Įkraunama...
Įkraunama...

Jonizuotas vanduo

Moterys, nebūkite patiklios - net bloga darosi nuo kai kurių "narių" žinučių (čia ne apie visus kalbu, tik apie kai kuriuos post'us). Viskas, kas tokiais būdais reklamuojama, sukelia daug abejonių. Jei daiktas vertas dėmesio, apie tai sužinoma greitai, rekomendacijos pasklistų milžinišku greičiu iš lūpų į lūpas. Kažkodėl tokio ažiotažo dėl jonizuoto vandens per daugybę metų nekilo. Abejoju, ar taip būtų, jei jis esti toks veiksmingas, kaip kai kurie žmonės teigia.
Placebo skirtingais duomenimis "išgydo" apie 50% jį naudojančių. Manau, tai daug ką pasako.
Būkite kritiškos, ieškokite mokslinių įrodymų įvairiais būdais ir būkit sveikos 4u.gif
Atsakyti
nepasakyčiau , kad tikiu labai gydomosiom galiom, bent mano alergijos neišgydė biggrin.gif bet kad kažkas yra su tuo vandeniu kitaip tai faktas. laikiau jonizuotą vandenį namuose viš metų- nieko jam neatsitiko, nepradėjo nei žaliuot nei gest mirksiukas.gif buvo iš atviro vandens telkinio pasemtas atitinkamą metų dieną kai jis natūraliai susidaro gamtoj...
Atsakyti
Patikliom būti tikrai neverta. Matom, kai per TV reklama įbruka bet kokį š....Tačiau laukti , kol atkeliaus" iš lūpų į lupas" irgi ne visai rimta. blush2.gif Dabar internete gali pasiskaityti ant kiek čia tiesos ir ant kiek blefo, o kokia išvadą priimti, sprendi asmeniškai. Man patiko puslapiai anglų;lietuvių Aš vartoju virš pusmečio ir esu patenkinta. Tikrai daug kas susitvarko. rolleyes.gif
Atsakyti
Nereikia krastutinumu tik.. ax.gif
Reklamos siame forume neuztikau, deja... o tai, kas isbandyta savo kailiu yra patirtis, kuria cia pasidaliname su kitais. Tam ir forumas.

Pries neigiant bet koki dalyka, reikia tureti labai daug informacijos apie tai, ka jau bekalbet, apie praktini isbandyma.

Kas liecia mane pacia, tai apskritai mazai landau i kitus forumus (dalyvauju tik faunoj),o sis uzkliuvo tik del to,kad pati si vandeni intensyviai naudoju ir esu labai patenkinta. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(crembriule @ 2009 11 22, 01:50)
nepasakyčiau , kad tikiu labai gydomosiom galiom, bent mano alergijos neišgydė biggrin.gif  bet kad kažkas yra su tuo vandeniu kitaip tai faktas. laikiau jonizuotą vandenį namuose viš metų- nieko jam neatsitiko, nepradėjo nei žaliuot nei gest mirksiukas.gif  buvo iš atviro vandens telkinio pasemtas  atitinkamą metų dieną kai jis natūraliai susidaro gamtoj...


o kada cia jis naturaliai pasidaro gamtoj? blink.gif
Atsakyti
keista girdeti tiek nemazai skeptiku, turbut del to tas ir nesklinda is lupu i liupas. Tokiem zmonem butu protinga pasikalbeti su zmonemis kuriems padejo. Prie aparato yra ir knygute su naudojimosi instrukcija, kiekvienai ligai kaip naudoti. Maziau teorijos daugiau praktikos palinkeciau. Jei nera pinigeliu nusipirkt tai paprasykit, kad kas pagamintu jus kurio nors vandenuko ir isbandysit patys.. o del to, kad vienam neveikia kitam veikia...ne visi juk ir vaistai veikia kiekvienam. O ypac dabar kai gripas siaucia, visi kazkaip labai pasitiki tais antivirusiniais vaistais, sluoja vaistines. Ir kam gali i galva ateiti, kad geriant vandeni galima temperatura per para numust, nu kazkaip per paprastai skamba ir iskart atmetat. Tai vat mielosios nepamirskit, kad vanduo pas mus organizme ir dominuoja. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(truth @ 2009 11 23, 23:45)
o kada cia jis naturaliai pasidaro gamtoj?  blink.gif



du kartus metuose ir tik keliom valandom, ar tik ne Joninių naktį dabar galvoju g.gif jei kam įdomu galėsiu pasidomėti datom, nes seniai jau tuom naudojaus tai nebeprisimenu rolleyes.gif
Atsakyti
Įdomiai DELFI rašo apie kiaulių gripąskaityk. O juk vandens jonizatoriuje gali pasidaryti dar stipresnį vandenį. biggrin.gif Taigi ir be Pietų Korėjos pagalbos galim įveikti kriuksį smile.gif.
Atsakyti
Jei pastebėjote tai vandens jonizatoriaus niekas nereklamuoja, nesisuka jokia reklama per TV. Kaip pirkom iš gamintojo, tai sakė jog šiuos jonizatorius gamina užsieniui, todėl net nesireklamuoja Lietuvoj. Metai laiko kai mūsų šeima naudoja tą jonizatorių. Man vyras kiekvieną dieną sąžiningai prigamina ,,gyvojo" vandens. Pirkom dėl to, kad mane labai kankina skrandžio rūgštingumas, įvairios alergijos. Esu patenkinta, o be to ir pagamintas gyvas vanduo yra labai skanus, toks minkštas pasidaro ir skonis į sulą panašus bigsmile.gif
Atsakyti
as turiu vandens jonizatoriu pardavimui jei ka domina.
Atsakyti
QUOTE(lazdona @ 2009 11 24, 15:59)
Jei pastebėjote tai vandens jonizatoriaus niekas nereklamuoja, nesisuka jokia reklama per TV. Kaip pirkom iš gamintojo, tai sakė jog šiuos jonizatorius gamina užsieniui, todėl net nesireklamuoja Lietuvoj. Metai laiko kai mūsų šeima naudoja tą jonizatorių. Man vyras kiekvieną dieną sąžiningai prigamina ,,gyvojo" vandens. Pirkom dėl to, kad mane labai kankina skrandžio rūgštingumas, įvairios alergijos.  Esu patenkinta, o be to ir pagamintas gyvas vanduo yra labai skanus, toks minkštas pasidaro ir skonis į sulą panašus  bigsmile.gif


nebūtini dideli stebuklai, bet toks vanduo manau tikrai sveikesnis nei paprastas "iš krano" tai ko nenaudot- kad ir kaip filtrą vandeniui gerint mirksiukas.gif beje padėjo dėl alergijų? smile.gif
Atsakyti
neskaitete straipsnio apie tai, kad pietu korejos mokslininkai rado buda labai efektyviai musti naujajam gripui? vandeni istirpinama labai maza koncentracija rodos druskos rugsties ir ozono gripo virusas nuo sio tirpalo zuva per 5min, kazkaip suvedziau su situo "negyvuoju" vandeniu ir komentaruose po straipsniu rase zmones, kad cia panasu, tai gal vis tik galima gydytis tuo rugstiniu arba sarminiu vandeneliu, nors as tai skeptike kol manes neitikins
Atsakyti