Įkraunama...
Įkraunama...

Jonizuotas vanduo

Nėra už ką mirksiukas.gif jei dar turėsit kokių klausimų drąsiai klauskit. Praitą savaitę kaip tik buvau pas prof. Telesforą Laucevičių, pasisėmiau daugiau žinių tai gal ir Jums kuo nors galėsiu padėti smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Oho! Neblogai! thumbup.gif Tai jis taip paprastai priima? Ka idomaus suzinojote?
Idomu, ka jis mano apie automatizuoto ir burbuliuko aparato skirtumus, panasumus bei privalumus vienas pries kita? g.gif
Atsakyti
Kiek prezentacijų buvau, nu netikiu aš tokiais dalykais. Nei jonizuotu vandeniu, nei magnetinėm apyrankėm
Atsakyti
QUOTE(Indra A. @ 2010 06 16, 09:22)
Kiek prezentacijų buvau, nu netikiu aš tokiais dalykais. Nei jonizuotu vandeniu, nei magnetinėm apyrankėm

Kartais uztenka pabandyti "ant saves", nors kas liecia jonizuoto vandens poveiki, kai kuriais atvejais galima netgi "paciupineti" rezultatus (pvz. sumazejes insulino poreikis diabetikui vos pradejus gerti si vandeni ir kt. ...).
Kai skaudes gerkle,bus sloga pati pabandykit paskalauti gerkle, praplauti nosi-nustebsite, kai liga pranyks...Si metoda naudoju savo vaikui nuo mazens -patikrinta ir veikia. Nesame gere jokiu vaistu,nepirkom ciulpiamu tableciu nenaudojam jokiu purskalu nei i gerkle, nei i nosi, juolab antibiotiku...
Atsakyti
QUOTE(Daliar @ 2010 06 15, 19:55)
Oho! Neblogai! thumbup.gif  Tai jis taip paprastai priima? Ka idomaus suzinojote?
Idomu, ka jis mano apie automatizuoto ir burbuliuko aparato skirtumus, panasumus bei privalumus vienas pries kita?  g.gif

na kaip ir pats profesorius sakė, šie du prietaisai nėra konkurentai vienas kitam. Produktą gauname tą patį ir iš vieno ir iš kito, tik su burbuliuko galima šiek tiek išgauti didesnius parametrus, nustačius ilgesniam elektrolizės procesui. Čia daugiau pasirinkimas priklauso nuo to ko tikities iš prietaiso, jei planuojate visa šeima naudoti tokį vandenį nuolatos ir gėrimui ir maisto gaminimui tai reiktų rinktis tik automatinį, nes jonizuotą vandenį gaunate iš karto. Jei vartotojas vienas žmogus ir daugiau jam aktualu gydymo tikslams tai tiktų pigesnis burbuliuko variantas.
Pvz, aš netgi dėmėtas staltieses ir kitus rūbus pirma užmerkiu rūgštiniam vandenį po to tik dedu į skalbimo mašiną, žodžiu pilnai buityje jį naudoju, tad jei tą reiktų daryti su burbuliuko prietaisu tai nelabai įsivaizduoju kaip tą reiktų padaryti biggrin.gif
Privalumas automatizuoto, kad jo elektrodai pilnai išsivalo visada t.y nereikia gaišti papildomai laiko išvalant aparatą., bet kaip minėjau rankiniu būdu burbuliuką galima nustatyti ilgesniam laikui ir gauti didesnių parametrų vandenį. Automatinio didžiausias PH 10, mažiausias 3,1. Plius iš automatinio galima gauti išvalytą natūralų vandenį. Tai tiek 4u.gif
Atsakyti
Hella, aciu! 4u.gif Labai issamiai paaiskinot thumbup.gif
O apie staltieses ir rugstini vandeni girdziu pirma karta...reiks pabandyt bent jau demeta vieta pamerkt pries skalbima. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Daliar @ 2010 06 16, 22:51)
Hella, aciu!  4u.gif Labai issamiai paaiskinot  thumbup.gif
O apie staltieses ir rugstini vandeni girdziu pirma karta...reiks pabandyt bent jau demeta vieta pamerkt pries skalbima.  drinks_cheers.gif

Tas rūgštinis vanduo turi chloro, kuris ir yra balintojas smile.gif, čia principas kaip ACE tik aišku silpnesnė koncentracija ir mokėti papildomai nereikia biggrin.gif Aš tą rūgštinį tai buityje daug kur naudoju net ir nuo kenkėjų gėles apipurškiu ir kai kurias laistau , kurios mėgsta rūgštinę terpę ( rododendrui labai thumbup.gif , gerai tada auga). Tai kaip ir minėjau kada yra automatinis tai ir plačiai tada pradedi naudoti ir vieną ir kitą vandenį. Netgi virimui naudoju tik jonizuotą, viskas greičiau išverda ir daržovių tokios ryškios spalvos išlieka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Hella @ 2010 06 17, 09:09)
Tas rūgštinis vanduo turi chloro, kuris ir yra balintojas smile.gif, čia principas kaip ACE tik aišku silpnesnė koncentracija ir mokėti papildomai nereikia  biggrin.gif Aš tą rūgštinį tai buityje daug kur naudoju net ir nuo kenkėjų gėles apipurškiu ir kai kurias laistau , kurios mėgsta rūgštinę terpę ( rododendrui labai  thumbup.gif , gerai tada auga). Tai kaip ir minėjau kada yra automatinis tai ir plačiai tada pradedi naudoti ir vieną ir kitą vandenį. 

na tikrai! thumbup.gif

QUOTE(Hella @ 2010 06 17, 09:09)
Netgi virimui naudoju tik jonizuotą, viskas greičiau išverda ir daržovių tokios ryškios spalvos išlieka  thumbup.gif


tam tikslui ir Zepter puodas dar padeda mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano tevukas vakar ta jonizatoriu burbuliuko parsinese. Matysim, kaip seksis sveikata stiprint smile.gif
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2010 06 20, 15:49)
Mano tevukas vakar ta jonizatoriu burbuliuko parsinese. Matysim, kaip seksis sveikata stiprint smile.gif


Jei ne paslaptis kiek mokejote?
Atsakyti
o kur gauti lakmuso popierėlių organizmo pH nustatymui?

Ir mane domina to aparato kaina blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Medūna: 21 birželio 2010 - 16:16
QUOTE(ievalen @ 2010 06 21, 14:05)
Jei ne paslaptis kiek mokejote?

apie 500. Siandien ragavau sidabrinio vandens, kazkoks idomus, pagalvojau, kad kava su juo skani butu mirksiukas.gif
Atsakyti