Įkraunama...
Įkraunama...

Suaugusi katė ir tualeto problemos

Mano katyte irgi turi tokia problema - kakoja visada salia savo dezutes, ja patraukdama ir jos vietoj padarydama. Kai maza buvo, viskas buvo gerai, bet paskui kazkas pasikeite ir niekaip negaliu atpratint. O sia vasara buvo pas mus "draugas" atvaziaves i svecius, tai ji visa laika eidavo i jo tualeta ir ten palikdavo dovanele biggrin.gif Nors ir dezutes panasios, ir kraika jam ta pati pyliau. Man menesi buvo ramu ir atsidziaugt negalejau, kad neber tos problemos. O jis isvaziavo ir vel ant grindu doh.gif Net vazinejau, ieskojau tokios pat dezutes, bet neradau, galvojau, gal spalva mano princesei netinka lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano katinui daugiau kaip metai, suauges jau, problemu su tualetu niekada neturejom, bet pries kelis menesius jis paeme ir primyzo koridoriuj ant kilimo. Nei is sio nei is to unsure.gif Isploviau. Po kiek laiko vel taip padare. Ir va dabar, nesenai, kai vel pridirbo koridoriuj, o nakti dar ir virtuvej (!) turbut supratau kodel taip daro. Ponui nepatinka, kai dezutej lieka mazai smelio! Mano akim tai dar uztektinai - daryk ir daryk, bet jam matyt reikia, kad butu pilna. Tik toki sutapima atradau, nes jis taip nedaro nuolat. Inteligentas nelaimingas... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(coliuke29 @ 2012 08 13, 12:11)
sveiki kaciu myletojai,deja ir mus istiko ta beda ,nesuprantu is viso kas su ja pasidare,ji apskritai labai sunkaus charakterio kate kiek tik esu maciusi,eda tik friski ir ta tik maziems kaciukams,visas mano geles naujas israusto is vazonu,gyvenam bute.labai nemyli svetimu mazu vaiku ,pikciau suns jei tik kas atsiveda vaikuti tuoj apdrasko apkandzioja,savus ir nuo nuotaikos apdrasko ,jei nori leidziasi glostoma jei ne tai viskas.nuo lovos nenuvarysi ,soksta ir pries mane.o dabar koki puse metu pradejo visus reikalus daryti kur papuola ,nors visada nuo mazutes buvo labai svari kate,tvarkom jos tuoaleta ir valom bet vistiek daro ,gal kas turite kokiu minciu ka daryti?galvojam keltis i kita buta tai nezinau ka reiks daryti ,nes buta nuomuosimes .visokiu minciu jau kila .galvojom atiduot kazkam ,bet kas zino neima ,o kiti tai gi atgal atves ,ji ir ant svetimu puola braizyti.nezinau migdyti ar ka be daryti ,pripratom gaila ,mylim mes ta gyvuliuka ,bet tikrai pasidare problema tokia kad net nebezinom ne ka daryti ,dar nors nedergtu kur tik papuola.negi gali taip kate pasikeisti? g.gif vaikai kad ir tokia ja labai myli



paskaitykit sia tema
http://www.supermama...?...=732142&hl=
Kaip užsiauginti GERĄ katę?, kačių hierarchija, auklėjimo būdai ir tt

pirmas puslapis atsako i visus klausimus.

sekmes sprendziat problemas ir didelis dekui Nerealiai uz tokia konsultacija.
Atsakyti
Sveiki,

rudeni pasiiemiau 1-2metu iskastruota kate is prieglaudos. Labai meili, maloni kate, praktiskai kaip suo visur is paskos laksto ... bet atsiprasant sh... kur papuola. Jau ir kraikus keiciau, viska. Viena karta padaro i dezute, kita jau ant kilimo ir t.t. Net kilimeli prie duru gavau ismesti, nes tiesiogine prasme susi... . Visada stengiuos , kad kraiko deze butu svari ir tvarkinga, kad tik ten eitu. I saliona ir magamaji net bijau ja ileisti. Leidziu as ja ir po kiema pasilakstyti, bet uzuot lauke reikalus atlikus parbega namo, prikrauna kruva belenkur ir toliau sau varos i lauka.
Zodziu esu nevilti.
Gal zinot kaip galima kate dresuoti? Nes jei butu suo zinociau, ka daryt. o dabar...
Atsakyti
Uzjauciu ir nezinau ka patarti.As irgi kai is sodo parsiveziau kaciuka,buvo tas pats.Teko ir kilimeli ismesti,ir suns guoli ir t.t.Netekau kantrybes ir isgrudau,sakau is kur atejai ten ir eik.Bet jis niekur toli nenuejo ir vel po poros dienu parsinesiau.Pagailejau.Dabar viskas OK.Bet kai jusu ir taip lauke buna tai nelabai ir pagasdinsi.Butu silciau bent viena naktele tegu pabuna,bet dabar pranesa salciu,negalima.
Atsakyti
QUOTE(Gita563 @ 2012 12 15, 17:58)
Sveiki,

rudeni pasiiemiau 1-2metu iskastruota kate is prieglaudos. Labai meili, maloni kate, praktiskai kaip suo visur is paskos laksto ... bet atsiprasant sh... kur papuola. Jau ir kraikus keiciau, viska. Viena  karta padaro i dezute, kita jau ant kilimo ir  t.t. Net kilimeli prie duru gavau ismesti, nes  tiesiogine prasme  susi... . Visada stengiuos , kad  kraiko deze butu svari ir tvarkinga, kad  tik ten eitu. I saliona ir magamaji  net bijau ja ileisti. Leidziu as ja ir po kiema  pasilakstyti, bet uzuot lauke reikalus atlikus parbega namo, prikrauna kruva belenkur ir  toliau sau varos  i lauka.
Zodziu esu nevilti.
Gal zinot kaip galima kate dresuoti? Nes jei butu suo zinociau, ka daryt. o dabar...


