Įkraunama...
Įkraunama...

Suaugusi katė ir tualeto problemos

QUOTE(Mimmi @ 2010 05 05, 10:58)
Galvojam kastruot. Baltas katiniukas pas mus jau 3 metai. Bet jis toks bailys, net savo šešėlio bijo, viską šauniai daro į dėžutę. (Beja, naktį prišiko ant kilimėlio kambary, tikriausiai iš keršto(1),  kad draugas uždarytas blush2.gif ). Su juo jokių problemų niekad nebuvo. Prieš metus iš prieglaudos pasiemėm mažą kačiūką. Tai mažylis mūsų katiną ant ausų statyt pradėjo nuo pirmos dienos blink.gif . Bet nei balų buvo, viskas buvo daroma dėžutėje. Po mėnesio išsinuomavome kitą butą. Vieną kambarį teko uždaryti, nes benamiukas iškart ten pradėjo visur myžiot(2). Kai nebepateko į kambarį, viskas buvo gerai. Bet nuo gruodžio vidurio pradėjo myžt visur doh.gif . Ne tai kad tik žymėtis, bet balos vonioje, tualete, virtuvėj, kambary, ant stalo. Vonioje skalbinių dėžę teko mest, nes taip suvarė, kad jau nebeatplaunama. Tapkes, batus, užuolaidas tiesiog skandina.
Ale vat, naktį pabuvo uždarytas, tai kaip gera, niekur nesmirda, nėr balų thumbup.gif . Ir išleistas iškart į dėžutę nulėkė su reikalais(3). Atsikratyt gaila, kaip ten bebūtų, bet šeimos narys jau wub.gif
Nu va kaip gražiai miega abudu
user posted image
Beja, skaičiau, kad ACE pašalina kvapus, nė velnio(4) doh.gif . Aš šveičiu, tik pradžiūsta, katinas vėl balą daro doh.gif


(1). Bailūs gyvūnai bijodami stoti į "atvirą kovą" labai dažnai kovoja slaptai- ty tyliai kur nors sysiodami ant "viršesnio" daiktų. taip pat ir kakodami.
katinai, kad ir kokie gudrūs būtų, nėra tokie protingi, kad sugalvotų "keršto planą" ir jįv įgyvendintų. Čia žmonių išmislas doh.gif Viską ką daro gyvūnai blogai yra arba tam tikra žinia dėl sveikatos problemų, arba psichologiniai dalykai (nesaugumas, pasikeitimai ir tt) arba gamtos dalykai (teritorijos žymėjimas, kova dėl gaujos vado pozicijų ir tt).
Tai, kad katinukas pakakojo ant kilimėlio tai įrodo. Kastruokite kuo greičiau abu, kol tai netapo įpročiu.

(2) kaip ir rašiau- psichologiniai dalykai- pakeitėt namus. Kačiukas iš prieglaudos taigi kažkas pas jį galvelėje jau buvo- "kompleksai" apie kuriuos nežinote, juk nežinote ką jis išgyveno iki patekdamas į prieglaudą ar joje.

(3) jau gerai. reikėjo LABAI LABAI LABAI jį girti pamačius jį dėžutėje.
Aš tuos "karcerio" variantus įvardinu katinui girdint taip:'nenori gyvent kaip žmogus- gyvensi kaip gyvulys" lotuliukas.gif

(4) pabandykite tas vietas kur susysiotos, bei viską ką skalbsite išvalyti (ar įpilti į skalbimo mašiną) ACTO. Taip pat šiek tiek padeda:
a) į vandenį ipilti jodo ar/ir kalio permanganato grūdelių ir tokiu tirpalu plauti susysiotas vietas
cool.gif actas
c) baldai ir kiti minksi dalykai: vandenilio peroksida atskiesti su vandeniu 1:1 (kiek vand.peroksido tiek vandens) ir tas vietas plauti tokiu tirpalu (tik pradžioje pabandykite paplauti ten kur nesimato, kad pažiūrėt ar ant to audinio neliks dėmės. Aš tokį tirpalą tiesiog užpilu ant susysiotos vietos ir palieku išdžiūti
d) išplautą/išvalytą vieta su aukščiau minėtais dalykai papterlioti LENOR'o koncentratu ir palikti išdžiūti (nenuplauti)
e) taip pat tą vietą(jau išplautą) galima patrinti lašinukais, rukyta žuvimi ar pan. ty maisto produktais, toje vietoje padėt dar vieną indelį su maisteliu arba tiesiog paberti sausiako

Nors pasakysiu sąžiningai, jei katinas labai labai žymi (mano vienas katinas irgi myždavo litrais visur) tai niekas nepadės kol jis nebus kastruotas.

dar siūlyčiau pasiskaityti šiame forume buvo tema "agresyvi katė" pažiūrėkite ar jūsų katinas nedaro kažko panašaus? pvz Jūs jį glostote staiga jis atsisuka trenkia Jums per ranką ir nubėga. Arba pvz laukia iš už kampo ir šoka ant kojų. Arba bandant glostyti jis gulasi ant nugaros ir kanda į ranką bei drąsko ją kojomis???

