Įkraunama...
Įkraunama...

Jonizuotas vanduo

QUOTE(susidomejus @ 2010 06 21, 21:15)
apie 500. Siandien ragavau sidabrinio vandens, kazkoks idomus, pagalvojau, kad kava su juo skani butu  mirksiukas.gif



Na si kaina geriau atrodo.. reiks link rudens ir man isigyti o Burbuliukas pristate i Kauna? Jiems skambinot ar vaziavot, nes jie panevezieciai liek domejausi..
Atsakyti
QUOTE(ievalen @ 2010 06 21, 22:18)
Na si kaina geriau atrodo.. reiks link rudens ir man isigyti o Burbuliukas pristate i Kauna? Jiems skambinot ar vaziavot, nes jie panevezieciai liek domejausi..

nezinau tiksliai, bet tevukas kazkur i miesta nuvaziavo ir parsiveze.
Atsakyti
QUOTE(Medūna @ 2010 06 21, 17:15)
o kur gauti lakmuso popierėlių organizmo pH nustatymui?

Ir mane domina to aparato kaina blush2.gif


Lakmuso juostelių galima rasti: Vilnius, Lakūnų 6, „Avsista“, tel. 852737300
Vilnius, Savanorių 180-54, „Suva“ tel. 85 2137236
Na o šiaip, būna visose reagentų parduotuvėse ir kituose didžiuosiuose miestuose.smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ievalen @ 2010 06 21, 22:18)
Na si kaina geriau atrodo.. reiks link rudens ir man isigyti o Burbuliukas pristate i Kauna? Jiems skambinot ar vaziavot, nes jie panevezieciai liek domejausi..

Isikisiu ir as 4u.gif Mums ju kurjeris ir i Klaipeda pristate uz ta pacia kaina ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sauda: 23 birželio 2010 - 20:04
Tikiuosi jonizuotas vanduo gelbsti nuo karsciu jus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daliar @ 2010 07 13, 22:30)
Tikiuosi jonizuotas vanduo gelbsti nuo karsciu jus  mirksiukas.gif

Tkrai labai puikiai padeda, ypač atšaldytas su citrina wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Na, ka gi karsciai baigesi, taciau troskulys..ne biggrin.gif

Dabar jau pastebejau toki reiskini - nebenoriu gerti jokio kito vandens,o tik jonizuota...Jei jo nebeturiu(pasibaige, isgeriau), tai tiesiog "kenciu",kol pasigaminsiu kita porcija,parejusi i namus, nepriverciu gerti pvz. darbe is tu vandnes aparatu...Ir dar kuo toliau,tuo labiau nesinori alkoholiniu gerimu, net ir nestipriu g.gif (tarsi viduje kazkas stabdo sakydamas- "nesveika"..)
Atsakyti
QUOTE(Daliar @ 2010 08 28, 09:32)
Na, ka gi karsciai baigesi, taciau troskulys..ne  biggrin.gif

Dabar jau pastebejau toki reiskini - nebenoriu gerti jokio kito vandens,o tik jonizuota...Jei jo nebeturiu(pasibaige, isgeriau), tai tiesiog "kenciu",kol pasigaminsiu kita porcija,parejusi i namus, nepriverciu gerti pvz. darbe is tu vandnes aparatu...Ir dar kuo toliau,tuo labiau nesinori alkoholiniu gerimu, net ir nestipriu g.gif (tarsi viduje kazkas stabdo sakydamas- "nesveika"..)

Iš tikrųjų jonizuotam vandeniui kažkaip pradedi jausti priklausomybę drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, noriu paklausti, naudojančių burbuliuko jonizatorius, kaip dažnai keičiat pertvarėles ir kiek jos kainuoja?
Atsakyti
QUOTE
Sveikos, noriu paklausti, naudojančių burbuliuko jonizatorius, kaip dažnai keičiat pertvarėles ir kiek jos kainuoja?


Jonizatorių pirkau liepos pabaigoje ir dar pertvarėlės nekeičiau rolleyes.gif Manau, čia priklauso nuo vandens "nešvarumo" ir naudojimo dažnumo mirksiukas.gif Aš naudoju gana dažnai - į dieną mažiausiai 4 kartus (kavytei, arbatėlei ir t.t) . Prie aparato yra įdėta 20 vnt. papildomai, tai, tikiuosi, ilgam užteks. Dėdė, kuris atvežė aparatą, sakė, kad keisti reikėtų, kai stipriai paruduoja ir jau pačiam nemalonu naudoti rolleyes.gif , o pas mane dar tik šiek tiek pagelto.
Atsakyti
QUOTE(Eglytele @ 2010 09 11, 19:29)
Jonizatorių pirkau liepos pabaigoje ir dar pertvarėlės nekeičiau rolleyes.gif  Manau, čia priklauso nuo vandens "nešvarumo" ir naudojimo dažnumo mirksiukas.gif  Aš naudoju gana dažnai - į dieną mažiausiai 4 kartus (kavytei, arbatėlei ir t.t) . Prie aparato yra įdėta 20 vnt. papildomai, tai, tikiuosi, ilgam užteks. Dėdė, kuris atvežė aparatą, sakė, kad keisti reikėtų, kai stipriai paruduoja ir jau pačiam nemalonu naudoti rolleyes.gif , o pas mane dar tik šiek tiek pagelto.

Mes jau keiteme keleta kartu,nors pirkom neseniai.Pastebejome,kad ipylus vandeni i viena indeli per ima sunktis vanduo i kita g.gif
Atsakyti
QUOTE
Mes jau keiteme keleta kartu,nors pirkom neseniai.Pastebejome,kad ipylus vandeni i viena indeli per ima sunktis vanduo i kita

Gal aš ir klystu, tačiau galvojau, kad taip ir turi būti g.gif Kitu atveju, kam tokia pertvarėlė - butu tiesiog du sandarūs indai... g.gif
Gal parašytu tos, kurios visai šviežiai isigijusios?
Atsakyti