Įkraunama...
Įkraunama...

Suaugusi katė ir tualeto problemos

Sveikos, merginos. Kas turit problemų dėl kacų sysiojimo ar š... ne vietoj. Žinoma kiekvienas atvejis gali būti individualus, tačiau yra keletas bendrų taisyklių.
1. Pabandykite pastatyti dar vieną papildomą kraiko dėžutę (dėžučių turėtų būti 1 daugiau negu yra katinų).
2. Kacai labai nemėgsta eiti į tualetą, kur jau yra kas nors padaryta, todėl reikėtų išvalyti kaip įmanoma iš karto.
3. Nesterilizuotos katės ir nekastruoti katinai anksčiau ar vėliau pradės žymėti teritoriją (ypač jei kaimynystėj atsiranda katinas - netgi daugiabutyje pas kaimyną smile.gif ), todėl sutvarkykite šį reikaliuką kaip įmanoma greičiau.

Sėkmės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo red40: 05 kovo 2013 - 13:57
Gal kas turėsit patarimų. Katinas maždaug 2-3 metų, kastruotas, sveikas, kitų augintinių namie nėra. Nedaro rimtų reikalų į dėžutę, nors šlapinasi ten kur priklauso. Kiek žinau buvo bandyti kiti kraikai, dėžutės.
Katinas ne mano, bet kai buvo pas mane yra vieną kartą padaręs šalia dėžutės (patį pirmą kartą), viskas išsisprendė padėjus jam didelę kraiko dėžę, nes pats katinas irgi nemažas.
Dėl ko vienuose namuose jis pastoviai taip daro? Ar tai galėtų būti stresas, nerimas, ar bando valdžią rodyti, ar reiktų ieškoti sveikatos problemų?
Atsakyti
QUOTE(Colomba @ 2013 03 06, 12:27)
Gal kas turėsit patarimų. Katinas maždaug 2-3 metų, kastruotas, sveikas, kitų augintinių namie nėra. Nedaro rimtų reikalų į dėžutę, nors šlapinasi ten kur priklauso. Kiek žinau buvo bandyti kiti kraikai, dėžutės.
Katinas ne mano, bet kai buvo pas mane yra vieną kartą padaręs šalia dėžutės (patį pirmą kartą), viskas išsisprendė padėjus jam didelę kraiko dėžę, nes pats katinas irgi nemažas.
Dėl ko vienuose namuose jis pastoviai taip daro? Ar tai galėtų būti stresas, nerimas, ar bando valdžią rodyti, ar reiktų ieškoti sveikatos problemų?


O tai gal anksčiau buvusiuose namuose dėžutė per maža buvo, gal ir ten būtų į didesnę dėžę tvarkingai daręs, jei didelis gal tiesiog į tą dėžutę nepataiko, viskas už borto lieka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(red40 @ 2013 03 05, 14:56)
Sveikos, merginos. Kas turit problemų dėl kacų sysiojimo ar š... ne vietoj. Žinoma kiekvienas atvejis gali būti individualus, tačiau yra keletas bendrų taisyklių.
1. Pabandykite pastatyti dar vieną papildomą kraiko dėžutę (dėžučių turėtų būti 1 daugiau negu yra katinų).
2. Kacai labai nemėgsta eiti į tualetą, kur jau yra kas nors padaryta, todėl reikėtų išvalyti kaip įmanoma iš karto.
3. Nesterilizuotos katės ir nekastruoti katinai anksčiau ar vėliau pradės žymėti teritoriją (ypač jei kaimynystėj atsiranda katinas - netgi daugiabutyje pas kaimyną smile.gif ), todėl sutvarkykite šį reikaliuką kaip įmanoma greičiau.

Sėkmės.