AR ŠITO JIS NEDARO??? nes jei daro tada galima tokį jo elgesį pakeisti tiesiog "nuleidus" jį hierarchijos laipteliais žemyn, nes jis elgiasi kaip Gaujos vadas, kuriam nepaklūstama ir taip(sysiodamas/kakodamas) 'stato jus į vietą"
Atsakyti
QUOTE(Nereali @ 2010 05 05, 15:18)
(1). Bailūs gyvūnai bijodami stoti į "atvirą kovą" labai dažnai kovoja slaptai

(2)dar siūlyčiau pasiskaityti šiame forume buvo tema "agresyvi katė" pažiūrėkite ar jūsų katinas nedaro kažko panašaus? pvz Jūs jį glostote staiga jis atsisuka trenkia Jums per ranką ir nubėga. Arba pvz laukia iš už kampo ir šoka ant kojų. Arba bandant glostyti jis gulasi ant nugaros ir kanda į ranką bei drąsko ją kojomis???

AR ŠITO JIS NEDARO??? nes jei daro tada galima tokį jo elgesį pakeisti tiesiog "nuleidus" jį hierarchijos laipteliais žemyn, nes jis elgiasi kaip Gaujos vadas, kuriam nepaklūstama ir taip(sysiodamas/kakodamas) 'stato jus į vietą"


1) Tai vat, kad bailiukas ir nedaro nieko. Net jei dėžutė ir užimta, jis palauks savo eilės ir tada ten darys. Labai jau inteligentiškas nuo mažų dienų. O dėl naktinio kakučio, tai naktį vyras tualeto duris uždarė, o ten dėžutė su kraiku stovi, nu tai ir sulaukėm dovanėlės ant kilimėlio doh.gif
2) Dėl agresyvumo, tai tokių požymių nėra. Bailiukas, jei kas jam nepatinka, pradeda miaukt ir jei nepaleidi, tada trenkia su letena ir bėga slėptis, tipo manęs nelieskit. Visi jau žino, jei jis pasislėpęs, tai geriau jo ir neieškot, nes bendraut nenori. Ir myžniukas visalaik meiliai apie kojas glaustosi, kai dėmesio trūksta. Iš pasalų nepuola. O apie kandžiojimąsi tai nei kalbos nėra. Jei glostymas nepatinka, paprasčiausiai pabėga.

Nu bet ir vėl ant stalo bala doh.gif . Gal tikrai tik kastracija padės unsure.gif
Atsakyti
[quote=gravel,2009 03 24, 17:31]


[quote=tamosiuke,2009 04 04, 23:32]
Labai geras vaistas nuo visu siusiojimu ir kakojimu ne vietoj--uzdaryt kate kartu su tuoletu , maistu ir guoliu i vonia. [/quote]
esu seniau taip dariusi,po kurio laiko vel daro

[quote=rozinelape,2009 05 07, 15:33]
Yra tokia priemone "FELIWAY": ijungt i rozete kaip

[/quote]
kur yra pirkt?


mano kate 8m,sterilizuota seniai,ale uzeina,ir myzcioja.dabar pirkom nauja lova,siuvau nauja lovatiese,tai po nakties radau suvaryta viska.dukra i mokykl,jai i bata privaryta doh.gif
as jau nez ka su ja daryt.kate mylima,guli kur nori,daro ka nori.miega lovoj
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2010 05 18, 19:35)
mano kate 8m,sterilizuota seniai,ale uzeina,ir myzcioja.


mano irgi sterilizuota, tačiau myžčioja ant maišelių, kur maišelis - ten pamyža. Surinkau visus maišelius ir paslėpiau, žiūrėsiu kas bus. Mato, kai katės wc turinį sudedu į maišelį ir išmetu, turbūt galvoja bus mažiau šeimininkei darbo, jeigu tiesiai į maišelį pamyžios lotuliukas.gif
Papildyta:
Smalsu, ką galėtų reikšti myžiojimas ant maišelių ?
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2010 05 18, 19:35)
mano kate 8m,sterilizuota seniai,ale uzeina,ir myzcioja.dabar pirkom nauja lova,siuvau nauja lovatiese,tai po nakties radau suvaryta viska.dukra i mokykl,jai i bata privaryta doh.gif
as jau nez ka su ja daryt.kate mylima,guli kur nori,daro ka nori.miega lovoj


