Įkraunama...
Įkraunama...

Jonizuotas vanduo

QUOTE(*Liepa18* @ 2011 01 24, 21:01)
Man taip pat paberia daugiau šiuo metu...
Aš šiaip visada buvau linkusi. Vandenį geriu nuo spalio mėn., bet kokį gerą mėn. kas liečia spuogelius niekas nevyko. Bet va nuo gruodžio, tai jau akivaizdziai matosi smile.gif Tai net ir nežinau ar čia valosi taip tikrai, ar tiesiog sutapimas... g.gif


Mano pažįstamiems, taip pat, pradžioje bėrė. Po kokių 5 dienų praėjo. Knygoje irgi rašo, kad organizmui stipriai atsikratant šlakų, gali berti, nes nespėja pašalinti per inkstus. g.gif Bet jei ilgai tęsiasi, tai tikriausiai reiktų pabandyti prietaisą jungti trumpiau, kad vanduo gautųsi silpnesnis, paskui vėl grįžti prie 5-6 min smile.gif Bet jeigu berti pradėjo praėjus mėnesiui, gali būti ir kita priežastis biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(1-oji mama @ 2011 01 25, 11:12)
Siuo metu ypatingai gera priemone apsaugai nuo gripo- grizus i namus is viesu vietu rugstiniu vandeniu nusiplauti rankas,prasiskalauti burna,nosi. smile.gif

Pritariu visu 100% thumbup.gif thumbup.gif . Išbandyta nebe pirmi metai smile.gif
Atsakyti
Net nepagalvojau apie ranku plovima blush2.gif Reiks taip naudoti smile.gif
Sakot, kad nustatot 5-6min? as kazkaip 10min nustatau, tai gal cia per daug??? g.gif
Atsakyti
Hm,idomi temute,tik man kazkaip is fantastikos sferos... g.gif
Atsakyti
QUOTE(indust @ 2011 01 26, 16:48)
Net nepagalvojau apie ranku plovima blush2.gif  Reiks taip naudoti smile.gif
Sakot, kad nustatot 5-6min? as kazkaip 10min nustatau, tai gal cia per daug??? g.gif


šiaip 5-6 minučių vandenukas tinka kasdeniniam (kiekvieną mielą dieną) vartojimui mirksiukas.gif

o jei 30 min- tai čia jau gydomasis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(indust @ 2011 01 26, 16:48)
Net nepagalvojau apie ranku plovima blush2.gif  Reiks taip naudoti smile.gif
Sakot, kad nustatot 5-6min? as kazkaip 10min nustatau, tai gal cia per daug??? g.gif

as tai tik 6-7 min. laikau ijungta. Tiek profilaktikai tikrai pakanka. O rugstini indelyje du kartus palieku, kad "stipresnis butu.. smile.gif
Atsakyti
As siandiena irgi silpnesni pasidariau vandenuka (laikiau 7min) biggrin.gif O jei laikote tame indelyje rugstini vandeni ar jo tas popierelis nesusigadina per greit? g.gif
Nes as taip palikdavau, tai greit teko keist...
Atsakyti
Na as tai iskarpo persipilu i jam skirta indeli ir isplovusi palieku isdziuti. Tai net nezinau, bet kai jau "pasidevi" tas popieriukas, tai juk pradeda leisti vandenuka lauk, tai kaip ir netinka laikymui manau smile.gif
O beto, tas popieriukas ne daug juk ir tekainuoja..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gedita: 27 sausio 2011 - 21:14
As ipratau ir visuomet po 10 minuciu statau....zinau, kad profilaktiskai uztenka ir 5 minuciu, bet vis atrodo, kad gal dar geriau bus blush2.gif
idomu, kas bus jei per daug uzsisarmins organizmas g.gif
Atsakyti
QUOTE(monkey @ 2011 01 30, 17:13)
As ipratau ir visuomet po 10 minuciu statau....zinau, kad profilaktiskai uztenka ir 5 minuciu, bet vis atrodo, kad gal dar geriau bus  blush2.gif
idomu, kas bus jei per daug uzsisarmins organizmas g.gif

Teko skaityti, kad pastoviai geriant "stipresnį" šarminį vandenuką, reiktų retkarčiais pasitikrinti, kad nebūtų iš organizmo išplaunamas koks mineralas (kalis ar natris ir pan) schmoll.gif . Aš visgi laikau 5-6 min smile.gif
Atsakyti
As kaip tik neseniai dariausi kraujo tyrima, del kalio ir natrio, tai buvo arciau prie virsutines normos ribos....tai vadinasi dar kol kas per daug neuzsisarmino organizmas smile.gif
Atsakyti
Per gripo epidemiją išbandėme sidabringą vandenį (juk sidabras naikina virusus) pagamintą iš šarminio vandens. Labai pasiteisino, temperatūra laikėsi tik dieną, nebuvo jokio kosulio ir pan. smile.gif Vienu žodžiu, gripas buvo lengvai įveiktas. Gal čia sutapimas? g.gif Ar kas bandėte taip gydytis? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aquavita @ 2011 02 18, 10:54)
Per gripo epidemiją išbandėme sidabringą vandenį .... Gal čia sutapimas? g.gif  Ar kas bandėte taip gydytis? 4u.gif


ne, čia nėra jokio sutapimo biggrin.gif tiek šarminis , tiek rūgštinis tiek sidabringas vanduo padeda įveikti visus gripus ir peršalimus thumbup.gif
Atsakyti