Įkraunama...
Įkraunama...

Keune produktai plaukams II

Daugiau nei 60-ies šalių grožio salonų vitrinose puikuojasi stilingo dizaino pakuotės, o klasikinis juodai sidabrinės spalvos derinys tapo atpažįstamu profesionalumo simboliu. Tai prasidėjo daugiau kaip prieš 80metų. 1922 m sausio 6 d. Amsterdame chemikas Jan Keune, turintis didelį autoritetą tarp kolegų, įkuria kompaniją gaminančią plaukų priežiūros priemones - "Keune Haircosmetics". Jan Keune padėtis visuomenėje ir asmeninės ambicijos suformavo pagrindinę kompanijos nuostatą – gaminti tiktai aukštos kokybės produktus.

Ilgametės patirties, stabilaus ir kruopštaus darbo dėka sėkmingai vystėsi prekyba ir plėtėsi distribucinis tinklas visame pasaulyje. Šiandien KEUNE produkcija džiugina daugiau nei 60 šalių, o dėmesį žaliavų parinkimui, geriausių ingredientų ir jų derinių paieškai jau įvertino daugiau nei 12.000 kirpimo meistrų. (is Femina Bonos psl.)

user posted image

Atsakyti
pirmoji tema ax.gif

http://www.supermama...showtopic=16691

Atsakyti
Tai as dar del to rekonstruktoriaus noriu paklausti, kokios jis buna talpos, kokios kainos, kur ji perkat? Ka gero duoda smile.gif ? Ar cia kaip kauke? Kolkas turiu kauke sidabrine su geltonu, noreciau pakeisti i kokia kita is Keunes..
Gal dar kokia kita yra sausiems, pazeistiems?
Atsakyti
QUOTE(Lina077 @ 2009 03 26, 09:28)
Tai as dar del to rekonstruktoriaus noriu paklausti, kokios jis buna talpos, kokios kainos, kur ji perkat? Ka gero duoda smile.gif ? Ar cia kaip kauke? Kolkas turiu kauke sidabrine su geltonu, noreciau pakeisti i kokia kita is Keunes..
Gal dar kokia kita yra sausiems, pazeistiems?



jau rasiau anoj temoj, buna po 250ml, ir litrinius as perku. As perku Kns, Gabijoj, litrinis kainuoja 79 lt, naudoju vietoj balzamo, atstato plauka kazkiek, padeda issisukuot, tas rekonstruktorius ir yra sidabrinej bonkoj su geltonu, kaip ir kauke pazeistiems, sausiems, baltai dazytiems plaukams, as naudoju kartu kauke ir rekonstruktoriu, tik kauke ne po kiekvieno plovimo.
Atsakyti
QUOTE(čikuraku @ 2009 03 26, 13:36)
jau rasiau anoj temoj, buna po 250ml, ir litrinius as perku. As perku Kns, Gabijoj, litrinis kainuoja 79 lt, naudoju vietoj balzamo, atstato plauka kazkiek, padeda issisukuot, tas rekonstruktorius ir yra sidabrinej bonkoj su geltonu, kaip ir kauke pazeistiems, sausiems, baltai dazytiems plaukams, as naudoju kartu kauke ir rekonstruktoriu, tik kauke ne po kiekvieno plovimo.


Dekui, viska supratau 4u.gif O gal zinai, kiek ten gabijoj kainuoja ta kauke, 200 ir 500ml? O kitokiu kaukiu nesi bandzius?
Bet galvoju dabar, jei jis kaip koks balzamas, tai gal nera labai stiprus, kaip kauke..? Ir ar jis buna 500 ml?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina077: 26 kovo 2009 - 12:55
QUOTE(Lina077 @ 2009 03 26, 10:28)
Tai as dar del to rekonstruktoriaus noriu paklausti, kokios jis buna talpos, kokios kainos, kur ji perkat? Ka gero duoda smile.gif ? Ar cia kaip kauke? Kolkas turiu kauke sidabrine su geltonu, noreciau pakeisti i kokia kita is Keunes..
Gal dar kokia kita yra sausiems, pazeistiems?

as sita irgi naudojau,labai patiko,dabar pekeiciau kitos firmos,bet baigus vel pirksiu sita,nes tikrai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina077 @ 2009 03 26, 12:42)
Dekui, viska supratau  4u.gif  O gal zinai, kiek ten gabijoj kainuoja ta kauke, 200 ir 500ml? O kitokiu kaukiu nesi bandzius?
Bet galvoju dabar, jei jis kaip koks balzamas, tai gal nera labai stiprus, kaip kauke..? Ir ar jis buna 500 ml?


kaip tik dabar pirkau pulitrine kauke tai sumokejau 83 lt, mazai buvo labai didelis kainu skirtumas g.gif neatsimenu kiek bet arti 50 lt ax.gif mano plaukai balti tai as labai neeksperimentuoju tim naudoju tai, kas rekomenduota kirpejos, tai net pati buvo nustebus, kad tiek balinant ir deginant-tiesinant ilgus plaukus galima susilaukt tokios kokybes thumbup.gif cool.gif

kapsules dar labai rekomenduoju brangu,, bet efektinga thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(čikuraku @ 2009 03 28, 02:20)
kaip tik dabar pirkau pulitrine kauke tai sumokejau 83 lt, mazai buvo labai didelis kainu skirtumas g.gif  neatsimenu kiek bet arti 50 lt ax.gif mano plaukai balti tai as labai neeksperimentuoju tim naudoju tai, kas rekomenduota kirpejos, tai net pati buvo nustebus, kad tiek balinant ir deginant-tiesinant ilgus plaukus galima susilaukt tokios kokybes thumbup.gif  cool.gif

kapsules dar labai rekomenduoju brangu,, bet efektinga thumbup.gif



Reiskia rekonstruktorius litras -79 lt, o kauke (pilka su geltonu) - 500ml-83 lt. O ar buvo dar kokiu kitu kaukiu, mano irgi tokie pat plaukai (balinti deginti lotuliukas.gif )?
Idomu kiek kirpyklose kainuoja palyginus su Gabijos kainomis
Atsakyti
QUOTE(Lina077 @ 2009 03 28, 11:12)
Reiskia rekonstruktorius litras -79 lt, o kauke (pilka su geltonu) - 500ml-83 lt. O ar buvo dar kokiu kitu kaukiu, mano irgi tokie pat plaukai (balinti deginti lotuliukas.gif )?
Idomu kiek kirpyklose kainuoja palyginus su Gabijos kainomis


yra kitokiu, bet baltiems plaukams ir pavargusiems sita sake man geriausia, taip kad ir neieskau kitu, rekonstruktoriu naudoju kaip balzama, o poto dedu kauke, bet kauke ne po kiekvieno plovimo...

kiek as pirkus tai kirpyklose buna keliu litu skirtumas kainose, bet jei daug daiktu neperki, tai neverta trenktis iki Gabijos, nes dar uz transporta islaidos...
Atsakyti
gal kas dazotes keune dazais?
Atsakyti
QUOTE(gussste23 @ 2009 03 30, 18:30)
gal kas dazotes keune dazais?



taip, 1517 su 9 proc emulsija, sviesinu.
Atsakyti
QUOTE(čikuraku @ 2009 03 30, 18:55)
taip, 1517 su 9 proc emulsija, sviesinu.

o mane kaip tik domina si spalvyte, ar nesigauna per pilka? kiek min laikai? gal nuotraukyte imestum pasirodyt 4u.gif jei mano pacios sviesios saknys tai gal uztektu man 6 proc?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gussste23: 30 kovo 2009 - 19:25