HELP! Mūsų katytė jau kokių 10 metų sterilizuota, eina į lauką su "reikalais" (namie neturi tualeto savo), prieš kokius metus pradėjo myžioti namie, kodėl taip yra ir kaip ją atpratinti nuo to? Galvojam, kad priežastis buvo kitos katės atsiradimas (laikinai) mūsų namuose, tačiau jį tos katės nematė, kitam aukšte gyveno. Šeima su katyte išsikraustę jau ilgiau nei puse metų, bet mūsų katytė vistiek visus myžioja doh.gif Kaip spręsti šią bėdą? Padėkit verysad.gif
Atsakyti
Daug naudingos informacijos ta tema:

http://www.sos-gyvun...mas14/topic374/

Atsakyti
Sveikos,
Turiu bėdą..katinui jau 1,5m, visad atlikdavo reikaliukus dezuteje, taciau jau kokie trys menesiai is po nakties randu "kruvele"...dezute keiciama lb daznai, bandziau ir vieta keisti..ir aukleti..
Esme, tame,kad jis tikrai zino,jog negerai daro, nes tik grizus, jei buna pridares i koki kampa, neria sleptis. Kai esu namie, tai visada tik i dezute daro, o jei ir pradeda uostyti koki kampa, tai tik subarus skuodzia i dezute.
Jau kantrybes nebeturiu kas diena valyti kakuciu:(
beje, namie laikome ir da viena kate - jo mama. bet del tos pacios dezutes niekad nekildavo bedu:(
Atsakyti
QUOTE(DiaDi @ 2011 08 24, 08:10)
Sveikos,
Turiu bėdą..katinui jau 1,5m, visad atlikdavo reikaliukus dezuteje, taciau jau kokie trys menesiai is po nakties randu "kruvele"...dezute keiciama lb daznai, bandziau ir vieta keisti..ir aukleti..
Esme, tame,kad jis tikrai zino,jog negerai daro, nes tik grizus, jei buna pridares i koki kampa, neria sleptis. Kai esu namie, tai visada tik i dezute daro, o jei ir pradeda uostyti koki kampa, tai tik subarus skuodzia i dezute.
Jau kantrybes nebeturiu kas diena valyti kakuciu:(
beje, namie laikome ir da viena kate - jo mama. bet del tos pacios dezutes niekad nekildavo bedu:(

Katinas kastruotas?
Atsakyti
Mano tėvų katei jau 5 metai, bet ji taip ir neišmoko, kovoti tiesiog beprasmiška, nes kai jai užeina tai ir padaro. Mama kovoja su GET OFF puškalu, bet ten reikia kas rytą ir kas vakarą purkšti, o rezultatas ir tai nevisada tenkinantis, kartais susiranda kitą vietą. Dažniausiai belieka tik susitaikyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Colomba @ 2011 08 24, 11:01)
Katinas kastruotas?

Jo,iskastruotas.Po kastracijos dar gerai viskas buvo. namie irgi tikrai niekas nepasikeite..
Atsakyti
O as jau galvojau, kad viena su tokiom problemom gyvenu...dar pasirodo, kad manosios ir ne tokios katastrofiskos, kaip galvojau, yra daug blogiau doh.gif
Pas mus situacija tokia: turim persiuke, 4 metu, sterilizuota, siaip puikaus charakterio, iskart pasakau, kad problemos prasidejo ne tada, kai gime vaikas seimoj, gerokai veliau, gal po kokiu 1.5 metu g.gif
Pirmiausia ji pradejo siusiot salia tualeto, bet ne taip, kaip cia daugelis apraso, o tiesiog iki galo neikelia uzpakalio ir pavaro pro krasta doh.gif iki siol taip kankinames, deze pakeiciau i didesne - nulis reakcijos (neseniai dar gavau patarima, kad zemesne deze pabandyt, bet ir dabartine ne auksta, standartine).
Bet cia viskas niekai - isvalau besikeikdama ir toliau gyvenam. Problemos prasidejo, kai viena karta palikom ja viena namuose trim dienom doh.gif radom prisiusiota ant lovos, na patys kalti, suprantama (maisto vandens jai netruko). Tai taip dabar ir kariaujam, jei tik kas nors nepatiko (paskutiniu metu jau net neatseku, kas gali nepatikt) - ji primyza ant LOVOS doh.gif jau is proto varo toks elgesys. Buvom praeita savaite pas veterinare, siaip as buvau tikra, kad cia ne del ligos, nes pastaruoju atveju nebutu tokiu ilgu pertrauku tarp tu primyzimu, bet del sventos ramybes...na ka as galiu pasakyt, telieka pasidziaugt, kad katyte visiskai sveika biggrin.gif kraujo tyrima padare, echoskopija pusles, viskas idealiai. Dabar stengiames uzdarinet duris, nes ir grizes is darbo gali rast tokio pubudzio dovanele doh.gif
MB nervuojasi, jau ir zada mest i gatve, bet reiks gal duot paskaityt sia temute, supras, kad gali but blogiau ir apsiramins biggrin.gif
Atsakyti
Piene manau, kad į lovą gali daryti, nes ten šlapimo kvapas LABAI stipriai įsigėręs.
Aš turbūt uždaryčiau ją nedidelėje erdvėje, kur būtų dėžutė, maistas, vanduo. Tiesiog neturėtų kur dėtis, kaip tik daryti į dėžę.
Atsakyti