Įkraunama...
Įkraunama...

Suaugusi katė ir tualeto problemos

QUOTE(Restar @ 2011 09 21, 21:34)

Katinas kastruotas?
Atsakyti
QUOTE(Colomba @ 2011 09 22, 15:41)
Katinas kastruotas?


Taip. Šiandien visą mergytės lovą užklojau visokiais celofaniniais maišeliais ir šiaip į tą kambarį neleidžiu (vakare gali vis tiek įsprukt, kai judėjimas namie ir niekas nesužiūrės, bet gal bent neteks vėl visko keist prieš pat vaiko miegą). Šiandien nusipirkau Lenor'o biggrin.gif (šiaip nenaudojam šito daikto). Ir dar nueisiu nupirkt naujo tualeto - didesnio - nugi išaugo, mažu nelabai telpa jis ten, ir tą nori parodyt g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Restar @ 2011 09 22, 15:11)
Taip. Šiandien visą mergytės lovą užklojau visokiais celofaniniais maišeliais ir šiaip į tą kambarį neleidžiu (vakare gali vis tiek įsprukt, kai judėjimas namie ir niekas nesužiūrės, bet gal bent neteks vėl visko keist prieš pat vaiko miegą). Šiandien nusipirkau Lenor'o  biggrin.gif  (šiaip nenaudojam šito daikto). Ir dar nueisiu nupirkt naujo tualeto - didesnio - nugi išaugo, mažu nelabai telpa jis ten, ir tą nori parodyt g.gif .

Aš ne specė, bet galbūt katinui stresas dėl naujo vaikelio, dėl naujų kvapų. Dar reiktų atmesti sveikatos problemas.
Man pasirodė, kad jis tiesiog bando parodyti, kad yra aukščiau dukrelės (puldinėjimai, darymai į lovą).
Aš turbūt parodyčiau veterinarui, tiesiog, kad atmestų sveikatos bėdas. Jei viskas gerai, tuomet gal Nereali temoje Kaip užsiauginti gerą katę rastumėte tinkamų patarimų? Man padėjo su mano kate. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Colomba @ 2011 09 22, 16:48)
Aš ne specė, bet galbūt katinui stresas dėl naujo vaikelio, dėl naujų kvapų. Dar reiktų atmesti sveikatos problemas.
Man pasirodė, kad jis tiesiog bando parodyti, kad yra aukščiau dukrelės (puldinėjimai, darymai į lovą).
Aš turbūt parodyčiau veterinarui, tiesiog, kad atmestų sveikatos bėdas. Jei viskas gerai, tuomet gal Nereali temoje Kaip užsiauginti gerą katę rastumėte tinkamų patarimų?  Man padėjo su mano kate. smile.gif

Tai aš suprantu jo stresus gi. Bet negi man vaikelį į pilvą susikišt atgal? smile.gif O didžiają dukrytę iš namų dėl jo išvyt, kad nestresuotų? Nugi mylim rupūžioką, lepinam ir pan. Skaičiau jau nemažai, taip pat ir Nerealios temą, labai naudinga ir nauja buvo. Pasirodo, kad kursų reikia prieš pradedant augintinį kokį laikyt doh.gif . Nelabai man aišku iš tiesų, kaip tuos hierarchinius laiptus teisingai sustatyt, jeigu anksčiau padarėm klaidų. Ar aš (vadas smile.gif ) turiu ant jo špynpšti ir pan, ar pati dukružė (4,5 m)? Ji gaili jo, nemoka, nenori... O paskui verkia, kad nenori, jog į jos lovą sisiotų...


Nemanau, kad jam kokios sveikatos problemos būtų, šeriamas super premium maistu ir žaloios mėsos gauna kartas nuo karto. Padaro ir į dėžutę, bet va, ant lovos - tai didžių dižiausią balą doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(Restar @ 2011 09 22, 16:09)

Aš saviškį irgi super premium maitinau, ir žalios mėsos gaudavo. Bet susirgo. Todėl geriau pasitikrinti. smile.gif
Galbūt parašykite Nerealiai, arba į tą temą, kaip elgtis Jums ir Jūsų dukrytei. smile.gif
Tikrai nesakau, kad vaiką susikišti į pilvą ar dukrą iš namų biggrin.gif Tiesiog manau, kad įmanoma kažkaip išspręsti šią problemą. smile.gif Pati nelabai ką galiu patarti, nes mažų vaikų nėra namie, o ir visi žymėjimai susiję buvo su tuo, kad buvę šeimininkai nekastravo/nesterilizavo ir dėl to augintiniais atsikratė.
Nemanau, kad daug klaidų padarėte, tiesiog dabar katino gyvenime daug kas pasikeitė, tad reikia jam vėl žinoti, kur hierarchijoje jis yra. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(marinulia @ 2011 09 21, 15:35)
Pabandykit prie lauku duru pastatyti tualeta.
Pagalvokit ar nieko nepasikeite,gal pakeitet kraika ar maista ?gal kas isgasdino kate,stresas ar naujas gyvunas ?
Kaip ir rasiau,jai nebuvo jokiu pasikeitymu,apsilankykit pas veta.
Pas viena mano pazistama,taip pat katinas kastratas,visa laika tvarkingai dare i dezute,veliau pradejo virtuvei po stalu daryt ir ko toliau to dazniau,nuejus pas veta paaskejo skrandzio problema.Po 2 d gydimo katinas vel pradejo tvarkingai eiti i tualeta savo.
Sekmes


