Įkraunama...
Įkraunama...

Jonizuotas vanduo

Nejau?? blink.gif Gal sumaisiau blush2.gif Bet rugstoko skonio vanduo man visai nieko, o tas kitas - bjaurus....
Atsakyti
biggrin.gif šarminis vanduo skanus, o štai rūgštinis - ir specifinį chlorkalkių kvapą turi ir rūgštus- jo gerti negalima mirksiukas.gif Manau, Jūs tiesiog supainiojote vietomis vandenuką mirksiukas.gif
Atsakyti
Na sugluminote mane 4u.gif nieko nebesuprantu.... verysad.gif
Tai jei nusiprausus vandenuku lieka toks slidumo pojutis, atrodo, kaip muilina, tai cia koks vanduo? blink.gif
Turiu aparata is burbuliuko, ir ten dedasi toks mazas skyrelis, as manau, jog jame gaminasi rugstinis vanduo ir ji naudoju isoriskai. O likusiame inde - sarminis.
Patarkite!!!!! verysad.gif
Tik ka pasidariau vandens: mazame indelyje rugstokas, o likusiame inde - tas chlorkalkes skonio....
Atsakyti
QUOTE(indust @ 2011 01 20, 16:08)
Na sugluminote mane 4u.gif  nieko nebesuprantu....  verysad.gif
Tai jei nusiprausus vandenuku lieka toks slidumo pojutis, atrodo, kaip muilina, tai cia koks vanduo? blink.gif
Turiu aparata is burbuliuko, ir ten dedasi toks mazas skyrelis, as manau, jog jame gaminasi rugstinis vanduo ir ji naudoju isoriskai. O likusiame inde - sarminis.
Patarkite!!!!! verysad.gif 
Tik ka pasidariau vandens: mazame indelyje rugstokas, o likusiame inde - tas chlorkalkes skonio....


Viską gerai darai, tame skyrelyje rūgštinis, likęs - šarminis.
Bet kodel tau chlorkalkėm smirda, tai nežinau... g.gif Pas mane šarminis toks nei kvapo, nei skonio tarsi turi...

Va čia gali pažiūrėti video... http://www.youtube.c...feature=related
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 20 sausio 2011 - 16:04
Yra man buve,kad supainiojau elektrodus ir tame skyrelyje pasigaminau sarmini biggrin.gif
Siaip dar galima atskirti ir pagal tai-sarminis vanduo turi baltu nuosedu,o rugstinis-ne smile.gif
Atsakyti
merginos, ar filtruota vandeni galima jonizuoti?
Atsakyti
Dekui uz video 4u.gif Paziurejau smile.gif Viska darau, taip, kaip jame parodyta, bet kodel mano vanduo neskanus??? verysad.gif Su vandentiekiu problemu nera. Gal dar kam taip yra buve? unsure.gif
Atsakyti
Dar karta pasigaminau vandenuko biggrin.gif Sikart pyliau pirktini vandeni ir mano sarminis vanduo gavosi beskonis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Nu negalejau patiketi, jog musu vanduo prastas (turim grezini beveik 100m gylio) verysad.gif
Mano problema kaip ir isspresta lotuliukas.gif
Atsakyti
As irgi naudoju sarmini, jo gaminimui imu paprasta is vandentiekio ir jokio nemalonaus kvapo ar skonio nera...man jis skanus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wyturelis @ 2011 01 20, 17:18)
merginos, ar filtruota vandeni galima jonizuoti?


Geriau vandentiekio vanduo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wyturelis @ 2011 01 20, 18:18)
merginos, ar filtruota vandeni galima jonizuoti?


negalima, nes jame nevyksta elektrolizės procesas. Jonizuodami filtruotą vandenį tik sugaišite laiką, o rezultato negausite. mirksiukas.gif
Atsakyti
Su kuo nuvalote apsinešusį sidabro strypelį sidabringam vandenukui gaminti?
Atsakyti