Sveikos,
dar tik savaitė, kaip atradau šį daiktą, bet tikiuosi jis ir toliau man bus toks efektyvus.Taigi, po anytos keliu dienu viesnages, mano kate primyzo ant sofos. Veliau eme zymeti kampus.Nusipirkau vet. maisto krautuvej amerikietiska purskala " Urine off".Ispurskiau kur buvo valyta deme ir visur, kur ji derge.Kol kas pfu pfu lyg gerai ir kvapa panaikino is sofos.Kainavo jei versti i litus 16 Lt.
Atsakyti
Sveiki. Pries pora savaiciu is prieglaudos atsivezem katina. Bijojau kaip cia bus su tualeto reikalais, bet veltui, nuo pradziu daro i kraika, ir tvarkingai uzkasa. Ir siaip charakteris superinis, ir su vaikais graziai zaidzia, nu visi ji isimylejom... smile.gif bet stai pries pora dienu radau dovanele katilineje, kibire su pelenais. Nu vyras is manes tik pasijuoke, kad laiku neisnesiau... Nu taip, talpa siek tiek primena kraiko dezute...
Bet siandien prigavau slapinantis i dracenos vazona!!! nu nesugalvoju ka daryt?
Katinas kastruotas, poreikio zymet teritorija neturi...
Atsakyti
QUOTE(MadlenaX @ 2015 10 26, 14:22)
Sveiki. Pries pora savaiciu is prieglaudos atsivezem katina. Bijojau kaip cia bus su tualeto reikalais, bet veltui, nuo pradziu daro i kraika, ir tvarkingai uzkasa. Ir siaip charakteris superinis, ir su vaikais graziai zaidzia, nu visi ji isimylejom... smile.gif bet stai pries pora dienu radau dovanele katilineje, kibire su pelenais. Nu vyras is manes tik pasijuoke, kad laiku neisnesiau... Nu taip, talpa siek tiek primena kraiko dezute...
Bet siandien prigavau slapinantis i dracenos vazona!!! nu nesugalvoju ka daryt?
Katinas kastruotas, poreikio zymet teritorija neturi...

Galbūt draceną apiberkite stambia skalda, kuri neprimintų žemių. Žinoma nuimkite apšlapintą žemių sluoksnį.
Dracenos žemes arba skaldą galite purkšt repelentais, nemanau, kad galėtų gėlei jie pakenkt.
Jei šis variantas netinka, lieka kasdien bandyt ant vazono palikt citrusinių vaisių žieves, arba nuolat šlakstyt citrusiniais eteriniais aliejais (galit išbandyt kvapus/aliejus kambariams,kur su lazdelėm stikliniam inde būna, įpilkit papildomai citrinų eterinio aliejaus skirto pirtims), pastarieji turi labai koncentruotą kvapą ir kol jis yra neišsisklaidęs ir aitrus, sakyčiau neblogai veikia. Po kurio laiko gal atpras.
Beje, katinai įprastai neteršia ten, kur ėda, galbūt išeitų lekštes su maistu padėt greta gėlės?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emila: 26 spalio 2015 - 21:24
QUOTE(Emila @ 2015 10 26, 21:20)
Galbūt draceną apiberkite stambia skalda, kuri neprimintų žemių. Žinoma nuimkite apšlapintą žemių sluoksnį.
Dracenos žemes arba skaldą galite purkšt repelentais, nemanau, kad galėtų gėlei jie pakenkt.
Jei šis variantas netinka, lieka kasdien bandyt ant vazono palikt citrusinių vaisių žieves, arba nuolat šlakstyt citrusiniais eteriniais aliejais (galit išbandyt kvapus/aliejus kambariams,kur su lazdelėm stikliniam inde būna, įpilkit papildomai citrinų eterinio aliejaus skirto pirtims), pastarieji turi labai koncentruotą kvapą ir kol jis yra neišsisklaidęs ir aitrus, sakyčiau neblogai veikia.  Po kurio laiko gal atpras.
Beje, katinai įprastai neteršia ten, kur ėda, galbūt išeitų lekštes su maistu padėt greta gėlės?


Ačiū! tikrai reikia pamėginti. Bet jis man vakar dar 4 skirtingose vietose rivarė. Matyt čia ne dėl žemių. Nors į kraiko dėžutę irgi eina... gal jam vienos dėžutės mažai, namas tai didelis. Turi savo dėžę cokolyje, tulike, valgo virtuvėje, pirmame aukšte, o dar yra rusys, jis ten mėgsta sukinėtis. Tai gal jam dar vieną dėžutę rūsyje pastatyti?
Atsakyti
QUOTE(MadlenaX @ 2015 10 27, 10:29)
Ačiū! tikrai reikia pamėginti. Bet jis man vakar dar 4 skirtingose vietose rivarė. Matyt čia ne dėl žemių. Nors į kraiko dėžutę irgi eina... gal jam vienos dėžutės mažai, namas tai didelis. Turi savo dėžę cokolyje, tulike, valgo virtuvėje, pirmame aukšte, o dar yra rusys, jis ten mėgsta sukinėtis. Tai gal jam dar vieną dėžutę rūsyje pastatyti?