Aleliuja! user posted image ir dar tukstantis balionu 4u.gif marinulia Laukiau dvi savaites, nes bijojau, kad per anksti neapsidziaugciau, bet dabar jau galiu garsiai rekti biggrin.gif
Kaip jau minejau nepanasi man ji buvo i turincia sveikatos problemu nors tu ka. Tai nusprendem dar pries vezant pas veterinara pabandyt pastatyt jos dezute prie lauko duru. Nors vietos ten nelabai yra, bet siaip ne taip "imontavom". Ir problemos nebeliko, daro sau tvarkingai i dezute jau antra savaite thumbup.gif
Jauciu ka kate apie mus galvoja - ot kvailiai seimininkai, puse metu reikejo rodyt kur deze pastatyti, kol daejo lotuliukas.gif
Atsakyti

Sveikos visos ir visi, noriu sulaukti jūsų nuomonių.
Katei virš trejų metų, šį pavasarį buvo sterilizuota. Ne iš karto, bet po poros mėnesių pastebėjau, kad padaro balutę ne vietoje: tai šalia kedės kojos, tai šalia kurio nors uždaryto kambario durų. Mėginau pateisinti, kad gal dėžutė nėra idealiai švari, bet tą patį padarydavo, kai ką tik būdavo įpilti akmenukai į jos tualetą.
Prieš mėnesį pastebėjau, kad ji šlapinasi taip, kaip katinas blink.gif . Ta prasme, prieina prie kambario durų ir pakėlusi uodegą nusišlapina taip, kaip patinai, kad žymi savo teritoriją. Šį ryt buvau visai šokiruota, užlipo ant staliuko ir pakėlusi uodegą pažymėjo vazą su ten pamerktomis rožėmis. g.gif
Kas tai? Ar ji nebesupranta savo lyties? Nesu mačiusi, kad katė PATELĖ taip elgtusi.
Gal kas esate su tuo susidūrę? doh.gif
Atsakyti
Pas mus bėda ta, kad katinas neužkapsto savo reikaliukų unsure.gif Katinui 6 mėn., jis kapsto, bet dažniausiai dėžutės kraštus doh.gif Mūsų tualetas štai toks
user posted image
ar gali būt kaltas tualetas? g.gif
Atsakyti
Ateinu pas jus pagalbos 4u.gif
Mes neturim katino, bet turim dyyydelę bėdą- kiekvieną naktį kaimynų katė ateina, apsisiojua lauko duris, primindžioja, apdergia rožių darželį, jau nebežinom ką bedaryt gun_bandana.gif Kaimynė stovi, juokias, tipo ne jos katė doh.gif
Patarkit, gal yra kokių žolių ar skysčių atbaidančių nuo tokių dalykų verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(leibel @ 2011 10 21, 12:03)
Pas mus bėda ta, kad katinas neužkapsto savo reikaliukų unsure.gif Katinui 6 mėn., jis kapsto, bet dažniausiai dėžutės kraštus doh.gif Mūsų tualetas štai toks
user posted image
ar gali būt kaltas tualetas? g.gif

o gal kraiko mazai ipilat ?
mano tai ilipdavo i savo dideli reikala tai pakeiciau i didesne deze stai tokia
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ^Braškytė^: 23 spalio 2011 - 18:38
QUOTE(^Braškytė^ @ 2011 10 23, 19:36)
o gal kraiko mazai ipilat ?
mano tai ilipdavo i savo dideli reikala  tai pakeiciau i didesne deze stai tokia
user posted image

nu atrodo nemažai, pabandysiu daugiau 4u.gif
Atsakyti
pas mane irgi marazmai prasidejo. Katinui 2,5 metu, nekastruotas. Iki sil niekur nemyzdavo , tik i dezute. Dabar kuri laika randu, vis i kokia deze, ant skalbt sumestu skalbiniu, tiksliau ant vyro maikes privares buvo. Vakar ant padeklo, kuris buvo anyt spinteles, siandi radau dezutej , kur zaislai sumesti, seniau buvo privares irgi i dezute nuo batu. nesuprantu kas jam cia uzejo, ar cia teritorijos zymejimas ar sveikatos beda?.. unsure.gif
Atsakyti