Įkraunama...
Įkraunama...

Suaugusi katė ir tualeto problemos

QUOTE(Ragany @ 2011 10 31, 14:30)
pas mane irgi marazmai prasidejo. Katinui 2,5 metu, nekastruotas. Iki sil niekur nemyzdavo , tik i dezute. Dabar kuri laika randu, vis i kokia deze, ant skalbt sumestu skalbiniu, tiksliau ant vyro maikes privares buvo. Vakar ant padeklo, kuris buvo anyt spinteles, siandi radau dezutej , kur zaislai sumesti, seniau buvo privares irgi i dezute nuo batu. nesuprantu kas jam cia uzejo, ar cia teritorijos zymejimas ar sveikatos beda?.. unsure.gif

Jei nekastruotas, tai greičiausiai žymi.
Atsakyti
(katinukui puse metu )
o manajam ir kaskas nutiko , viska daro i dezute bet siandien atejus radau padaryta dideli reikaliuka prie dezutes , ir taip buvo padares pries menesi mazdaug irgi padaryta buvo salia dezutes ,pabariau ..
nezinau kaip elgtis toliau ... kodel jis taip daro idomu g.gif
dezute visad buna svari ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ^Braškytė^: 31 spalio 2011 - 14:58
QUOTE(Colomba @ 2011 10 31, 15:32)
Jei nekastruotas, tai greičiausiai žymi.

mastau pasirodyt vetui, ir jei priezastis sita - teks kastruot.
Atsakyti
QUOTE(Ragany @ 2011 10 31, 15:16)
mastau pasirodyt vetui, ir jei priezastis sita - teks kastruot.

Parodykit, bet greičiausiai jis žymi. Kastracija turėtų padėti.
Atsakyti
Sveiki, belandžiodama po internetą radau neblogą puslapiuką apie kates ir įv.jų problemas, jei ką domina, galit pasiskaityti štai čia.
Labai patiko pamokymas kaip atpratinti kates daryti ne ten kur reikia lotuliukas.gif gal kam padės smile.gif (Katės ir ,,reikaliukų" atlikimas nevietoje). Aš tai savo katei pabandysiu pritaikyti tokį metodą....
Atsakyti
QUOTE(Colomba @ 2011 10 31, 15:19)
Parodykit, bet greičiausiai jis žymi. Kastracija turėtų padėti.

Jau mėnuo susitvarkė mūsų reikalai, dėkoju šiai temai.nes jau ruošiausi mūsų Cornish Rex'a iš viso parduot. namai prasmirdo sysalais..o kai 3 dienas iš eilės jis pasižymėjo ant mažylio naujos lovos čiužinių ir kladrų blink.gif tai jis mane iki ašarų davarė....... nes kazkaip viską reikėjo plauti džiovinti ir.t.t.t. ciuzinukas tai oho 1m ant 2 blink.gif rolleyes.gif Čia paskaičiau ir nieko nelaukus po 3 dienos bajario pjovėm bumbulus....... nu gi žinokit susitvarkė biggrin.gif smile.gif
Atsakyti
sveikos,

parsiveziau laukinine kate pas save i garaza (globojau ja lauke, kai gyvenome daugiabuciame name), persikrauscius uz miesto - pasidare nebepatogu kelis kartus vaizneti i sena kiema jos maitinti, o be mane sjos ten niekas nepriziuri, arteja ziema, nurariau parsivezti pas save i sodus.
pasigavau, laikinai apgyvendinau garaze, kol pripras ir kol pareis ziema.
parsivezus, zinoma jai stresas, suprantu, esu pasiryzusi kenteti ir laukti kol ji vel draugaus su manim;
bet, beda kame, kai parsiveziau dar kelias dienas dare i jai skirta dezute, net buvo keista, kad iskarto ja rado ir suprato kam ji.bet po keliu dienu - pradejo daryti belekur ir sysiuka ir kakuka;
vel gi suprantu, stresas, pyksta, gal but tuo momentu kai dare i dezute - as ar kitas seimos narys isgasdino ja - atidarydamas garazo duris, nebedaro...kenciu, valau...
bet daugumose temose merginos rase, kad purskia kazkoki skysti, tam kad panikintu ta kvapa ir kad kate nebedarytu i ta pacia vieta...
gal kas naudojat toki purskala...parasykit jo pavadinima ir kur jo isigyti, help 4u.gif
Atsakyti
pirkau sita daikta smirdukams naikinti. Pirkau pacioje assorti parduotuveje. Neprasmirdom, bet ir kastravom gal po poros savaiciu nuo pradejimo myzniot visur.
po kastracijos buna, kad pamyza kur koki karta per savaite, buna, kad sumasto dar ir padrozt man ant rankos ar budos savo, bet jau retyn tie visi dalykai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ragany: 08 gruodžio 2011 - 15:54
tai toki prskaliuak zianu, bet cia pas mane kates, ne katino problema... ji laukinuke, ir dabar man kerstauja, kad ja paemiau is senos vietos ir perveziau i kita.
ji ne zymi teritorija, o daro savo reikaliukus ne ten kur reikai. bet jau uzsisakioau si produkta:

