Įkraunama...
Įkraunama...

Jonizuotas vanduo

QUOTE(ievalen @ 2010 11 10, 19:40)
lotuliukas.gif  Na cia geras  lotuliukas.gif  sakysim kad su gyvunais isbandyta

kaip idomu g.gif reiks pasiulyt katei savo, paziuresiu ax.gif
Atsakyti
Na pribrendau ir as pirkimui smile.gif Buvau nusprendus burbuliuko pirkti ta kur ir sidabringa vandeni galima pasidaryti, bet ju psl atsidarius pasiklydau isties daug produktu, gal galetumet patarti ka rinktis isties tai noreciau pigesnio varianto ir to vandens gaminti dideliais kiekiais nesiruosiu na seimos nariams po stikline i diena manau viska reik pradet saikingai smile.gif
Dekoju uz patarimus
Ps. stacionariu ir brangiu tikrai nesiruosiu isigyti
Atsakyti
QUOTE(ievalen @ 2010 11 11, 11:57)
Na pribrendau ir as pirkimui smile.gif Buvau nusprendus burbuliuko pirkti ta kur ir sidabringa vandeni galima pasidaryti, bet ju psl atsidarius pasiklydau isties daug produktu, gal galetumet patarti ka rinktis isties tai noreciau pigesnio varianto ir to vandens gaminti dideliais kiekiais nesiruosiu na seimos nariams po stikline i diena manau viska reik pradet saikingai smile.gif
Dekoju uz patarimus
Ps. stacionariu ir brangiu tikrai nesiruosiu isigyti


Mes tai pirkome šį PTV-KL modeliuką, mums pats tas šeimai... http://www.stronghea...p?id_product=22
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 11 lapkričio 2010 - 11:18
QUOTE(*Liepa18* @ 2010 11 11, 12:16)
Mes tai pirkome šį PTV-KL modeliuką, mums pats tas šeimai... http://www.stronghea...p?id_product=22


Aciu uz atarima o gal uzsisakinejote tiesiai is burbulo? teko girdeti kad galima pigiau tiesiai is ju gauti? As Kauniete idomu jie tikriausiai pristatytu, siaip tai psl jie neraso nei kainu ir kad pardavineja nurodo keleta pardavimo vietu tik. Tai gal patys neprekiauja g.gif
Atsakyti
QUOTE(ievalen @ 2010 11 11, 12:27)
Aciu uz atarima o gal uzsisakinejote tiesiai is burbulo? teko girdeti kad galima pigiau tiesiai is ju gauti? As Kauniete idomu jie tikriausiai pristatytu, siaip tai psl jie neraso nei kainu ir kad pardavineja nurodo keleta pardavimo vietu tik. Tai gal patys neprekiauja  g.gif


Mes pirkome iš burbuliuko... Jūs pasiskambinkite jiems, pristatymas nemokamas. Burbuliukas taip ir platina, nes kažkokios parduotuvės spec. neturi.
Atsakyti
pernai burbuliuke kainavo su sidabru 480lt, o dabar net nezinau.
Atsakyti
mamytes kas minejote jog tas vandenukas stomatita isgyde vaikuciams, ar gali kas padovanoti stikline to vandens? maniskis 1,9metuku berniukas antra savaite kamuojasi nuo stomatito,kaip gydytoja pasake, seniai tokio nemate... nusilpo zvirblis, nevalgo.,.. gal sakau padesit kas galit? padovanokite to vandens laseli... mazu mums pades....
Atsakyti
QUOTE(jura-rura @ 2010 11 15, 18:10)
mamytes kas minejote jog tas vandenukas stomatita isgyde vaikuciams, ar gali kas padovanoti stikline to vandens? maniskis 1,9metuku berniukas antra savaite kamuojasi nuo stomatito,kaip gydytoja pasake, seniai tokio nemate... nusilpo zvirblis, nevalgo.,.. gal sakau padesit kas galit? padovanokite to vandens laseli... mazu mums pades....


O iš kokio jūs miesto...
Atsakyti
QUOTE(*Liepa18* @ 2010 11 15, 18:19)
O iš kokio jūs miesto...


vilniaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jura-rura @ 2010 11 15, 18:21)


O koks rajonas? smile.gif
Aš tai dar visai naujokė dėl šio vandens, dar reiktų pasiaiškinti kiek minučių reikia jonizuoti jį... Nes taip suprantu, čia jau ilgiau reiktų jonizuoti, nei kasdieniam vartojimui.. g.gif
Gal kas iš forumiečių žino netyčia? blush2.gif Dabar ne namie esu, tai įdomu labai pasidarė net:)
Ir dar va galvoju ar užtektų vienos dienos terapijos g.gif Nes tas vandenukas turi būti šviežias, kiek skaičiau, kad nepatartina jo taupyti ir laikyti kelias dienas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 15 lapkričio 2010 - 17:29
QUOTE(*Liepa18* @ 2010 11 15, 18:25)
O koks rajonas? smile.gif
Aš tai dar visai naujokė dėl šio vandens, dar reiktų pasiaiškinti kiek minučių reikia jonizuoti jį... Nes taip suprantu, čia jau ilgiau reiktų jonizuoti, nei kasdieniam vartojimui.. g.gif
Gal kas iš forumiečių žino netyčia? blush2.gif  Dabar ne namie esu, tai įdomu labai pasidarė net:)
Ir dar va galvoju ar užtektų vienos dienos terapijos g.gif Nes tas vandenukas turi būti šviežias, kiek skaičiau, kad nepatartina jo taupyti ir laikyti kelias dienas.

mes is karoliniskiu ax.gif
o jo nuryti negalima? mazasisi tikrai dar nemoka skalauti....
Atsakyti
QUOTE(jura-rura @ 2010 11 15, 18:32)
mes is karoliniskiu ax.gif
o jo nuryti negalima? mazasisi tikrai dar nemoka skalauti....


Jonizuotas šarminis skirtas kasdieniam gėrimui, tai pat ilgiau pajonizavus galima naudoti gydymo tikslais, jei nepainioju.
Dar tuo pačiu pasigamina rūgštinis vanduo, jo gerti negalima, jis kaip antiseptikas taip supratau, bet va ar galima skalavimams tokiam vaikui, net nežinau, kas būtų, jei nurytų... g.gif
Na sakau aš dar visai žalia esu, gal kas pataisys mano mintis smile.gif
Jura, jei rasit kokio tiksliai jums reik, tai parašykit į až man, nes aš ryt vakare kaip tik būsiu karoliniškėse...
Atsakyti