Įkraunama...
Įkraunama...

Suaugusi katė ir tualeto problemos

Nea, kai kate atsirado, mano maziukui buvo beveik 1m. Bet jie zaidzia abu ir ji pati pas ji atlekia, pazaist.. tik paskutiniu metu tie jos zaidimai tokie nevaikiski... is kazkur ji atlekia ir isikabina jam i pedkelnes su nagais... tas bega krenta doh.gif:
Na nuo vakar emiausi visu kates auklejimo priemoniu ir galiu pasakyt kad biski rimsta manoji, vistik cia turbut herarchijos beda buvo doh.gif: nakti palikau garaze, bet vyras ja ileido i namus anksti ryte lova kol kas svari ir niekur kaip ir neradau jos zymiu... Na ir siaip tokia meilesne..
Atsakyti
labas. gali buti kad katytei tavo tiesiog nepayinka WC ir tai tik viena galima priezastis is 1 000 000. o gal ji kersija vaikuciui uz tai kad jis gauna daugiau tavo demesio ko ji taip pat labai nori. Pridirbimas spintoje ar garaze paliktoje lovojo tai taip pat gali buti kaip ir teritorijos zymejimas, nors sakoma kad sterilizuotos kates tokiu dalyku nedaro bet praktikoje zinoma pasitaiko. Stebek kaip ji elgesi kaip su vaiku elgesi. Beje man labai idomei nuskambejo kai pasakei kad naguciais isikimba i vaikopetkelnes. O jus naguciu nekarpote???? turint maziukai vaika manau tikrai butu saugiau.

Atsakyti
Sveiki, gal kazkas atsilieps ir patars..
Mano britukei 11 menesiu, pries pusantro menesio ji buvo sterelizuota. pries strelizacija aisku buvo problemos su rujojimu ir slapinimu arba darymu ne wc o ant grindu arba kilimo. Kadandi kate buvo pridariusi ant kilimo, uzsakiau specialu chemini valyma kur panaikina kates/suns slapimo kvapa. tikra tiesa kad dabar as nejauciu slapimo kvapo, kilimas yra isvalytas, bet kate nors ir sterelizuota bet vistiek padare ant svaraus kilimo doh.gif doh.gif doh.gif matyt ji vistiek jaucia savo kvapa nors zmogus jo ir negali suosti doh.gif ka daryti, as jau nebezinau. jei pirkciau nauja kilima ar galetu ji vel pridaryti?
Atsakyti
Ernesta, koks skirtumas naujas kilimas ar senas, katei svarbu, kad KILIMAS. Maniškei Britei irgi kol jauna buvo užplaukę durnystės tuštintis ant kilimo. Iš pradžių net nežinojau. Kažkaip galvoju iš kur ta smarvė, pauosčiau, ogi kilimas smirda. O ta ir dergia ant jo pastoviai. Madą tokią turėjo. Kai pamatydavau, kad eina link kilimo, nešdavau į kraiko dėžutę. Ji vėl eidavo ant kilimo, o aš ją vėl į dėžutę. Ir ji norėdavo tuštintis ir nebūdavo laiko, taigi tai darydavo dėžutėje. biggrin.gif , va taip ir pripratinau, vis jei pamatydavau žingsniuojant link kilimo - papurkšdavau vandeniu, bėgdavo ir nieko nereikdavo. smile.gif Šiaip Jums patariu pašalinti kilimą. Iš vis. Arba drausti jai ten tuštintis. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Clevermotherr: 26 birželio 2012 - 12:53
QUOTE(Clevermotherr @ 2012 06 26, 13:52)
Ernesta, koks skirtumas naujas kilimas ar senas, katei svarbu, kad KILIMAS. Maniškei Britei irgi kol jauna buvo užplaukę durnystės tuštintis ant kilimo. Iš pradžių net nežinojau. Kažkaip galvoju iš kur ta smarvė, pauosčiau, ogi kilimas smirda. O ta ir dergia ant jo pastoviai. Madą tokią turėjo. Kai pamatydavau, kad eina link kilimo, nešdavau į kraiko dėžutę. Ji vėl eidavo ant kilimo, o aš ją vėl į dėžutę. Ir ji norėdavo tuštintis ir nebūdavo laiko, taigi tai darydavo dėžutėje. biggrin.gif , va taip ir pripratinau, vis jei pamatydavau žingsniuojant link kilimo - papurkšdavau vandeniu, bėgdavo ir nieko nereikdavo.  smile.gif Šiaip Jums patariu pašalinti kilimą. Iš vis. Arba drausti jai ten tuštintis.  doh.gif



kilimas jau susuktas stovi verysad.gif ir namie dabar truksta jaukumo verysad.gif
Atsakyti
Tai vat. Man irgi taip buvo. Bet kai pripratinau tvarkingai naudotis WC dėžute, tai kilimas vėl į vietą atkeliavo ir jaukumas atsirado. smile.gif , nesuprantu kas katinams užplaukia, kad myžčioja ant kilimų. blink.gif
Atsakyti
Nu va, ir as su ta pacia beda verysad.gif Mano sfinksui metai laiko, pas mus nuo pat mazens, kastruotas. Ir tik dabar neseniai pastebejau kad primyzo koridoriuj ant kilimo, ir jau turbut ne pirma karta, nes smarve jau tokia senstelejusi. Ir dar balkone radau balute... verysad.gif Nesuprantu kas jam uzejo, visada tvarkingai darydavo i dezute. Kilima is koridoriaus isnesiau, grindis pradezinfekavau, bet jis ir vistiek itartinai i ta vieta ziuri.... Ka daryt? O jei ir kambary ant kilimo sugalvos?
Atsakyti
Sveikos kačių mylėtojos smile.gif

Tokią problemą turėjau ir aš, na tiesą sakant, ji niekur nedingo smile.gif Kaip aš sakau, mano pirmanešė katė daro kur nori, turi išsirinkus savo vieta, parketas net raitojas doh.gif Jai 5 metai, kartais nueina į dėžutę, bet dažniau padaro savo rinktinėse vietose. Išsikrausčiau iš tėvų, dabar mama augina tą neklaužadą, bet jau susitaikė su ta mintim, myli ją, kartais pabara, bet jau neišauklėsi, per vėlu. Ko tik nedarėm, ir kilimus keitė ir parketą purškė tais puškalais, ir actu ir t.t. bet nepadeda. Mama labai didelė pedantė, tai jai nepatinka, bet meilė didesnė smile.gif Juk čia šeimos narys.

