Įkraunama...
Įkraunama...

Jonizuotas vanduo

QUOTE(irmulia @ 2012 02 11, 14:06)
kiek žinau, tai tik su mobiliuoju ( nešiojamu) jonizatoriumi galima pasigaminti  plataus parametro jonizuotą vandenį  g.gif

4u.gif na,ne tik,yra ir prie vandentieko tvirtinamu ax.gif
http://burbuliukas.l...ius_izumrud.php
Atsakyti
na ir aš prisijungsiu prie diskusijos biggrin.gif berods jau mėnuo geriame jonizuotą vandenuką,5-10 min gamybos,rūgštiniu vandenuku ploviau nosį,manau padėjo,na stebūklo tokio nepajutau bet ir nereikia tikėtis stebūklų,rūgštingumas manau sumažėjo..kitu likusiu rūgštiniu vandeniu kol kas plaunu grindis biggrin.gif ir tai labai gera dizinfekcijos priemonėsmile.gif dėl info..vis dar ieškojime..knygoje per daug info tikrai nėra,pusė knygos formulės ir chemija biggrin.gif tad neverta pirkti jai prie jonizatoriaus pridėjo rekomendacijas wink.gif
Na mane tik nuliūdino tų popierėlių keitimas,sakė,kad popierėlio(membranos)užteks mėnesiui bet aš jau kelintą kartą keičiau,sutrūko tad į komplektą tipo įeina metams popierėlių..bet manau man neužteks nei pusmečiui..teks pirkti:)..Šiaip nesigailime nusipirkę 3 ltr talpos trijų asm šeimai mums pakanka wink.gif
Atsakyti
As membrana keiciu 2-3 kartus i metus...
Atsakyti
na va, ir as turejau proga isitikint kaip vandenukas stomatita gydo, tai tik galiu patvirtint, anksciau rasusiu zodzius, kad tikrai padeda thumbup.gif Atsikele uzvakar ryte mano Mazoji jau pilna burna demeliu, pora kartu patepiau rugstiniu ir sarminiu pagal rekomendacijas ir maziausios dingo, didziausios stipriai sumazejo, ryte dar jas karta patepiau, ir po pietu miegelio jau buvo svari burnyte thumbup.gif is tikro negaliu skustis, del stomatito gydymo, nes homeopatiniais zirniukais ir taip issigydom per para, bet si karta knietejo vandeni isbandyt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Daliar @ 2012 02 12, 23:25)
As membrana keiciu 2-3 kartus i metus...

t.y tuos popierėlius?nesuprantu tai kodėl man jie sutrūksta..gal perdžiovinu???na kitą kartą padėsiu arčiau kriauklės,kad neperdžiūtų..nes kas trečia diena keičiu g.gif
Atsakyti
O koki vandeni naudot, jei noriu pamirkyt pirkta mesa?
Atsakyti
Gal kas turi jonizatorių-kasetę dedamą prie atbulinės osmozės vandens filtrų? ar pasiteisino? kaip nustatyti kiek jonizuoja vandenį?
Investicija nėra labai didelė, bet ir į balą tų pinigų nesinori išmesti....
ačiū
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2012 02 11, 14:23)
4u.gif bet uztai galima gerti gera-sarmini vandeni neribotais kiekiais ir nereikia paciam nieko pilstyt po kelis kartus per diena.atbaido tik kaina.rusiskas jonizatorius,kuri Burbuliukas siulo-apie 2500 lt kainuoja doh.gif


Apie sita domejomes burbuliuko atstovybej , tai issiaiskinom kad galima jo stipruma reguliuoti , leisti silpna srovele vos vos ,ir jis bus stiprios koncentracijos ,o jei didele srovele tai stiprumas 5. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(aksome @ 2012 02 29, 16:19)
Apie sita domejomes burbuliuko atstovybej , tai issiaiskinom kad galima jo stipruma  reguliuoti , leisti silpna srovele vos vos ,ir jis bus stiprios koncentracijos ,o jei didele srovele tai stiprumas 5.  rolleyes.gif

4u.gif o sakykit jis ir valo vandeni,ar tik sarmina?ka nusprendet,pirksite?idomu labai,nes jokiu atsilie[pimu apie ji nerandu,turiu omeny ta rusiska jonizatoriu-izumrud smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2012 02 29, 18:14)
4u.gif o sakykit jis ir valo vandeni,ar tik sarmina?ka nusprendet,pirksite?idomu labai,nes jokiu atsilie[pimu apie ji nerandu,turiu omeny ta rusiska jonizatoriu-izumrud smile.gif


http://burbuliukas.l...ius_izumrud.php
Atsakyti
Mes ir turim jonizatoriu, katik vejaraupiais sunelis sirgo, tai visa burnyte puslelem isberta buvo, paskalavo viena diena rugstiniu vandenuku, viskas lyg uzsitrauke, taip pat veiduka pavalydavau rugstiniu vandenuku, tai daug greiciau sugijo, nei kur tepiau zelionke. Pati geriu sarmini vandeni, vaikuciams duodu sidbringo silpnos koncentracijos, kolkas dziaugiames, jonizatoriu naudojam puse metu jau thumbup.gif o rugstinis vandenukas stomatitui ir slogai isgydyti nepakeiciamas dalykas thumbup.gif pati ant saves isbandziau, sloga dingo po dienos, kai savaite uzsitesdavo
Atsakyti
Turime namuose spec.aparata jonizuotam vandeniui. Vyrui problemos su skrandziu, tai geriant jonizuota vandeni yra zymiai geriau. Su rugstiniu skalaujame nosi.
Atsakyti