bandykti panarstyti po interneta - rasit patarimu, kitas gan grubokas variantas, kaipamatot kruvele ar sysiuka, paimti (uz pakarpos) itrinti nosyte i ta jso reikaliuka ir nunest i jos wc ir parodyti , kad cia...
uzdarykit nakciai tualete su jos wc, kad ji ten per nakti padarytu, gal supras, kur tas reikaliuaks daromas....
tik jau neismeskit i lauka, viespatie brangiausias.... jau geriau garzinkit atgal i prieglauda... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(astulka1 @ 2012 12 16, 13:00)
bandykti panarstyti po interneta - rasit patarimu, kitas gan grubokas variantas, kaipamatot kruvele ar sysiuka, paimti (uz pakarpos) itrinti nosyte i ta jso reikaliuka ir nunest i jos wc ir parodyti , kad cia...
uzdarykit nakciai tualete su jos wc, kad ji ten per nakti padarytu, gal supras, kur tas reikaliuaks daromas....
tik jau neismeskit i lauka, viespatie brangiausias.... jau geriau garzinkit atgal i prieglauda... sad.gif


na uzdaryt nakciai bandziau, vistiek nesuveike. verysad.gif

Siaip radau internete, kad actu reik tas vietas isplauti kur pridaro pastoviai, sakiau reikes pabandyt. g.gif

Dabar gyvena virtuvej. Palikau atidarytas duris i vonia, padejau ten jos deze, priklojau visur aplink laikrasciu. Ziuresim, gal kaip nors ismokinsiu.

O kad ismesiu ta katyte nebijokit, sazine neleidzia, gi gyvas padarelis, jausmus turi, nors ir neviska supranta. As visada laikausi nuomones, kad jei pasiiemei gyvuneli tai ir pravalai ja ziuret, o ne ismesti vos tik kas tau neitiko. Nesuprantu as tokiu zmoniu. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gita563: 17 gruodžio 2012 - 17:35
QUOTE(Gita563 @ 2012 12 15, 16:58)

Gal zinot kaip galima kate dresuoti? Nes jei butu suo zinociau, ka daryt. o dabar...


Kiek žinau bet kokia dresūra remiasi į maistą mirksiukas.gif padaro kur reikia gauna skanėstą, padarė ne vietoj negauna visai.
O ji š daro ar balutes, gal su sveikata kokios problemos ar nebandėt veterinarams parodyt?
Atsakyti
QUOTE(Gita563 @ 2012 12 17, 19:32)
na uzdaryt nakciai bandziau, vistiek nesuveike.  verysad.gif

Siaip radau internete, kad actu reik tas  vietas  isplauti kur  pridaro pastoviai, sakiau reikes pabandyt.  g.gif

Dabar gyvena virtuvej. Palikau atidarytas duris i vonia, padejau ten jos deze, priklojau visur aplink laikrasciu. Ziuresim, gal kaip nors ismokinsiu.

O kad  ismesiu ta  katyte nebijokit, sazine neleidzia, gi gyvas  padarelis, jausmus turi, nors  ir neviska supranta. As visada laikausi nuomones, kad  jei pasiiemei gyvuneli tai ir pravalai ja  ziuret, o ne ismesti vos  tik kas  tau neitiko. Nesuprantu as  tokiu zmoniu.  smile.gif


na stiprybes jums... 4u.gif
dar zinokit yra specialiu tokiu "zirneliu" -pirkau internete,kuriuos reikia paberti vietose kur nenoretum , kad kate sysiotu, arba kuriose ji dazniausiai tai daro; as taip dariau, kai mano globotinukai garaze darydavo kur papuola... padejo....(bet cia suveikia, jei kate dazniausiai daro i ta pacia ar kelias vietas pastoviai), jei daro visur kur papuola... truputuka sunkiau.
Papildyta:
va sitas:

http://www.hiperzoo....966-20000003041

user posted image
Atsakyti
Tevu kastruotas katinas, anksciau tualeto reikalus atlikdaves tik i dezute pradejo sysioti visur, kai susidare smelis slapime. Dabar gydomas, tikiuosi pasveikes vel tvarkingai darys i dezute g.gif Dar vienas patvirtinimas, kad katei pradejus dergti ne vietoje pirmiausia reikia patikrinti ar gyvunas neserga.
Atsakyti
QUOTE(Šerii @ 2013 03 03, 18:18)
Tevu kastruotas katinas, anksciau tualeto reikalus atlikdaves tik i dezute pradejo sysioti visur, kai susidare smelis slapime. Dabar gydomas, tikiuosi pasveikes vel tvarkingai darys i dezute g.gif Dar vienas patvirtinimas, kad katei pradejus dergti ne vietoje pirmiausia reikia patikrinti ar gyvunas neserga.


o kokie sios ligos pozymiai?
Atsakyti
QUOTE(astulka1 @ 2013 03 04, 13:12)
o kokie sios ligos pozymiai?


Tas katinas niekad anksciau nebuvo priderges ne vietoje. Ka pirmiausia pastebejome- kvapa, kad prisysiota, tada pamateme ant sienos pazymeta slapimu su krauju. Nuvezeme katina veterinarui, patikrino slapima ir rado struvitus. Katino nuotaika tokia pat kaip visad, eda noriai.
Atsakyti