user posted image

sis butent nebeleidzia daryti toj vietoj kur papurski... ziuresim kaip veiks. ax.gif
Atsakyti
O mūsiškis, atsiprašau už išsireiškima, bet šikt dry.gif pradėjo periodiškai ne vietoj. Treti metai, kastruotas, visada švarus būdavo, nuo mažų dienų viską vietoj darydavo. Jokių pasikeitimų jo gyvenime berods neįvyko. Ir savo turtus periodiškai palieka toj pačioj vietoj, koridoriuj. doh.gif Kažkada paskaičiau, kad kava nubarsty nuvalius, nepatiks kvapas. Pf... Finale pradėjom su ACE kaskart šveist, ir ką...nebepadarė neseniai toj vietoj. Šalia jos padarė. swoon.gif Mest iš namų tai nieks nesiruošia, tiesiog nesuprantu ko jis prie tos vietos taip "priskreto" ir kaip nuo jos atpratint. Sakyčiau kvapas - nu tai lai sau eina dėžėn. Na "nemetė" jos dėžės, daro ir jon, bet nesuprantu kos jis būtent ten šikalioja. Aišku geriau nei ant kaldros. lotuliukas.gif Bet atrodo, kad jei nekrautų ten, tai ir naudotųsi tik savo WC, nes niekur kitur "avarijų" nebūna. Padaro ir tada jau kaip įkirptas lekia. Praktiškai iš tokio keisto elgesio ir supranti, kad tuoj "šiltas kvapelis" atsivys. Nesuprantu. Na neturi būt ten likę to kvapo po šveitimų, gi nelauki kol į linoleumą įsigers. Kokios čia psichologinės problemos ir nepatenkinti psichologiniai poreikiai jį kankina neturiu supratimo. Gal rutina kaip šeimoj užkniso, pramogų susigalvojo lotuliukas.gif , na bet realiai mane jau irgi "užknist" ima... bent jau tiek, kad iš naujo susijungiau kompą ir susiradau šitą temą. cool.gif
Atsakyti
smile.gif+2012 01 11, 02:50-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2012 01 11, 02:50)
O mūsiškis, atsiprašau už išsireiškima, bet  šikt  dry.gif  pradėjo periodiškai ne vietoj. Treti metai, kastruotas, visada švarus būdavo, nuo mažų dienų viską vietoj darydavo. Jokių pasikeitimų jo gyvenime berods neįvyko. Ir savo turtus periodiškai palieka toj pačioj vietoj, koridoriuj.  doh.gif Kažkada paskaičiau, kad kava nubarsty nuvalius, nepatiks kvapas. Pf... Finale pradėjom su ACE kaskart šveist, ir ką...nebepadarė neseniai toj vietoj. Šalia jos padarė.  swoon.gif Mest iš namų tai nieks nesiruošia, tiesiog nesuprantu ko jis prie tos vietos taip "priskreto" ir kaip nuo jos atpratint. Sakyčiau kvapas - nu tai lai sau eina dėžėn. Na "nemetė" jos dėžės, daro ir jon, bet nesuprantu kos jis būtent ten šikalioja. Aišku geriau nei ant kaldros.  lotuliukas.gif  Bet atrodo, kad jei nekrautų ten, tai ir naudotųsi tik savo WC, nes niekur kitur "avarijų" nebūna. Padaro ir tada jau kaip įkirptas lekia. Praktiškai iš tokio keisto elgesio ir supranti, kad tuoj "šiltas kvapelis" atsivys. Nesuprantu. Na neturi būt ten likę to kvapo po šveitimų, gi nelauki kol į linoleumą įsigers. Kokios čia psichologinės problemos ir nepatenkinti psichologiniai poreikiai jį kankina neturiu supratimo. Gal rutina kaip šeimoj užkniso, pramogų susigalvojo  lotuliukas.gif , na bet realiai mane jau irgi "užknist" ima... bent jau tiek, kad iš naujo susijungiau kompą ir susiradau šitą temą.  cool.gif


bandykit laikinai toj vietoj jo wc pastatyti, paziurekit ka darys.
Atsakyti
smile.gif+2012 01 11, 00:50-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2012 01 11, 00:50)
O mūsiškis, atsiprašau už išsireiškima, bet  šikt  dry.gif  pradėjo periodiškai ne vietoj.

QUOTE(astulka1 @ 2012 01 11, 13:45)
bandykit laikinai toj vietoj jo wc pastatyti, paziurekit ka darys.

Tą patį norėjau pasiūlyti. Arba apskritai pastatykit ką nors ant tos vietos, kad nebūtų įmanoma padaryti. Tada jau žiūrėkit, ar susirado kitą vietą, ar jau grįžo į savo dėžutę. Gal jis ten ką užuodžia...
Atsakyti