziureti reikia sviesintus plaukus.. doh.gif
turiu pasiulyma, galeciau kokia kauke papilstyti tarkim po 100ml jeigu kas kooperuotusi 4u.gif
Atsakyti
laba 4u.gif pagalvojau , kad reiketu to isgirto rekonstruktoriaus, nes dabar kaip tik ieskau gero balzamo, o rekonstruktorius kiek supratau is kalbu yra dar geriau smile.gif tai stai, kiek suprantu sis yra http://www.planet-le...constructor.jpg , taciau nerandu jo asortimente http://feminabona.lt...g=1&menu_id=292 ( kiek suprantu cia sitos serijos turetu buti) , tai dabar ir galvoju, ar jo nebera ( nes apie ji skaiciau senesneje temoje) ar tik cia jis neparodytas? kokia jo kaina butu ir kokiais kiekiais yra?

buciau labai dekinga jei kas galetu atsakyti unsure.gif smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sorbie23: 24 rugpjūčio 2009 - 18:58
Su Keune tik plauku dažau smile.gif 4u.gif
Atsakyti
o yra kokia gera priemone sausiems, pazeistiems plauku galams? g.gif
Atsakyti
Sveikos,

kur patartumete Vilniuje isigyti Keune produktu?

Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2009 08 28, 14:43)
Sveikos,

kur patartumete Vilniuje isigyti Keune produktu?

Aciu smile.gif

CUP 3 aukste kirpykloj 4u.gif
Atsakyti
plauku galams gerai grozio kapsules. tik brangokai gaunas, nes viena apie tris lt berods kainuoja. nors patarti labai sunku.. nes skirtingiems zmonems laaabai skirtingos priemones tinka. as dabar kaip tik mokaus kirpejos amato feminoj, tai turim labai dideles nuolaidas keunei ir seip duoda meginuku daug ka isbandyti. tai pvz care line intensive care kauke man isvis netiko, o mano bendramokslei tikras atradimas. man labai dideli ispudi paliko naujasis blend'as, o kitoms jis nieko ypatingo. taigi manau reikia gilintis i sudeti ir viska bandyti ant savuju plauku
Atsakyti