O dabar turiu katinuką, maniškiui rugpjūtį 2 metukai. Pasiėmiau labai mažą, nedarė jokių reikalų doh.gif Buvau nejuokais persigandusi, bet po kelių dienų, bemasažuojant pilvuką pasiusiojo, buvo didžiausia laimė biggrin.gif 4u.gif Nei karto nėra niekur pridaręs, tikras aukselis smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Radau straipsnį pavadinimu : ,,Katės tualetas ant lovos" smile.gif
Gal rasite ką naudingo sau...

http://animal.ru/cat...
Atsakyti
sveiki kaciu myletojai,deja ir mus istiko ta beda ,nesuprantu is viso kas su ja pasidare,ji apskritai labai sunkaus charakterio kate kiek tik esu maciusi,eda tik friski ir ta tik maziems kaciukams,visas mano geles naujas israusto is vazonu,gyvenam bute.labai nemyli svetimu mazu vaiku ,pikciau suns jei tik kas atsiveda vaikuti tuoj apdrasko apkandzioja,savus ir nuo nuotaikos apdrasko ,jei nori leidziasi glostoma jei ne tai viskas.nuo lovos nenuvarysi ,soksta ir pries mane.o dabar koki puse metu pradejo visus reikalus daryti kur papuola ,nors visada nuo mazutes buvo labai svari kate,tvarkom jos tuoaleta ir valom bet vistiek daro ,gal kas turite kokiu minciu ka daryti?galvojam keltis i kita buta tai nezinau ka reiks daryti ,nes buta nuomuosimes .visokiu minciu jau kila .galvojom atiduot kazkam ,bet kas zino neima ,o kiti tai gi atgal atves ,ji ir ant svetimu puola braizyti.nezinau migdyti ar ka be daryti ,pripratom gaila ,mylim mes ta gyvuliuka ,bet tikrai pasidare problema tokia kad net nebezinom ne ka daryti ,dar nors nedergtu kur tik papuola.negi gali taip kate pasikeisti? g.gif vaikai kad ir tokia ja labai myli
Atsakyti
coliuke29 manau, kad Jums ta pati bėda kaip ir man buvo nutikusi su mano katyte.. Perskaičiau internete gana daug straipsnių ta tema ir pasidariau išvada kad tai hierarchijos problema. Katė pasijautė visiška šeimininke. Man labai padėjo vandens purkštuvas, kokią savaitę vaikščiojau po namus su purkštuku rankose ir visur kur tik ji netinkamai elgėsi purškiau ant jos. Taip pat LABAI veiksminga buvo kai bandėm viena kitą įveikt žvilgsniu smile.gif vyras iš šito labai šaipėsi nes vieną syki susiėmėm kokiam pusvalandžiui.. na bet aš nugalėjau. Aj dar labai juokingas bet taip pat geras būdas, kai tik katė padaro kažką netinkamo, paimt ją už pakarpos pakelt prieš save ir šnypšt ant jos taip truputi pasispjaudant (nu skamba tikrai juokingai, bet veikia super) rezultate max per savaitę mano katė tapo labai paklusni, užtekdavo tik į ją pažiūrėt ir ji suprasdavo, kad taip negalima.. Baigėsi, šokinėjimai ant vaikų, gėlių graužimai, lovos draskymai ir t.t. Linkiu Jums susiimt ir parodyt savo katytei, kad šeimininkė esate Jus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(@š@k@ @ 2012 08 13, 15:13)
coliuke29 manau, kad Jums ta pati bėda kaip ir man buvo nutikusi su mano katyte.. Perskaičiau internete gana daug straipsnių ta tema ir pasidariau išvada kad tai hierarchijos problema. Katė pasijautė visiška šeimininke. Man labai padėjo vandens purkštuvas, kokią savaitę vaikščiojau po namus su purkštuku rankose ir visur kur tik ji netinkamai elgėsi purškiau ant jos. Taip pat LABAI veiksminga buvo kai bandėm viena kitą įveikt žvilgsniu smile.gif vyras iš šito labai šaipėsi nes vieną syki susiėmėm kokiam pusvalandžiui.. na bet aš nugalėjau. Aj dar labai juokingas bet taip pat geras būdas, kai tik katė padaro kažką netinkamo, paimt ją už pakarpos pakelt prieš save ir šnypšt ant jos taip truputi pasispjaudant (nu skamba tikrai juokingai, bet veikia super) rezultate max per savaitę mano katė tapo labai paklusni, užtekdavo tik į ją pažiūrėt ir ji suprasdavo, kad taip negalima.. Baigėsi, šokinėjimai ant vaikų, gėlių graužimai, lovos draskymai ir t.t. Linkiu Jums susiimt ir parodyt savo katytei, kad šeimininkė esate Jus 4u.gif

oi aciu uz patarima ,tikrai bandysiu pasinaudoti ,ziuresiu ,gal dar imanoma ja peraukleti mirksiukas.gif ,nors metu tai jai jau nebe vieneri
Atsakyti