Daro normalias balas, ar nedaug?
Atsakyti
Sveiki, pas mane irgi tokia problema, tikiuosi kas nors patars...kate 6 men. amziaus nei is sio nei is to pradejo kakoti i vonia..gauna barti, apipurskiu vandeniu, sekancia diena vel prisika...iki siol jokiu problemu del tualeto nebuvo, namuose turim dvi kates, suaugusia 3 metu ir sia 6 menesiu. Abi daro i viena dezute, pacios taip pasirinko daryti i viena (pacioje pradzioje buvo 2 dezutes). Nebezinau ka ir bedaryti, atsibodo kasdien plauti vonia... kraiko dezute svari, daznai keiciamas kraikas, ir valoma doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Majukas_ @ 2015 10 27, 13:55)
Sveiki, pas mane irgi tokia problema, tikiuosi kas nors patars...kate 6 men. amziaus nei is sio nei is to pradejo kakoti i vonia..gauna barti, apipurskiu vandeniu, sekancia diena vel prisika...iki siol jokiu problemu del tualeto nebuvo, namuose turim dvi kates, suaugusia 3 metu ir sia 6 menesiu. Abi daro i viena dezute, pacios taip pasirinko daryti i viena (pacioje pradzioje buvo 2 dezutes). Nebezinau ka ir bedaryti, atsibodo kasdien plauti vonia... kraiko dezute svari, daznai keiciamas kraikas, ir valoma doh.gif

Pamėginkit antrą dėžę padėti. Gal stresas?
Mano praktikoje buvo du atvejai, kuomet nekastruoti gyvūnai taip darė.
Atsakyti
QUOTE(Majukas_ @ 2015 10 27, 14:55)
Sveiki, pas mane irgi tokia problema, tikiuosi kas nors patars...kate 6 men. amziaus nei is sio nei is to pradejo kakoti i vonia..gauna barti, apipurskiu vandeniu, sekancia diena vel prisika...iki siol jokiu problemu del tualeto nebuvo, namuose turim dvi kates, suaugusia 3 metu ir sia 6 menesiu. Abi daro i viena dezute, pacios taip pasirinko daryti i viena (pacioje pradzioje buvo 2 dezutes). Nebezinau ka ir bedaryti, atsibodo kasdien plauti vonia... kraiko dezute svari, daznai keiciamas kraikas, ir valoma doh.gif

Nesupratau - teršia pačią vonią ar vonios kambarį? Jei į vonią, na tiesiog prileiskite šiek tiek vandens. Jei į vonios kambarį (dėžutės suprantu yra tūlike) - turbūt galima apgalvot, kaip to katinsko ten neįleist. Dvi dėžutės 2 katėm visada yra gerai, net jei ne visada į abi daro.
Beje, kaip suprantu barat ir baudžiat purškimu ne pagautą nusikaltimo vietoje, o tik tada kai pamatot, kad priteršta. Atsargiai, nes toks auklėjimas yra visiškai netinkamas ir iššaukiantis daug problemų - galit rast ne tik krūvelių, bet ir prišlapintą lovą ar batus. Visada geriau pirmiausia pabandyt kates pergudraut
Ir sutinku su tuo, kad problemą gali įtakot stresas. Bausmės kurį dar labiau padidins.
Papildyta:
QUOTE(MadlenaX @ 2015 10 27, 11:29)
Ačiū! tikrai reikia pamėginti. Bet jis man vakar dar 4 skirtingose vietose rivarė. Matyt čia ne dėl žemių. Nors į kraiko dėžutę irgi eina... gal jam vienos dėžutės mažai, namas tai didelis. Turi savo dėžę cokolyje, tulike, valgo virtuvėje, pirmame aukšte, o dar yra rusys, jis ten mėgsta sukinėtis. Tai gal jam dar vieną dėžutę rūsyje pastatyti?

Visa tai man primena žymėjimąsi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emila: 28 spalio 2015 - 12:03
QUOTE(Emila @ 2015 10 28, 12:07)
Visa tai man primena žymėjimąsi...

Bet nepulčiau atmesti ir sveikatos bėdų. Buvęs globotinis jau pas šeimininkus pradėjo ne vietoje šlapintis. Normalias balas darė, ne po lašiuką. Kol galiausiai vieną dieną pamatė, kad ir kraujo yra. Iškart pas vetus vežė, uždegimas.
Atsakyti