Įkraunama...
Įkraunama...

Jonizuotas vanduo

QUOTE(irmulia @ 2012 03 13, 11:41)
*Katyte* , dėl filtro keitimo -  jų nereikėtų taip dažnai keisti :

jei taip įvyksta, tai priežastys gali būti šios:

* nemokate įdėti popieriuko
* jį netyčia įdreskiate įstatant jonzatoriaus dangtį  mirksiukas.gif
* pilnai neišdžiovinate  mirksiukas.gif

na net nežinau,atrodo viską gerai darau g.gif na kiekvieną dieną jonizuoju vandenuką,bet manau popieriukas pakankamai išdžiūna..atsiuntė kitus,tai šie jau ilgiau išlaiko..dabar skaičiuosiu kiek kartų..bet tikrai dažniau nei kartą į mėnesį..
Atsakyti
QUOTE(mistico @ 2012 03 13, 00:36)
Kažkada gavau reklaminį laikraštuką, kuriame jau taip išgirtas tas vanduo, nu jau taip, kad ta reklama atmušė visą norą labiau domėtis. Stereotipiškai- taip jau su tom brukamom reklamkėm būna. O dabar žiūriu- gal verta pasidomėti? Lyg ir forumiečių tiek nebūtų "Burbuliuko" užsakytų biggrin.gif drinks_cheers.gif

Siūlau pasidomėti smile.gif . Daug naujos informacijos
https://www.knygos.l...idenybe-vanduo/ thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2012 03 16, 20:06)
mes į jonizatorių pilame tik vandentiekio vandenį  mirksiukas.gif - ir aprašyme pažymėta, kad nenaudoti jokių filtruotų ir pirktinių vandens  mirksiukas.gif

aišku, jei vanduo iš krano yra tikrai nešvarus ir labai kalkėtas - tada kita kalba  g.gif



sveikos,

gal kas patartu man ? smile.gif planuoju ir as isigyti jonizatoriu. tik dabar iskilo klausimas, ar geriau pirkti vadinama buitini ar stacionaru, t.y. pritvirtinta ? jei pastaraji, ar bus galima persikrauscius (kas ivyks uz geru metu) vel montuoti ?
ir dar, sidabringo vandens funkcija yra tik tuose buitiniuose ? ar as ne taip supratau ?
kam naudojat sidabringa vandeni ?
mes siuo metu naudojamas ostmosiniu filtru. kaip cia perskaiciau, tai nera gerai, kad vanduo perdem isvalytas.
tai tektu ta musu filta ismesti ir naudoti vandentiekio vandeni. taciau kalkiu jame daug, matau pagal dusus ir maisytuvus. doh.gif
tai man irgi reiktu orentuotis i ta filtra, kuris ir valymo funkcija atlieka ?
Atsakyti
gal kam teko susidurti su tokia problema..man filtriukas t.y popieriukas daznai t.y po keliu dienu tarsi apipelija...seniau problema,kad greitai plyšdavo dabar pelija:)
Atsakyti
QUOTE(*Katytė* @ 2012 10 15, 19:23)
gal kam teko susidurti su tokia problema..man filtriukas t.y popieriukas daznai t.y po keliu dienu tarsi apipelija...seniau problema,kad greitai plyšdavo dabar pelija:)



Gal uždarytą aparatą laikai? apskritai reikia jį sausai laikyti wink.gif O pas tave po pieriukas ar membranos?
Atsakyti
QUOTE(rudenssaule @ 2012 10 18, 15:42)
Gal uždarytą aparatą laikai? apskritai reikia jį sausai laikyti wink.gif O pas tave po pieriukas ar membranos?

membranos..na kadangi naudoju kiekviena diena tai tik išplaunu ir padedu ant stalo..tad niekur aš jos neuždarau:)
Atsakyti
Sveikos smile.gif

O kokios kainos šių aparatų? smile.gif
Neseniai pradėjau tik tokiu vandeniu domėtis, bet dabar visai užsikabinau.

Va tarkim kiek toks kainuotų? g.gif

PTV - A
Atsakyti
tame paciame puslapyje skiltyje Kontaktai yra nurodytos prekybos vietos ir telefonai. Belieka tik paskambinti ir viska suzinosite.
Mano kaimynai si aparata naudoja ir labai giria.
Atsakyti
kaina mazdaug nuo 490-600lt. Pigiausias tai be laiko skaiciuotuvo ir garso signalo. Truputi brangesnis su laiko matuokliu.
Mes naudojame 5-7min sarmini vandeni.
Atsakyti
kur jūs dažniausiai naudojate rūgštini vandeni...nes kažkaip nera laiko "žaisti"pagal rekomendacijas:) išpradžiu veida prausdavau,geles liedavau o dabar paprasčiausiai išpilu..gal kokiu patarimu galite duoti..
Atsakyti
QUOTE(*Katytė* @ 2012 11 10, 19:48)
kur jūs dažniausiai naudojate rūgštini vandeni...nes kažkaip nera laiko "žaisti"pagal rekomendacijas:) išpradžiu veida prausdavau,geles liedavau o dabar paprasčiausiai išpilu..gal kokiu patarimu galite duoti..


dantis skalauti, plaukus skalauti, imtymiai higienai, probleminiai odai, dezinfekavimui, pelesio naikinimui.
Atsakyti
Skelbimai šiame skyrelyje yra nepageidaujami !
Atsakyti