Įkraunama...
Įkraunama...

Jonizuotas vanduo

QUOTE(Aurelija.dap @ 2011 01 06, 20:03)
Bet tai neapsimoka tada pirkti to aparato, iš parduotuvės perkant gersi ilgai ir nuobodžiau vandenį ir nereiks terliotis smile.gif

doh.gif kas moka skaičiuot ir mato nauda taip negalvoja, be to tokios vandens nemačiau pirkt sorry už poster_offtopic.gif
Atsakyti
Teko girdėti, kad parduoda ir jonizuotą vandenuką buteliais - tik jau to nepirkite, nes jo galiojimo laikas labai trumpas : vos 12 val. nuo pagaminimo mirksiukas.gif

Kas dėl sidarbuoto vandenuko iš PC, tai g.gif aš vis tiek už tai, kad namie gamintis šviežią ir užtikrintai thumbup.gif o tai dabar visokio "briedo" prirašo etiketėse, kad tik pirktų .... ir tikėk kad nori kuo nori doh.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(liūtuke @ 2011 01 04, 19:43)
Labux,  4u.gif
perskaičiau Jūsų temelę ir nesuprantu : kodėl remiatės viena vienintele knyga, ar daugiau literatūros nerasta? smile.gif  g.gif , kad ir koks genialus autorius būtų tai tik jo nuomonė, Kaip galima taip aklai remtis vienu žmogum, atrodo tą knygą perskaičius reikėtų pradėti galvoti taip pat,  100% sutikti su tuo, kas ten rašoma?  doh.gif O gal autorius pats ,,klaidžioja po dykumą " biggrin.gif kaip Jūs teigiate?

Apie jonizuotą vandenuką info sočiai, bet tai daugiausia anglų kalba ir daug kur jaučiasi komercija g.gif . Knyga "Jonizuotas vanduo", mano nuomone, pirmas veikalas lietuvių kalba, kur aprašomas to vandens poveikis žmogaus organizmui. Knygos autorius yra chemikas ir jis iš savo pozicijų aprašo. Sutinku, kad reikia turėti savo nuomone smile.gif , tačiau kad ją turėti reikia žinoti ir kito argumentus. O tada jau nuspręsti 4u.gif
Atsakyti
mes jau nuo vasaros geriame jonizuota vandeni, esame labai patenkinti pirkiniu. tik ryte nervina tas vansens gaminimas visai dienai doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aquavita @ 2011 01 14, 13:46)
Apie jonizuotą vandenuką info sočiai, bet tai daugiausia anglų kalba ir daug kur jaučiasi komercija  g.gif  . Knyga "Jonizuotas vanduo", mano nuomone, pirmas veikalas lietuvių kalba, kur aprašomas to vandens poveikis žmogaus organizmui. Knygos autorius yra chemikas ir jis iš savo pozicijų aprašo. Sutinku, kad reikia turėti savo nuomone smile.gif , tačiau kad ją turėti reikia žinoti ir kito argumentus. O tada jau nuspręsti 4u.gif

Ačiux, kad atsakėte 4u.gif o teiravausi todėl, kad man artimas žmogus, dažnai puolantis į kraštutinumus, doh.gif šiuo metu ,,dievina " jonizuotą vandenį.
Gaila, bet su anglų kalba man sekasi sunkiai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(liūtuke @ 2011 01 16, 23:52)
Ačiux, kad atsakėte 4u.gif o teiravausi todėl, kad man artimas žmogus, dažnai puolantis į kraštutinumus,  doh.gif šiuo metu ,,dievina " jonizuotą vandenį.
Gaila, bet su anglų kalba man sekasi sunkiai  verysad.gif

Galima išsivynioti ir su anglų klb, juk yra Google translate javascript:emoticon(':rolleyes:'). Vertimas, kad ir ne super, bet susigaudyti galima. Iš angliškų siūlyčiau http://www.detoxifyn...microwater.html. O lietuviškai,nemažai info yra www.burbuliukas.lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2011 01 07, 02:42)
Teko girdėti, kad parduoda ir jonizuotą vandenuką buteliais - tik jau to nepirkite, nes jo galiojimo laikas labai trumpas : vos 12 val. nuo pagaminimo  mirksiukas.gif

Kas dėl sidarbuoto vandenuko iš PC, tai  g.gif  aš vis tiek už tai, kad namie gamintis šviežią ir užtikrintai  thumbup.gif  o tai dabar visokio "briedo" prirašo etiketėse, kad tik pirktų .... ir tikėk kad nori kuo nori  doh.gif  mirksiukas.gif


Visiškai pritariu ax.gif Pasirodo, labai svarbus jonizuoto vandens rodiklis - neigiamas potencialas - išsilaiko tik 12 val. bigsmile.gif O po to, tas potencialas vėl tampa teigiamas, kitaip sakant, geri paprastą vandenėlį iš krano. blush-anim-cl.gif. Tiek jonizuotą, tiek sidabruotą reikia gerti tik šviežią. smile.gif
Atsakyti
Dėl sidabruoto drysčiau nesutikti mirksiukas.gif - šio vandens sidabringos savybės išsilaiko gan ilgai (palygint su jonizuotu vandenuku) tik reikia tinkamai laikyti: sandariame tamsiame inde ( ne šaldytuve) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2011 01 18, 15:52)
Dėl sidabruoto drysčiau nesutikti  mirksiukas.gif - šio vandens sidabringos savybės išsilaiko gan ilgai (palygint su jonizuotu vandenuku) tik reikia tinkamai laikyti: sandariame tamsiame inde ( ne šaldytuve)  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(aquavita @ 2011 01 17, 20:40)
Galima išsivynioti ir su anglų klb, juk yra Google translate javascript:emoticon(':rolleyes:'). Vertimas, kad ir ne super, bet susigaudyti galima. Iš angliškų siūlyčiau http://www.detoxifyn...microwater.html. O lietuviškai,nemažai info yra www.burbuliukas.lt smile.gif

Skaičiau burbuliuko puslapyje g.gif , galite nesutikti, bet ten man ,,kvepia" komercija. Viskas suprantama/pateisinama, nes tai jų versliukas smile.gif
Atsakyti
As irgi neseniai pradejau naudoti jonizuota vandenuka smile.gif Visu pirma labai jau bjaurus sarminio vandens skonis, ka darote, kad jo nesijaustu? Nu tokia chlorkalke trenkia, kad siaubas....
O poveiki jau pajutau: skaudancia gerkle skalavau su rugstiniu vandeniu ir per diena praejo (kai anksciau reikdavo vaistu), skaudanti danti irgi nuraminau taip thumbup.gif
Veida plaunu, kadangi oda riebi, tai matau,kaip grazeja smile.gif
Del pirkimo: paskambinau i Burbuliuka ir paklausiau kaip gauti si aparata. Dave zmogelio, dirbancio mano mieste, tel nr. Taip sutaupiau 100lt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(indust @ 2011 01 20, 15:56)
As irgi neseniai pradejau naudoti jonizuota vandenuka smile.gif  Visu pirma labai jau bjaurus sarminio vandens skonis, ka darote, kad jo nesijaustu? Nu tokia chlorkalke trenkia, kad siaubas....


Tai kad ta chlorke trenkia ne sarminis,o rugstinis vanduo. rolleyes.gif Sarminis sakyciau malonus ir kas liecia kvapa, ir skoni(zinoma priklauso nuo vandentiekio vandens kokybes).
Atsakyti